"זו לא דמוקרטיה"

נתניהו למאסק: חשבתי שההצעה המקורית של לוין - רעה

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נפגש הערב עם האיש העשיר בעולם, אילון מאסק, והתייחס לרפורמה המשפטית והתבטא כי הוא חשב שההצעה המקורית של שר המשפטים לוין הייתה רעה (חדשות)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
נתניהו ומאסק, אמש (צילום: אבי אוחיון /לע"מ)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שנחת הערב (שני, שעון ישראל) בארה"ב נפגש עם האיש העשיר בעולם, אילון מאסק, ובין היתר התייחס לרפורמה המשפטית והתבטא כי הוא חשב שההצעה המקורית של שר המשפטים, יריב לוין, הייתה רעה.

במהלך הדיון בין השניים, ששודר בשידור חי, התבטא מאסק: "יש מחאות כפי שראית בחוץ, ובכנות, היו הרבה שהתנגדו בטסלה לריאיון הזה, אם תוכל להתייחס כמה דקות לרפורמה המשפטית".

ראש הממשלה השיב לו: "זו הדמנות נהדרת להגיד לאנשים על מה הם מוחים, כי אני חושב שרבים מהם לא יודעים. מושקעים מאמצים כדי שהם לא ידעו".

נתניהו הודה כי ההצעה המקורית של לוין הייתה רעה ואמר: "הייתה הצעה, שאני חשבתי שהיא רעה, לבטל חוסר איזון אחד באמצעות חוסר איזון אחר. אני חשבתי שזו טעות להניע את המטוטלת לצד אחר, יש לי רוב בכנסת לחוקק הכול, אבל אני מנסה להגיע לקונצנזוס".

לדבריו: "אם אני לא אוכל לעשות את זה עם הצד השני, אני יכול לעשות את זה עם הציבור. יש הסכמה באשר לשינויים קטנים, בעיקר באשר לבחירת השופטים".

על השופטים אמר נתניהו: "הם אנשים טובים, אבל הם החליפו את הממשלה, הם החליטו לגבי הכול - אבל הם לא נבחרו. זו לא דמוקרטיה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר