כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
טלי גוטליב חשפה

שקמה ברסלר נפגשה עם ראש המוסד? הציוץ וההכחשה

חברת הכנסת מהליכוד טענה כי אחת ממובילות המחאה נגד הרפורמה נפגשה עם ראש המוסד | בארגון הגיבו באופן רשמי כי מדובר בפייק ניוז מוחלט - וגוטליב לא מיהרה לחזור בה אלא הביאה את התגובה (אנשים)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
צייצה ועוררה סערה. ח"כ טלי גוטליב (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

האם אחת ממנהיגות המחאה נגד הרפורמה במערכת המשפט נפגשה עם ראש המוסד לאחרונה? טלי גוטליב, אחת מחברות הכנסת של הליכוד, טענה כך היום (שלישי) - ומטעם המוסד הכחישו באופן רשמי.

בציוץ בטוויטר, שאותו פרסמה בשעת אחר הצהרים, כתבה גוטליב כי שקמה ברסלר, אחת ממובילות המחאה נגד הרפורמה, נפגשה עם ראש המוסד ועל הפגישה יצא צו איסור פרסום.

"שמעתי שהגב׳ מחאה שיקמה ברסלר, זאת שחשבה שנבחרי ציבור מהימין הם נאצים, ניפגשה בפגישה אישית עם ראש המוסד", כתבה גוטליב.

היא הוסיפה: "עוד שמעתי, שמישהו מיהר להוציא צו איסור פרסום על כך. טוב יש לי חסינות מהותית וצווים שיפוטיים לא חלים עלי. מישהו מוכן לתת הסבר לפגישה הזו? תמימה היא לא, אחרת לא היו אוסרים לפרסמה".

כאמור, בארגון מיהרו להכחיש. ממשרד ראש הממשלה בשם המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים נמסר הערב: "פייק ניוז מוחלט. ראש המוסד לא נפגש עם שקמה ברסלר".

בהמשך צייצה גוטליב: "קיבלתי את הודעת משרד רוה״מ ולפיה שקמה ברסלר לא נפגשה עם ראש המוסד. מעדכנת את קהל הקוראים שלי כי כך נמסר ממשרד רוה״מ. הפוסט הקודם שלי נסמך על מקור מהימן אך משיצאה הכחשה אני מביאה אותה בפניכם".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר