כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"יהיה הרבה זמן לתחקר"

מפקד אוגדת עזה מתחייב: "נרסק ונשבור את החמאס" | צפו

"התעוררנו בהפתעה גדולה מאוד להתקפה אכזרית ביותר של ארגון הטרור חמאס. לא ידענו עליה, הופתענו ממנה. יהיה עוד הרבה זמן לתחקר. כעת מסתכלים רק קדימה, עד שנרסק ונשבור את החמאס״ (צבא וביטחון)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: דובר צה"ל)

מפקד אוגדת עזה, תת-אלוף אבי רוזנפלד, התייחס היום למלחמת 'חרבות ברזל', מלחמת פתע שפתח ארגון הטרור חמאס, אותו מבקשת ישראל לחסל כעת.

לדבריו: ״בשבת בבוקר התעוררנו כולם בהפתעה גדולה מאוד להתקפה אכזרית ביותר של ארגון הטרור חמאס. לא ידענו עליה, הופתענו ממנה. יהיה עוד הרבה זמן לתחקר ולהסתכל אחורה על מה קרה כאן.

"כל המדינה מסתכלת עלינו וסומכת עלינו, אין אחרים במקומינו, ומפה אנחנו הולכים קדימה. מי שחזה במראות הקשים האלה, הבלתי נתפסים בשבת - יזכה גם לראות את הניצחון הגדול של צה״ל ומדינת ישראל על החמאס".

"אני יודע שאיתכם, אין משימה ואין אתגר שלא נוכל לעמוד בו", אמר המפקד הבכיר ללוחמי צה"ל.

תת-אלוף רוזנפלד הוסיף: "אנחנו בעת הזאת מרכינים את הראש על האובדן הקשה של חברינו הרבים, בעוטף, בצה״ל, באוגדת עזה, שנפלו במתקפת הפתע השפלה הזאת. מרכינים את הראש, אבל לא מורידים את הראש.

"הראש שלנו למעלה, אנחנו גאים במדינה שלנו, נגן עליה ונעשה הכל להגן. מסתכלים רק קדימה - להגנה ולהתקפה, עד הניצחון, עד שנרסק ונשבור את החמאס״.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר