שינוי מגמה פוליטית

ראש העיר מהליכוד: "ראש הממשלה עכשיו הוא לא מי שיהיה אחרי המלחמה"

בפגישה של ראשי מועצות מהדרום עם שר הביטחון יואב גלנט, ראש העיר נתיבות יחיאל זוהר, אחת הדמויות הוותיקות והחזקות בליכוד, התבטא בחריפות נגד רה"מ נתניהו | גם ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, מתח ביקורת: "שנים ביקשתי כסף למיגון ועכשיו מוציאים על פינוי. ממשלה של חכמי חלם" (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
זוהר עם נתניהו בימים יפים יותר (צילום: Photo by Kobi Gideon / GPO)

היום (שלישי) נערכה פגישה של ראשי מועצות מיישובי הדרום עם שר הביטחון יואב גלנט, בתחילת הדיון התבטא ראש עיריית נתיבות יחיאל זוהר, הנחשב חבר מרכז בכיר בתנועת הליכוד - נגד נתניהו ואמר: "ראש הממשלה שעכשיו, הוא לא מי שיהיה פה אחרי המלחמה", זוהר הוסיף: "אנחנו ראשי המועצות אלה שנישאר עם הבעיות ונצטרך להתמודד איתן", כך דווח ב'וואלה!'.

זוהר, הוא אחד הפעילים החזקים בליכוד, והוא כבר מתח ביקורת פומבית על הממשלהבתחילת המלחמה והאשים אותם בהפקרת נתיבות בשל ההחלטה לא לפנות את העיר ולא להעביר אליה כספי סיוע.

האמירה היום נגד רה"מ נחשבת חריגה ביחס לתמיכה האישית לה זוכה בדרך כלל נתניהו בליכוד ומעידה על השינוי בהלכי הרוח בשטח במפלגה.

לפי הדיווח של טל שלו ב'וואלה!' גם ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, שאף הוא פעיל ליכוד, אמר בפגישה "אני שנים ביקשתי כסף למיגון עכשיו הם מוציאים על פינוי. חכמי חלם. אם בתי הספר שלי היו ממוגנים הייתי מחזיר אותם מחר ללמוד. אבל אין לי את הפריבילגיה הזו".

ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג', עוד איש ליכוד בולט, שאירח את הפגישה עם גלנט אצלו במועצה, קרא להכיר בנגב המערבי כחלק מהעוטף ואמר: "הישובים הצמודים הם הראשונים שצריכים לקבל אבל תעזרו לנו שנוכל להחזיר יותר ילדים לבתי הספר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות