"זה לא הזמן לפוליטיקה"

השר בני גנץ בדרום: "לא להפסקת אש, צריך לחימה רציפה"

השר בני גנץ ערך מוקדם יותר היום סיור בדרום, שם הוא הבהיר, כי כרגע אנחנו לא נמצאים בעמדה של לתת הפסקת אש לרצועת עזה - אלא להפך | צפו בדבריו (חדשות ביטחון)

בני סולומון | כיכר השבת |
בני גנץ, היום

יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ סייר היום (ראשון) בדרום. במהלך הסיור ביקר השר גנץ בעיר אופקים ביחד עם ראש העיר איציק דנינו.

השר גנץ ביקר גם במועצה האזורית שדות נגב, יחד עם ראש המועצה תמיר עידאן. עוד במהלך הסיור, ביקר גנץ יחד עם השר גדי איזנקוט באוגדת עזה שם קיים דיון מבצעי.

בתום הסיור אמר גנץ: "אני מסיים ביקור באופקים, בשדות נגב והערכות מצב ושיחות עם מפקדי צה"ל בגזרה. פגשתי מפקדים נחושים, שמעתי עד כמה אחוזי ההתייצבות של כולם – טייסים, אנשי יבשה ואנשי המודיעין – בשמיים. שמעתי על תושבים שלא מפסיקים להוכיח גבורה".

דבריו של גנץ, הערב (צילום: דוברות)

לדברי גנץ: "מול אויב שהופך בתי חולים לבתי מחסה לראשי הטרור, מול מי שחוטף ילדים, והופך גני שעשועים למחסני אמל"ח, אנחנו צריכים הפעלת אש – ולא הפסקת אש. רק לחימה רציפה, מקצועית ונחושה תביא לשינוי מציאות, לביטחון בכל הגבולות, ותתרום למאמץ להשבת הבנות והבנים הביתה".

"אנחנו מרחיבים את הלחימה", טען גנץ והוסיף: "ומפעילים את כל העוצמה. האינטרס של העולם החופשי ושל ישראל - חד הוא. השמדת האיום, ויציבות במזרח התיכון כולו. זה לא הזמן למעשים פוליטיים והתנצחויות. זהו הזמן למעשים נכונים ודיבור מדוד".

בסיום דבריו אמר: "כולנו, קואליציה ואופוזיציה, מאוחדים במשימה. כולנו, כל חלקי החברה - צריכים להשאיר את הוויכוחים והמחלוקות ליום שאחרי. כפי שחיילנו, השוטרים שעושים עבודת קודש באומץ רב, וכל ארגוני הביטחון נלחמים בחזית ביחד – כולנו צריכים לתת להם גב חזק בעורף. כך אנו עושים, וכך חשוב שנמשיך לעשות."

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר