תיעוד חדש נחשף

מחבל הנוח'בה חשף בחקירה: כך חמאס מונע הפגזות עליו

בחקירתו חשף אחד ממחבלי החמאס שהשתתף בטבח בקיבוץ מפלסים את שיטות הפעולה של ארגון הטרור תוך שימוש ציני באזרחים על מנת למנוע פגיעה בכוחותיו (מלחמה)

ב. ניסני | כיכר השבת |
מחבל נוח'בה בחקירתו (צילום: מחשבון הטווטר של יוסף חדאד)

תיעוד חדש מחקירת אחד ממחבלי חמאס מכוח הנוח'בה, שהשתתף בטבח האיום והנורא בבוקר שמחת תורה ונתפס בידי כוחות הביטחון, מוכיח כיצד משתמש חמאס באזרחים כמגן אנושי.

תיעוד קצר מחקירת המחבל הועלה הערב (מוצאי שבת) לחשבון הטוויטר של משפיען הרשת יוסף חדאד, ובו התייחס המחבל, שהשתתף בטבח במפלסים, בשימוש הציני של חמאס.

"ישראל לא תפציץ שכונה שלמה, אפילו אם יש בה פעילי חמאס", אומר המחבל, שפניו בסרטון מטושטשות, בין היתר. כשנשאל אם חמאס מנצל את האזרחים - השיב: "בטח, מי שעושה ככה מנצל את האזרחים".

הוא הוסיף ואמר, בתגובה לשאלה אם שמע על מקרים בעבר שבהם חמאס ניצל אז האזרחים בעזה על מנת לנסות ולמנוע פגיעה בכוחותיהם, כי בהחלט וציין דוגמאות.

"בטח ניצול", אמר המחבל. "לדוגמה אני אגיד לך, ששמענו הרבה שצריך להפגיז בית של פעיל חמאס, אז פעילי חמאס באים ושמים בגג הבית אזרחים.

"לדוגמה הבית שלי צריך להיות מופגז, ואני פעיל חמאס, אז חמאס יעלה לגג הבית אזרחים, את העלובים של העם. ישראל תראה 20, 30, או 50 אזרחים ולכן לא תפגיז את הבית.

"כך פשוט ככה. זה קרה כמה פעמים במחנה הצבאי בג'באליה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות