צה"ל ושב"כ הודיעו

החשבון נסגר: חוסל מפקד בכיר בחמאס שהחזיק בחטופה נועה מרציאנו הי"ד שנרצחה בשבי

צה"ל ושב"כ הודיעו כעת כי מפקד בגדוד שאטי של חמאס שהחזיק בחטופה נועה מרציאנו הי"ד שנרצחה בשבי, חוסל באמצעות כלי טייס | צבא וביטחון

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
נועה מרציאנו

צה"ל ושב"כ הודיעו כעת כי מפקד בגדוד שאטי של חמאס שהחזיק בחטופה נועה מרציאנו הי"ד שנרצחה בשבי, חוסל באמצעות כלי טייס.

כזכור, לפני מספר שבועות דיווחנו כי גופתה של חללת צה״ל, רב״ט נועה מרציאנו ז״ל, חולצה על ידי כוח צה״ל מגדוד 603 מצוות קרב חטיבתי 7, ממבנה בסמוך לבית החולים שיפאא׳ ברצועת עזה לשטח מדינת ישראל.

לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה ורבנות צבאיים, הודיעונציגי צה״ל למשפחתה של רב״ט נועה מרציאנו ז״ל, חללת צה״ל שנחטפה בידי ארגון טרור, על כך שגופתה חולצה והוחזרה לשטח מדינת ישראל.

"המשימה הלאומית שעומדת לנגד עינינו היא איתור הנעדרים והשבת החטופים הביתה. צה״ל פועל באופן צמוד ובתיאום מלא עם הגופים הלאומיים והביטחוניים הרלוונטיים לצורך עמידה במשימות אלה, ולא נרפה עד להשלמתן", הוסיף דובר צה"ל.

מוקדם יותר, פרסם ארגון הטרור חמאס, סרטון בו מופיעה החיילת נועה מרציאנו, תצפיתנית בנחל עוז, שנחטפה לרצועה במתקפת הטרור בשמחת תורה. בחרנו שלא לפרסם את הסרטון שנועד להפעיל טרור פסיכולוגי על אזרחי ישראל.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר