כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
פחות מחודש לבחירות

השר הבכיר של ארדואן: "כל העולם שונא את ארצות הברית"

סולימן סוילו, מקורבו של נשיא טורקיה ארדואן המשמש גם כשר הפנים במדינה, התבטא בכינוס פוליטי נגד האופוזיציה במדינה וטען כי היא שליחה של ארה"ב (עולם)

ציקי ברנדוין | כיכר השבת |
סוילו וארדואן (מפלגת הצדק והפיתוח)

הבחירות בטורקיה: שר הפנים הטורקי סולימן סוילו הגיע לכנס בחירות של מפלגתו הצדק והפיתוח, כשבמהלך הכנס תקף בחריפות את ארצות הברית.

המתקפה באה חודש בלבד לפני הבחירות ואחרי שבמפלגת 'הצדק והפיתוח' העלו הילוך לקראת הבחירות בשל הסקרים הלא מחמיאים.

הקו של מפלגת 'הצדק והפיתוח' הוא מתקפה ישירה על מפלגות האופוזיציה שלטענתם משמשות למעשה כשלוחה של ארצות הברית ורוצים לממש את האינטרסים של וושינגטון באנקרה.

מנגד, באופוזיציה דוחים את הטענות ואומרים כי ארדואן ומפלגתו כשלו בתחומים רבים מה שהביאו את טורקיה לקריסה כלכלית וגם הגבירו את גודל אסון רעידת האדמה שהתרחש בחודשים האחרונים.

סוילו אמר בכינוס כי "כל העולם שונא את ארצות הברית" והוסיף וטען כי "אירופה למעשה לא באמת קיימת. היא בסך הכל עוד קרון ברכבת של ארצות הברית".

"אנחנו עומדים בפני טרור תרבותי שמטרתו להרוס את ההיסטוריה של כל מדינה ומדינה. הם רוצים לקחת מאיתנו את מה שאבותינו לימדו אותנו" טען סוילו.

בהמשך שיבח שר הפנים הטורקי את הנשיא ארדואן ואמר כי ממשלו: ""התנגד תמיד לתהליכים אלו. אנשים כמו ארדואן הפכו את העולם. למערב אין יותר דומיננטיות כמו שהייתה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר