בביקור ביחידת "רוכב שמיים"

נתניהו הבהיר ללוחמים: "שום לחץ לא יעצור אותנו" | צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם לוחמי "רוכב שמיים" בבסיס זיקים, והתייחס לדיון במועצת הביטחון של האו"ם ואמר כי "שום לחץ לא יעצור אותנו" | צפו (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (שלישי), ביחידת "רוכב שמיים", בבסיס זיקים, שם קיבל סקירה ממפקד יחידת רוכב שמיים על יכולות היחידה ועל הישגי היחידה בלחימה.

נתניהו בביקור ביחידת "רוכב שמיים" (צילום: רועי אברהם / לע"מ, סאונד: יחזקאל קנדיל / לע"מ)

בנוסף, צפה רה"מ נתניהו בתצוגת אמצעים של הכלים והאמצעים השונים בשימוש היחידה, ביניהם מערכת ההפעלה, אמצעי התקשוב והמטוסים. רה"מ הפעיל את המטוס וביצע מעקב באמצעותו בשמי רצועת עזה.

רה"מ נתניהו שוחח עם הלוחמים והלוחמות, מתוכם אנשי סדיר ואנשי מילואים, ושמע מהם על פעילותם עד כה במלחמה ועל מוכנותם להמשך הלחימה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ללוחמים: "יש הרבה לחצים על ישראל מבית ומחוץ להפסיק את המלחמה לפני שנשיג את כל מטרותיה, כולל עסקה בכל מחיר לשחרור חטופים. אנחנו מאוד רוצים להשיג עוד שחרור ואנחנו מוכנים גם ללכת כברת דרך, אבל אנחנו לא מוכנים לשלם כל מחיר, בטח לא לשלם את המחירים ההזויים שחמאס דורש מאיתנו, שפירושם תבוסה למדינת ישראל.

"אנחנו מחויבים להמשיך את המלחמה עד שנשיג את כל מטרותיה, שזה אומר חיסול החמאס, שחרור כל החטופים והבטחה שעזה לא תהווה יותר איום על ישראל. אין שום לחץ, שום לחץ, שיכול לשנות את זה".

(צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ)
(צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ)
(צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ)
(צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר