לא התחסנה לקורונה והסבירה

ח"כית מהליכוד; "לא הייתי מכניסה לגוף שלי שום דבר מהסוג הזה"

חברת הכנסת מהליכוד טלי גוטליב, הודתה כי לא נטלה את החיסון נגד נגיף הקורונה, ואף נשמעה אומרת בהקלטה: "אני לא מוכנה להשתיק את עצמי ולהכפיף את עצמי לשלטון של הסתדרות עולמית כלשהי" (חדשות בריאות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
ח"כ גוטליב בכנסת (יונתן זינדל, פלאש 90)

ח"כ טלי גוטליב ממפלגת הליכוד שלאחרונה עלתה לכותרות, כשהבהירה שלא תתמוך בפטור מגיוס לחרדים וקודם לכן, הצליחה להרגיז את ראש הממשלה נתניהו, כאשר סירבה להסיר את מועמדותה בבחירות לוועדה לבחירת שופטים, ובשל כך נבחרה נציגת יש עתיד, הבהירה מוקדם יותר היום (שני) כי לא התחסנה נגד נגיף הקורונה.

על פי הפרסום ב'מעריב', גולשת ברשת החברתית טוויטר בשם אלונה אלמן, פרסמה הקלטה של גוטליב מודה שלא התחסנה ובשיחה עם 'מעריב', היא אישרה את התוכן של השיחה.

ברשת החברתית כתבה אלמן, "טלי גוטליב לא מוזרקת ומתנגדת נחרצות להעברת סמכויות המדינה ל-WHO".

אלמן צירפה הקלטה בה נשמעת ח"כ גוטליב אומרת: "כשלעצמי, אני לא התחסנתי לקורונה. לא הייתי מכניסה לגוף שלי שום דבר מהסוג הזה, זו תפיסת עולמי. די לבריונות המדינה נגד האזרחים בזמן מגיפה. אני לא מוכנה להשתיק את עצמי ולהכפיף את עצמי לשלטון של הסתדרות עולמית כלשהי.

מטעם ח"כ גוטליב נמסר: "אני כידוע לא התחסנתי מתוך מודעות ושיקול דעת שלי. תהיות רבות מאד יש לי בעניין החיסונים והשפעתם, ובעיקר בראיה רטרוספקטיבית"

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר