כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"מקווים בעז"ה לראות אותם בבית"

הנשיא הרצוג: "אף מוסלמי לא יכול להסכים לחטיפת ילדים"

נשיא המדינה, יצחק הרצוג, נפגש עם נציגי משפחות הילדים החטופים "האויב שחטף את הילדים הללו, מנסה לנהוג בהם ובשאר החטופים, ככלי פסיכולוגי, ככלי לסחיטה" (מדיני)

ישי כהן | כיכר השבת |
(צילום: דוברות בית הנשיא)

נשיא המדינה, יצחק הרצוג, נפגש היום (שני) עם נציגי משפחות הילדים החטופים, בבית הנשיא בירושלים. בפגישה השתתף גם הממונה על נושא החטופים והנעדרים, תא״ל (במיל׳) גל הירש.

הנשיא הרצוג אמר לבני המשפחה: ״היום הוא יום הילד הבינלאומי של האו״ם. יום שנועד להגן על ילדינו. חטיפת ילדים ממיטותיהם, חטיפת ילדים בכלל - מעשה ברברי, מעשה נוראי שמפר את כל הקודים הבינלאומיים.

"האויב שחטף את הילדים הללו, מנסה לנהוג בהם ובשאר החטופים, ככלי פסיכולוגי, ככלי לסחיטה, ככלי שבו הוא חושב שיוכל לגמור את עצבינו, אז הוא לא. ואף בן אדם, בוודאי לא אף מוסלמי, לא יכול, ולא יכול לקבל ולהסכים לאפשרות של חטיפת ילדים ושל עינויים בצורה הזו".

הרצוג התחייב: "אנחנו נעשה הכל, ומקווים לראות בעזרת השם, את הילדים, את האמהות ואת כל החטופים מהר מאוד בבית. זו דרישה עולמית, וזו דרישה בוודאי ישראלית, וזאת הפעולה שנדרשת ‏כעת כדי להביאם במהרה, בשלום ובבטחה לביתם״.

הממונה על נושא החטופים והנעדרים גל הירש אמר: ״למילים בית ומשפחה יש מטען ערכי מרגש המדבר אל כולנו: אנו חושבים על סיפור לפני השינה, על ריחות המטבח, על הורות ועל ילדים, ילדים שצריכים להיות בטוחים בביתם. אין לב שאינו נשבר ונזעק במחשבה על הילדים החטופים ולבנו יוצא אליהם ואל בני משפחותיהם. לנגד עינינו החטופים כולם ואני פועלים ללא הרף להשיבם הביתה״.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר