כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בגלל הרפורמה?

נתניהו עדיין לא נפגש עם הנשיא ביידן; "זה לא מעניין אותו"

כבר מספר חודשים חלפו מאז ניצחונו של ראש הממשלה נתניהו בבחירות, ובאופן חריג ולא מקובל, הוא עדיין לא הוזמן לפגישה בבית הלבן | ראש המל"ל, הסביר הערב, כי זה לא מעניין את נתניהו והוא עוד יוזמן (חדשות בעולם)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
נתניהו וביידן ב-2016 (Amos Ben Gershom/GPO)

על פי הנהוג, נשיא ארצות הברית מזמין את ראש הממשלה הנבחר הישראלי, לפגישה מיוחדת בבית הלבן, אך למרות הידידות רבת-השנים, בין ביידן לראש הממשלה נתניהו, הפגישה הזו עדיין לא קרתה.

ראש המל"ל צחי הנגבי התראיין הערב (מוצ"ש) לכאן חדשות והבהיר, כי אין נתק עם האמריקנים וכי ישראל לא נמצאת במעמד שהיא צריכה לבקש פגישה בין ראש הממשלה נתניהו לנשיאארצות הברית.

הנגבי - שהיה עד לא מזמן חבר כנסת מטעם הליכוד הוסיף ואמר: "זה לא מעניין את ראש הממשלה. כשביידן יבין שהוא לא יותקף בביקורת עם הזמנת נתניהו, הוא יעשה זאת".

לדברי הנגבי, "היה לנו שיח עם ביידן אישית ועם אנשיו. הנשיא היה רוצה שעננת הרפורמה לא תעיב על מפגש כזה עם נתניהו. האמריקנים מנהלים איתנו שיח אינטימי כפי שלא היה מעולם כי הם רואים מה קורה עם האיראנים. כרגע הם מותקפים על ידי האיראנים בסוריה, הם רואים את ההתרסה האיראנית בכל האזור, הם מבינים ששיתוף פעולה איתנו ירתיע את איראן".

ראש המל"ל הנגבי התייחס גם להשהיית הרפורמה ואמר: "נתניהו הודיע שהוא משהה את הרפורמה, הוא לא קבע פרק זמן, הוא לא עומד עם סטופר. הרגיעה הזו היא נכונה וטובה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר