כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בר מזל 

צרפת: המוכר טעה בספרה - הלקוח גרף שני מיליון יורו ופרס נוסף

צרפתי מבוגר זכה בכל הקופה בלוטו המקומי וגם גרף פרס נוסף בגלל טעות של המוכר | אחרי שמילא את הטופס גילה את הטעות של המוכר וחזר למלא טופס נוסף | בגלל הטעות זכה הלקוח המאושר פעמיים (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
מספרי לוטו (צילום: dylan nolte on Unsplash)

הסיפור המעניין שדווח באתר הצרפתי 'לה פרובנס' אירע בחודש שעבר בעיר מרסיי הדרומית בצרפת. צרפתי בן 61 מילא את טופס הלוטו כפי שנהג כל השנים עם אותם מספרים - אך הפעם גרף את כל הקופה עם בונוס קטן, בזכות המוכר הקבוע שלו.

ב-19 ביוני שעבר, הלך פיליפ לחנות הטבק הסמוכה שם הוא ממלא באופן קבוע את הגרלת הלוטו הצרפתית. לאחר שמילא את המספרים הקבועים וביקש לקלוט אותם במחשב, גילה המוכר שחסרה ספרה אחת של "מספר המזל". מכיוון שעד עתה היה רגיל לרשום בטופס את אותם מספרים, ביקש מהמוכר שיסמן את הספרה 2 כפי שהיה רגיל עד כה.

המוכר התבלבל ובמקום לסמן את הספרה המבוקשת סימן את הספרה 3. לאחר זמן מה גילה פיליפ את הטעות, וזמן קצר לפני ההגרלה שלח טופס נוסף - הפעם עם המספרים ה'מדויקים' שהיה רגיל לשלוח.

מרסיי (צילום: shutterstock)

לאחר מספר דקות כאשר התפרסמו מספרי הזכייה, גילה הצרפתי שכל המספרים שסימן עלו בהגרלה, ובכך גרף את הפרס המלא -שני מיליון יורו.

אבל זה לא הכול. בעקבות הטעות של המוכר, זכה פיליפ גם בפרס השני על סך 130,000 יורו, עבור הטופס הראשון. "אני אקנה לי בית נחמד וגם רכב נוח", אמר הצרפתי לאתר החדשות 'לה פרובנס'.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר