"מה אתה רוצה?"

אב שכול ניסה לגרש את בן גביר - השוטר הפתיע: "אני כהניסט"

התקרית החריגה התרחשה מחוץ לבית העלמין באשדוד | הקשיש ניסה למנוע מהשר להשתתף בטקס - עד שהשוטר הפתיע אותו ואת הסובבים | תיעוד (פוליטי)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
"גם אני כהניסט" | צפו בתיעוד מבית העלמין באשדוד (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)

תקרית חריגה התרחשה היום (שני) בבית העלמין באשדוד. אב שכול, התפרץ לעבר השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, וניסה למנוע ממנו להשתתף בטקס יום הזיכרון. כאשר נשאל הקשיש על ידי שוטר שנכח בזירה, מדוע הוא זועם על בן גביר - הישב הלה: "הוא כהניסט".

לתדהמתו ולהפתעת הסובבים, השוטר הגיב לו: "גם אני כהניסט, מה הבעיה שלך?". השוטר ניסה להסביר לקשיש כי זהו אירוע של משפחות שכולות ואין ימין ואין שמאל: "מי זה שלכם? זה המדינה".

איש התקשורת ינון מגל, ציין כי אחד המשתתפים באירוע טוען כי קבוצה שאינה נמנית על תושבי אשדוד, הגיעה להפריע לבן גביר: "אני מוכרח לכתוב לך באמצע טקס יום הזיכרון שמתקיים באשדוד".

"כבר כשהגעתי שמתי לב לציבור החדש שהגיע לטקס באשדוד, רואים שהם לא אשדודים (אשכנזים...) וצוותי הצילום שהגיעו כדי להחריב את הטקס ולחלל את כבוד החללים היקרים" טען אותו אדם למגל.

"איך שבן גביר התחיל לדבר החלו לצעוק ולהפריע" הוא סיפר. "תודה לא-ל הוציאו אותם ויכולנו לראות שרובם ככולם זקנות שבעות שחושבות שכל העולם שייך להם. תודה לא-ל אין בהם הרבה צעירים".

"אני בטוח שבחדשות בערב יראו רק את ההמולה ולא שרוב רובו של הציבור נשאר להקשיב ולכבד. לא הכל פוליטיקה. בושה" הוא סיים.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר