כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"אני מרגיש טוב"

ראש הממשלה נתניהו חש ברע בשבת - ופונה לבית החולים | הערכה: התייבשות

במהלך השבת חש ראש הממשלה סחרחורת לאחר שבילה שעות ארוכות בכנרת. במהלך היום הוא פונה לבית החולים שם נבדקו כל האופציות, כאשר לא נמצא דבר העריכו רופאיו כי מדובר בהתייבשות | נתניהו פרסם סרטון מבית החולים, ועדכן כי הוא מרגיש טוב יותר (חדשות בארץ)

יוני גבאי | כיכר השבת |

רה"מ מעדכן על מצבו במהלך השבת

ראש הממשלה בנימין נתניהו פונה במהלך השבת לבית החולים שיבא בתל השומר לאחר שחש ברע במהלך השבת. לאחר סדרת בדיקות בהן לא התגלו ממצאים חריגים, הוחלט להשאירו למעקב אולם הערכת הרופאים היא כי מדובר בהתייבשות בשל גל החום.

לדברי ראש הממשלה ומקורביו, ראש הממשלה בילה שעות ארוכות בכינרת ביום שישי מה שגרם ככל הנראה לאיבוד נוזלים ולהתייבשות. בשל מצבו, לא ימונה לו מחליף. ראש הממשלה עדכן בסרטון וידאו על מצבו בעיצומה של השבת תוך חילול שבת.

נשיא המדינה יצחק הרצוג המתין לצאת השבת על מנת למסור איחולי החלמה מהירה לראש הממשלה: "בריאות טובה לראש הממשלה בנימין נתניהו. שוחחתי איתו ושמחתי לשמוע שמצבו טוב ואני מאחל לו רפואה שלמה".

מלשכת רה"מ ובית החולים נמסר: "ראש הממשלה בילה אתמול בכנרת בשעות החום. היום, התלונן על סחרחורת קלה ובהמלצת רופאו האישי, דר צבי ברקוביץ, הגיע למיון במרכז הרפואי שיבא".

"הבדיקות הראשוניות יצאו תקינות ולא נמצא שום ממצא. ההערכה הראשונית היא כי מדובר בהתייבשות. בהמלצת הרופאים ראש הממשלה ממשיך לעבור בדיקות שגרתיות נוספות. נעדכן בהמשך" נמסר.

מהליכוד נמסר כי "ראש הממשלה בילה אתמול בכנרת שעות בחום. היום, התלונן על סחרחורת קלה ובהמלצת רופאו האישי, דר צבי ברקוביץ, הגיע למיון המרכז הרפואי שיבא. הבדיקות הראשוניות יצאו תקינות ולא נמצא שום ממצא. ההערכה הראשונית היא התייבשות. בהמלצת הרופאים ראש הממשלה ממשיך לעבור בדיקות שגרתיות נוספות".

אויביו הפוליטיים של ראש הממשלה הצליחו להתעלות על האיבה האישית ואיחלו לו רפואה שלימה והחלמה מהירה. יו"ר ישראל בתינו אביגדור ליברמן כתב: "החלמה מהירה. העיקר הבריאות". גם רה"מ לשעבר אהוד ברק כתב: "אני מאחל לראש הממשלה החלמה בריאה. העיקר הבריאות".

כזכור, ביום כיפור פונה ראש הממשלה נתניהו לאחר שחש ברע, גם אז מאותה סיבה ככל הנראה - התייבשות.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר