"מצבו של צה"ל הוא הגרוע מעולם"

נסראללה מאיים על ישראל:  "אם תפתחו במלחמה נגד לבנון, אתם תחזרו לתקופת האבן"

מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, מאיים: "אם תפתחו במלחמה נגד לבנון, אתם תחזרו לתקופת האבן, יש גם לנו מטרות, לא רק לישראל", ומתייחס לקרע הפנימי במדינה על רקע חקיקת רפורמת המשפט: "בעקבות הפילוגים הפנימיים בישראל, מצבו של צה"ל הוא הגרוע ביותר מעולם" | וגם: ההתייחסות לחוק הגיוס (חדשות)

ב. ניסני | כיכר השבת |
חסן נסראללה (צילום: ללא קרדיט)

מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה שבלבנון, חסן נסראללה, שיגר הערב (שני) איום לעבר ישראל והזהיר מפני מלחמה אפשרית: "אם תפתחו במלחמה נגד לבנון, אתם תחזרו לתקופת האבן".

במהלך נאום לציון השנה ה-17 למלחמת לבנון השנייה הזהיר נסראללה: "אתם יכולים להחזיר את לבנון לתקופת האבן. זה לא חדש. השאלה מה חיזבאללה יכול לעשות. אנחנו אומרים למנהיגים הישראלים, אם תגיעו למצב של מלחמה, אתם תוחזרו לתקופת האבן"".

נסראללה איים ואמר: "יש גם לנו מטרות, לא רק לישראל - שדות תעופה צבאיים ואזרחיים, בסיסי חיל האוויר, תחנות השנאה, מתקני מים, מתקני תקשורת, תשתיות, מסופי נפט בנזין ואמוניה ויש את דימונה. הכל מצוי בשטח תחת הכוונת של הטילים המדוייקים".

לדבריו: "פורסם בתקשורת שיש 2.5 מיליון ישראלים שאין להם מיגון ומקלט. הכי חשוב זה האמון שכבר לא קיים בעורף וחוסר המוכנות של התושבים באזורים האלה לשלם את המחיר ולהקריב למלחמה, וזה בא לידי ביטוי גם בצבא, ואנחנו רואים את זה גם בחודשים האחרונים, במיוחד עם ממשלת נתניהו המוזרה וההזויה והשסע הפנימי וההפגנות ואפילו עוד לפני זה".

באשר למחלוקת הפנימית בישראל על רקע המשך חקיקת רפורמת המשפט ומחאת אנשי המילואים וחיל האוויר, התבטא נסראללה: " בעקבות הפילוגים הפנימיים בישראל, מצבו של צה"ל הוא הגרוע ביותר מעולם, ואת זה אומרים הבכירים והפרשנים החיילים והמילואימניקים וזה מה שעלה בויכוח בין נתניהו לרמטכ"ל ולמפקד חיל האוויר".

מזכ"ל ארגון הטרור התייחס גם לסוגיית חוק הגיוס ואמר: "אבל המכה האמיתית לצבא תהיה אם חוק הגיוס החדש של הקיצוניים הדתיים יעבור, הם בעצם אמרו שאם החוק הזה עבר זה יהיה מכה קשה עבור הצבא".".

כזכור, במהלך ביקור בהר דב, איים שר הביטחון, יואב גלנט: "אני מזהיר את חיזבאללה ואת נסראללה לא לעשות טעות. עשיתם טעויות בעבר ושילמתם מחירים מאוד כבדים. אם חלילה תתפתח פה הסלמה או עימות - נחזיר את לבנון לעידן האבן".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר