בפתח לשכתו בכנסת

זר פרחים בשם יחיא סינוואר; "המחווה" של הפעילים לבני גנץ

יום לאחר פרישתו הדרמטית ממשלת החירום, פעילי ימין, הניחו היום בפתח לשכתו של חבר הכנסת בני גנץ בכנסת, זר פרחים כביכול בשמו של מנהיג חמאס, יחיא סינוואר (חדשות, פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
זר הפרחים שהונח בפתח לשכת גנץ (צילום: דוברות)

פעילים מצעירי הציונות הדתית הניחו זר פרחים בכניסה ללשכתו של חבר הכנסת גנץ, זאת לאחר התיעוד שפורסם אמש (ראשון) בו נראו עזתים צוהלים, לאחר שצפו בהצהרת הפרישה של השר גנץ ממשלת החירום.

בכנסת התחוללה לפני זמן קצר מהומה קטנה, לאחר שפעילים מצעירי הציונות הדתית הניחו זר פרחים בכניסה ללשכתו של יו"ר המחנה הממלכתי גנץ, זאת בעקבות הצהרתו בה הודיע על פרישה מהממשלה, והתיעוד שפורסם בו נראו עזתים צוהלים במהלך הצפייה בהודעת הפרישה שלו.

הפעילים, כאמור, הניחו את הזר בכניסה ללשכתו של השר גנץ, וצירפו אליו דף עם תמונת יחיא סינוואר, וכיתוב "לבני גנץ, תודה רבה, בהערכה והוקרה, יחיא סינוואר". הטקסט נכתב בעברית ובערבית, ובסיומו הושם אימוג'י המסמל ניצחון מצידו של סינוואר.

צעירי הציונות הדתית שהניחו את הזר אמרו: "הנאום של גנץ אתמול היה מתנה לסינוואר ולארגון הטרור חמאס. בזמן שמטרתם היא לפלג את תושבי מדינת ישראל במטרה לפגוע בהם, גנץ נותן להם בדיוק את מה שרצו בפילוג שהוא יוצר".

לדבריהם, "כולנו ראינו אתמול את אלפי העזתים חוגגים בעקבות נאום הפרישה. בזמן מלחמה אנחנו צריכים להיות מאוחדים כנגד האויב, ולא להתפלג משיקולים פוליטיים זולים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות