גנץ: "מודה לך"

השר גלנט לשליח של ביידן: "ערוכים לכל אפשרות כדי להחזיר את התושבים לצפון" 

גלנט והשליח הוכשטיין שוחחו על הצורך בשינוי המצב הביטחוני בגבול הצפון, ועל הדרכים להשיב את תושבי הצפון לביתם רק לאחר שינוי המצב הביטחוני במרחב | גם השר גנץ נועד עם הוכשטיין (חדשות)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
הפגישה של גלנט עם הוכשטיין (צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון)

שליחו של נשיא ארצות הברית ביידן למזרח התיכון, עמוס הוכשטייין, נועד היום (ראשון) עם השרים גלנט וגנץ בבסיס הקריה בתל אביב.

גלנט והוכשטיין שוחחו על הצורך בשינוי המצב הביטחוני בגבול הצפון, ועל הדרכים להשיב את תושבי הצפון לביתם רק לאחר שינוי המצב הביטחוני במרחב.

שר הביטחון גלנט הדגיש כי מדינת ישראל מחויבת לשיפור המצב הביטחוני במרחב הצפון, הכולל את החזרת תושבי הצפון לביתם לאחר הסרה של איום הפשיטה והירי הישיר משטח לבנון.

השר גלנט והשליח הוכשטיין דנו באפשרויות השונות לקידום הדרכים המדיניות שיביאו לסיום העימות בגבול הצפון. השר גלנט הדגיש כי מחויבותה של ישראל עבור תושבי הצפון גדולה מכל מחויבות אחרת, ואמר כי ישראל מוכנה לפתור את המשבר בדרך מדינית, אך ערוכה לכל אפשרות אחרת.

כמו כן, הוכשטיין נועד' גם השר גנץ, שהודה לו על המאמץ של ארה"ב להשבת החטופים, המאבק בתוקפנות ציר הטרור האיראני והשבת היציבות האזורית.

בנוסף, ציין השר גנץ בפני הוכשטיין כי מדינת לבנון היא האחראית לטרור שיוצא משטחה וישראל תרחיב ותעמיק את הפעילות הצבאית להסרת האיום אלא אם הקהילה הבינלאומית ומדינת לבנון יסירו את האיום, וזאת ללא קשר להתפתחויות הלחימה בדרום.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר