כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
אחרי האוהל, המצלמה

צה"ל התקין מצלמה במקום זו שנגנבה על ידי חיזבאללה

בשבוע שעבר הגיע דיווח על מצלמה בגבול הצפון שנותקה ממקומה ונגנבה על ידי פעילים של חיזבאללה. התיעוד של מחבלים מורידים מצלמה של צה"ל רץ ברשת, והיום צה"ל התקין במקומה מצלמה חדשה (בארץ) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
גבול לבנון (צילום: אייל מרגולין/פלאש 90)

לאחר הדיווחים בשבוע שעבר על השחתה וניתוק של מצלמת צה"ל, מגיע היום (שלישי) דיווח על כך שצה"ל התקין מצלמה חדשה, במקום זאת שנגנבה על ידי פעילי חיזבאללה.

כזכור, בשבוע שעבר פורסם ברשת סרטון בו נצפים מחבלים מהצד השני של הגבול עם לבנון משחיתים מצלמה ואף מצליחים לנתק אותה מאחד הקירות בגדר הגבול הצפוני. כתב של חיזבאללה ברשת 'אל מנאר'- עלי שועייב אף צילם את עצמו ובידו מצלמת התצפית הצהל"ית.

הדבר עורר פליאה בצד הישראלי, כיצד ייתכן שהצליחו מחבלים להגיע לגדר הגבול מבלי להיעצר ואף הצליחו לגנוב ציוד בטחוני צה"לי. כמו כן דווח שבצה"ל גילו את מחסורה של מצלמת האבטחה רק לאחר כמה שעות מאז המקרה, ותחקיר בטחוני נפתח בנושא. בצה"ל הודיעו שבודקים את המקרה ו"יופקו לקחים".

האירוע של המצלמה מגיע לאחר ששני אוהלים של חמושי חיזבאללה נצפו בצד הישראלי של הגבול בהר דב. אוהל אחד כבר פורק מאז, אך האוהל השני ככל הנראה עדיין עומד במקום על תילו - בתוך שטח ריבוני של ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר