תיעודים מתוך עזה

דקות אחרי ששיגר רקטה: המחבל זוהה בידי צה"ל וחוסל

לוחמי חטיבת הנח״ל הכווינו כלי טיס שחיסל את המחבל ששיגר רקטה אתמול לעבר עוטף עזה | במקביל פעילות כוחות צה"ל ברצועה נמשכת | כל הפרטים ותיעודים שמפרסם הבוקר דובר צה"ל (מלחמה)

ב. ניסני | כיכר השבת |
הלחימה בעזה (צילום: דובר צה"ל)

אתמול זוהה שיגור טיל שנורה ממרכז רצועת עזה, חצה לשטח ישראל ונפל בשטח פתוח במרחב העוטף. דקות ספורות לאחר מכן, מכלול האש של חטיבת הנח״ל זיהה את המחבל שביצע את השיגור נע במרחב העיר עזה, כלי טיס של חיל האוויר בהכוונת מכלול האש של חטיבת הנח״ל תקפו וחיסלו אותו. עוד חוסלו חוליות חמושות שפעלו סמוך לכוחות במרחב.

דובר צה"ל הוסיף ודיווח הבוקר (שני), כי לוחמי צוות הקרב של חטיבה 7 ממשיכים בטיהור מרחב מערב חאן יונס. ביממה האחרונה הכוחות פשטו על יעדי טרור בהם אותרו נשקים מסוג קלאצ'ניקוב, רחפנים, משגר RPG, מטעני נפץ וציוד צבאי נוסף.

מכלול האש של החטיבה יחד עם כלי טיס ומסוקי קרב של חיל האוויר חיסלו מחבלים שפעלו סמוך לכוחות במרחב.

תיעוד מתקיפות צה"ל ברצועה (צילום: דובר צה"ל)
חיסול המחבל שביצע שיגור לעוטף, אתמול (צילום: דובר צה"ל)

במערב חאן יונס לוחמי צוות הקרב של חטיבת צנחנים זיהו באמצעות רחפן חוליית מחבלים שנעה לעברם ובתגובה הכווינו כלי טיס שחיסל אותה. זמן קצר לאחר מכן, זוהו ארבעה מחבלים נוספים במרחב שחוסלו גם הם באמצעות כלי טיס של חיל האוויר.

לוחמי עוצבת הקומנדו ממשיכים לפעול במערב חאן יונס, ביממה האחרונה נתקלו הלוחמים במחבלים חמושים וחיסלו אותם. הלוחמים פשטו על יעדי טרור ואיתרו בהם אמצעי לחימה.

"כמו כן, בהמשך להתרעות שהופעלו בעוטף עזה מוקדם יותר הבוקר, לא זוהו שיגורים שחצו לשטח ישראל", מסר דובר צה"ל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר