הותר לפרסום

רק בן 20: לוחם מירושלים נפל בקרב הנועז בדרום הרצועה

הותר לפרסום שמו של חלל צה"ל אשר הודעה נמסרה למשפחתו: סמ״ר עידו אלי זריהן, בן 20, מירושלים, לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה (השם יקום דמו)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
עידו אלי זריהן הי"ד

דובר צה"ל התיר היום (ראשון) בשעת צהרים לפרסום, כי לוחם צה"ל נוסף נפל אתמול בקרבות העזים בדרום רצועת עזה והודעה נמסרה למשפחתו.

מדובר בלוחם סמ"ר עידו זריהן, מירושלים, לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה, בן 20 בנופלו.

"הודעה נמסרה למשפחתו", נמסר מצה"ל. עוד ציינוכ כי "צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה".

הלווייתו תתקיים היום, יום ראשון ט"ז באדר ראשון, בשעה 16:00 אחר הצהרים, בבית העלמין הצבאי בהר הרצל בירושלים.

מוקדם יותר הבוקר התיר דובר צה"ל לפרסם כי סמ״ר נריה בלטה הי"ד, בן 21, משבי שומרון, לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה.

ראש מועצת שומרון וחבר המשפחה יוסי דגן ספד לו: "אביה היקר, ראינו אותך גדל לצידנו, עלם חמודות, תמיד ראשון לעזור, רצית לשרת ולתת מעצמך למדינה, להיות הכי קרבי, היית אהוב על כל הסובבים אותך, הלב נשבר לדעת שלא נראה אותך שוב. נפלת כגיבור, כזה היית וכזה תשאר בלב כולנו".

מהישוב שבי שומרון נמסר: "בית שבי שומרון מודיע בצער רב וביגון קודר על נפילתו בקרבות הגבורה בעזה של בן היישוב נריה בלטה הי״ד בנם הגיבור והאהוב של רחמים ובת שבע. מחבקים את ההורים את האחים והאחיות".

אמש הותר לפרסום כי רס״ן אייל שומינוב הי"ד, בן 24, מכרמיאל, מפקד פלוגה בגדוד שקד (424), חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

בנוסף, קצין ושני לוחמים בסיירת גבעתי נפצעו באורח קשה בקרב בדרום רצועת עזה. הקצין ושני הלוחמים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים, משפחותיהם עודכנו.

הרמטכ"ל, הרצי הלוי, אמר אתמול ללוחמים בביקור ברצועת עזה: "תראו אנחנו עושים מהלך של העמקת הישג. יש אזורים שכבר היינו בהם, ואנחנו חוזרים עם מודיעין טוב יותר ועושים הישג שהוא הרבה יותר גבוה והרבה יותר עמוק, תרתי משמע, גם לתוך האדמה, גם בפגיעה באויב. יש מקומות שעברנו אותם בקצב לחימה מאוד גבוה, ואנחנו חוזרים למקומות לעשות טיהור מרחב ברמה מאוד מאוד גבוהה.

"הדברים האלה מביאים עוד דרג פעילים, עוד דרג מפקדים, עוד השמדת תשתיות. אנחנו בימים גם של משא ומתן על שחרור החטופים, לא יודע להגיד לאן זה יתפתח, יש מי שעוסק בזה, אנחנו עוסקים בלחימה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר