כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
ביטחון עצמי מופרז?

ג'ו ביידן שוב מספק אמירות תמוהות; אמר לארדואן: "ניפגש שוב בחמש השנים הבאות" 

הנשיא ביידן מספק לא אחת הרבה שמעלות סימני שאלה אמתיים אודות מצבו הרפואי | הנשיא הקשיש בן ה-80 אמר בפגישה עם ארדואן שהוא מצפה להיפגש עמו "בחמש השנים הקרובות" | הדבר פורש בארה"ב בעיקר כביטחון עצמי מופרז לקראת הבחירות לנשיאות בשנה הבאה (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
ג'ו ביידן (שאטרסטוק)

במהלך פגישה עם נשיא טורקיה ארדואן אמש (שלישי), אמר נשיא ארה"ב לאחרון שהוא מצפה להיפגש עמו שוב "בחמש השנים הבאות".

הדבר עורר תמיהה בארצות הברית, שכן בשנה הבאה צפויות להתקיים הבחירות ה-60 לנשיאות ארה"ב, מולו יתמודד נציג רפובליקני שעשוי להיות נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ.

הפגישה אמש התקיימה עם נשיא טורקיה, לאחר שסוכם כי שבדיה תיכנס לחברות בארגון נאט"ו, בהסכמת הצד הטורקי.

אם בצד הדמוקרטי נראה בשלב הזה שסיכויו של ביידן להיבחר מחדש בפריימריז לנשיאות הם די גבוהים, מהצד השני של המתרס מתמודדים לפריימריז לא מעט רפובליקנים שעשויים להוות משקל נגד משמעותי לסיכוייו של ביידן להיבחר שוב להנהגת ארה"ב.

זאת לא הפעם הראשונה שהנשיא הקשיש מעורר כותרות בעקבות מוזרויות. לפני חודש, בסיום דבריו במהלך כנס בנושא הנשק בארה"ב סיים ביידן את דבריו במילים "אלוקים נצור את המלכה". הכנס התקיים בארצות הברית ולא בבריטניה וההקשר היה מוזר, במיוחד בהתחשב בעובדה שהמלכה מתה בספטמבר בשנה שעברה.

והיו אירועים נוספים שהעלו סימני שאלה. בפברואר האחרון טען שחצי מהממשל שלו הם נשים, ובשנה שעברה נראה 'לוחץ יד' לחבר דמיוני. כך או כך, נראה שג'ו ביידן די בטוח בניצחונו הקרוב.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר