אירוע חמור 

חצרים: קב"ט שנחסם על ידי מפגיני ימין ירה באוויר | תיעוד

במהלך ויכוח שפרץ בין קב"ט היישוב חצרים למפגיני ימין שחסמו את כניסתו ליישוב, ביצע הנהג ירי באוויר והחזיק את הנשק בידו זמן ארוך לאחר מכן | אחד הנוכחים צרח בטלפון - ככל הנראה למשטרה: "תבואו כבר לחצרים" | המשטרה הודיעה: חשודים עוכבו לחקירה | בני גנץ הגיב: "ערב תשעה באב ירי באוויר ודריסת מפגינים" (פוליטי מדיני)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
האירוע החריג במלואו, הערב (צילום: לפי סעיף 27א)

תקרית חמורה: נהג רכב שמשמש כקב"ט בחצרים ונחסם בכניסתו ליישוב על ידי מפגיני ימין התלהם ורב עם המוחים ובשלב מסוים שלף את אקדחו האישי וביצע ירי באוויר.

הנהג נראה מאבד עשתונות אל מול החסימה, ותוך כדי ויכוח עם מפגין נצפה בשלב מסוים רץ באמוק לכיוון מפגין אחר עד ששולף את אקדחו האישי ומבצע ירי באוויר.

בשלב זה הנוכחים בורחים ואדם אחר שהיה נוכח במקום נראה צועק בטלפון: "איפה אתם כבר?!! תבואו לחצרים כבר!! דחוף תבואו!", אדם אחר שהיה בסמוך אומר למדווח להודיע גם על הידי שהתרחש.

ממשטרת ישראל נמסר: "במסגרת מחאה שהתקיימה לפני זמן קצר בכניסה לקיבוץ חצרים, במהלכה מוחים חסמו את הכניסה, התפתחה קטטה בין המוחים לתושבי הקיבוץ במהלכה קצין הביטחון של הקיבוץ השתמש בנשקו וירה באוויר.

כוחות משטרת מרחב הנגב הוקפצו למקום, פעלו להשלטת הסדר ועיכבו 7 חשודים לחקירה".

יו"ר המחנה הממלכתי גם הוא התייחס לאירוע החריג הערב וצייץ: "ערב תשעה באב, ירי באוויר ודריסת מפגינים. אני קורא לכל הצדדים, לכל אזרחי ישראל - כולנו אחים, אסור להגיע לאלימות. המשיכו להביע את דעתכם, למחות, להפגין - אך אל תחצו קווים אדומים. אחים אנחנו!״

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר