ביום ט' באב

תחת אבטחה כבדה: השר איתמר בן גביר עלה להר הבית

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, עלה הבוקר להר הבית, כשהוא מלווה בכוחות גדולים של משטרה ומאבטחים | בשבוע שעבר תקף הראש"ל את העלייה להר (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
בן גביר בהר הבית, הבוקר (צילום: מינהלת הר הבית)

יו"ר 'עוצמה יהודית', השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, עלה הבוקר (חמישי) לתפילה במתחם הר הבית. את בן גביר ליוו כוחות גדולים של משטרה ומאבטחים אישיים ממשרד ראש הממשלה.

בן גביר אמר עם כניסתו להר הבית: "ביום הזה, במקום הזה, חשוב תמיד לזכור - כולנו אחים. ימין, שמאל, דתיים, חילונים. כולנו אותו עם. וכשמחבל מסתכל מבעד לחלון, הוא לא מבדיל ביננו ומפריד ביננו. האחדות חשובה, האהבת ישראל חשובה.

"המקום הזה, זה המקום הכי חשוב לעם ישראל שבו אנחנו צריכים לחזור ולהראות את המשילות שלנו".

דבר כניסתו להר נשמר בסוד עד הבוקר בכדי למנוע התארגנות של ערבים המתנגדים לעלייתו להר. יצוין כי מדובר בפעם השלישית מאז הקמת הממשלה שבן גביר נכנס להר הבית.

כזכור, לפני כשבועיים, תקף הראשון לציון והרב הראשי, הגאון רבי יצחק יוסף, את השר בן גביר בשל עלייתו להר הבית ואמר: "יש אחד משרי הממשלה. אני לא רוצה להזכיר את שמו, הוא לא ראוי שאזכיר את שמו כאן במקום הזה. הוא נכנס בריש גלי להר הבית. חוטא ומחטיא את הרבים" הוסיף בחריפות.

הגר"י הוסיף ותקף: "בגללו אנשים גם עולים להר הבית. לרב (מרן הגר"ע יוסף זצ"ל. י"כ) היה מאבק משותף בנושא עם הרב אליישיב. היה הרבה מאבקים בעבר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר