כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בישראל לא מגיבים

סוריה: נמל התעופה בחלב הושבת בעקבות תקיפה ישראלית

בסוריה טוענים הלילה כי ישראל תקפה את נמל התעופה המרכזית בחלב והוא הושבת | בישראל לא מגיבים לדיווחים | לפני יומיים דווח על תקיפת שדה התעופה בדמשק (בעולם)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
(צילום: לפי סעיף 27 א)

סוריה טוענת כי ישראל תקפה הלילה (ראשון) את שדה התעופה המרכזי בדמשק. על פי הדיווח שדה התעופה הושבת. בישראל לא מגיבים לדיווחים.

בהודעה של משרד ההגנה הסורי נכתב בין היתר: "האויב הישראלי ביצע תקיפה אווירית מכיוון הים התיכון לנמל התעופה הבינלאומי בחלב, שגרמה לנזק משמעותי והשבתת שירותו".

יצוין כי שעות לפני הדיווח הסורי, עדכן דובר צה"ל כי לאחר שהופעלו התרעות בצפון הארץ בשל שיגור מסוריה: "צה"ל תוקף כעת בירי ארטילרי את מקור הירי בשטח סוריה".

בסוף השבוע דיווחו הסורים כי ישראל תקפה גם את שדה התעופה המרכזי בדמשק. בהודעה של מקור צבאי סורי נאמר: "ישראל ביצעה מתקפת טילים לעבר שדות התעופה הבינלאומיים של חלב ודמשק, שהובילה לפגיעה במסלולי הנחיתה של שדות התעופה וליציאתם מכלל שימוש.

"התוקפנות הזו היא ניסיון נואש של ישראל להסיט את תשומת הלב מהפשעים שהיא מבצעת בעזה ומהאבדות הגדולות שהיא סופגת מההתנגדות הפלסטינית".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר