פני הטרור

"היו תקלות"; חמאס פרסם את גרסתו השקרית לאירועי הטבח

מעל מאה ימים מאז תחילת המלחמה, ארגון הטרור הרצחני פרסם דו"ח פומבי בו הוא מנסה לטייח את האכזריות שהובילו את אנשיו לרצוח ישראלים חפים מפשע   (חדשות)

ב. ניסני | כיכר השבת |
מחבלי חמאס ביום הטבח (צילום: פלאש 90)

מאה ושבעה ימים מאז הטבח הנורא שביצעו אנשי חמאס בעוטף עזה, והלחימה בתאי וקיני הטרור נמשכת בתוך רצועת עזה, כדי להביס את המחבלים ולהביא מידע שיוביל לשחרור החטופים,

אתמול, ארגון הטרור פרסם דו"ח פומבי בוא הוא מתייחס לאירועים באותה שבת שמחת תורה בה נרצחו מעל 1000 אזרחים חפים מפשע, כך פורסם הבוקר (שני) ב'ישראל היום'.

בדו"ח חמאס כותב בצביעות, כי אנשיו "מחויבים לערכי האסלאם", וטוען כי בכל מקרה שבו היו חיסולים של אזרחים, "זו היתה תקלה שאירעה בטעות ובמהלך העימות עם כוחות הכיבוש"

לפי הדיווח, חמאס מנסה באמצעות תרגילים תקשורתיים, לרמות ולהטעות את דעת הקהל העולמית, וטוען כי האזרחים הישראלים לא היו מטרת המתקפה ביישובי העוטף.

כמובן שהדברים עצובים ולא אמינים לאור הטבח הנורא בו נרצחו באכזריות מאות מתושבי העוטף במתקפה הראשונה על המסיבה ואחר כך בבתי הקיבוצים והיישובים.

הלחימה בטרור נמשכת (צילום: דו"צ)

בנוסף, חמאס כותב בדו"ח שפורסם כי מתקפת הפתע על ישראל הייתה "צעד הכרחי" במאבק נגד הכיבוש הישראלי ומטרה להבטיח שחרור אסירים פלשתינים.

עוד מציין חמאס כי "התקלות" אליהן הוא מייחס את הרצח האכזרי של אזרחים, נשים וילדים, התאפשר "עקב קריסה מהירה של מערכת הביטחון והצבא הישראלית, והכאוס שנגרם לאורך אזורי הגבול".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר