ישראל במלחמהישראל במלחמה
חדשות השבת

תרגיל הטעיה של צה"ל הוביל לחיסול עשרות מחבלים | מצבור אמצעי לחימה אותר בגן ילדים 

לוחמי צה"ל ביצעו ירי להטעיה שהוביל לבריחת עשרות מחבלים לתוך מבנה ששימש כמפקדת חמאס | בשיתוף פעולה עם מכלולי האש והמודיעין החטיבתיים, הכווינו הכוחות מטוס קרב של חיל האוויר שתקף את המבנה וחיסל את המחבלים | צפו בחיסול המחבלים (ביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
חסיול מחבלים (צילום: דובר צה"ל)

במסגרת הפעילות הקרקעית במרחב עיסא שבדרום העיר עזה, לוחמי צוות הקרב החטיבתי יפתח (11), כהערכות למארב מתוכנן, ביצעו ירי להטעיה שהוביל לבריחת עשרות מחבלים לתוך מבנה ששימש כמפקדת חמאס.

בשיתוף פעולה עם מכלולי האש והמודיעין החטיבתיים, הכווינו הכוחות מטוס קרב של חיל האוויר שתקף את המבנה וחיסל את המחבלים.

במהלך התקיפה במרחב עיסא, פלוגת התצפית של החטיבה זיהתה מחבלים חמושים שניסו לתקוף את הכוחות וחוסלו באמצעות ירי צלפים. בנוסף, זוהו תשתיות טרור נוספות, ביניהן מבנים ששימשו כאתרים צבאיים של החמאס במרחב שנתקפו והושמדו בהכוונת הכוח.

לוחמי צוות הקרב החטיבתי 179 איתרו בשכונת בקשי שבמרכז הרצועה מצבור אמצעי לחימה בגן ילדים. בין היתר נמצאו ארגזי צעצועים המכילים עשרות פצצות מרגמה, ראשי נפץ, וטילי נ"ט מסוג RPG.

במהלך פעילות צוות הקרב החטיבתי 14 בעיר עזה, זיהו הכוחות חוליית מחבלים חמושים והכווינו כלי טיס ומטוס קרב של חיל האוויר שחיסלו את החולייה.

כמו כן, במהלך פעילות של צוות הקרב החטיבתי 14 בפאתי שאטי, זיהו הכוחות שלושה מחבלים אשר ביצעו ירי לעבר כוחותינו. הכוחות הכווינו כלי טיס ומסוק קרב של חיל האוויר שתקף וחיסל את שלושת המחבלים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר