בשורה לתושבי הדרום: מכללה לחרדים

קמפוס חרדי ראשון לתושבי הדרום ייפתח בשטח המכללה האקדמית אשקלון. הקמפוס החרדי החדש יחל לפעול כבר בשנה"ל הקרובה. הצפי הוא לכ-100 חרדים שילמדו בשטחו לימודים לתארים האקדמיים הקיימים במכללה. הקמפוס החדש יעניק לאוכלוסייה החרדית תארים אקדמיים ברמה גבוהה בחוגים לעבודה סוציאלית, כלכלה וניהול ומדעי המחשב

קמפוס חרדי ראשון לתושבי הדרום ייפתח בשטח המכללה האקדמית אשקלון.

הקמפוס החרדי החדש יחל לפעול כבר בשנה"ל הקרובה. הצפי הוא לכ-100 חרדים שילמדו בשטחו לימודים לתארים האקדמיים הקיימים במכללה.

הקמפוס החדש יעניק לאוכלוסייה החרדית תארים אקדמיים ברמה גבוהה בחוגים לעבודה סוציאלית, כלכלה וניהול ומדעי המחשב ולאלו המחוסרים תעודת בגרות - תהיה אפשרות גם למכינה אקדמית.

הלימודים יתקיימו בהפרדה בין נשים לגברים.

עו"ד פינחס חליוה, מנכ"ל המכללה האקדמית אשקלון: "הצפי הוא כי נהפוך למרכז הלימודי של כלל החרדים תושבי הדרום. כיום יש למעלה מ-1,000 סטודנטים חרדים שמתגוררים בדרום ולומדים באזור ירושלים והמרכז במוסדות המאפשרים לימודים לחרדים, מאחר ואין אופציה כזו בדרום. המטרה להנגיש את ההשכלה ובכך גם את האפשרות להשתלב בתעסוקה עבור האוכלוסייה החרדית".

המכללה האקדמית אשקלון, הייתה המוסד הראשון בארץ (מלבד האוניברסיטאות) שהציע לימודים אקדמיים כבר בשנות השישים. המכללה הוכרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה בשנת תשס"ז כמוסד להשכלה גבוהה.

עד כה העמידה המכללה למעלה מ-8700 בוגרים בתחומים שונים ומגוונים.

כיום מפעילה המכללה תארים ראשונים בשני מסלולים:

BA רב תחומי של אוניברסיטת בר אילן.

BA התמחותי של המכללה האקדמית אשקלון.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר