כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
נותר פגוע

טראמפ לועג לנתניהו: "היה הראשון לברך - וביידן לא מזמין אותו"

נשיא ארצות הברית לשעבר ממשיך לזכור לנתניהו את העובדה כי התקשר לברך את ביידן לאחר ניצחונו בבחירות בארצות הברית | באירוע השבוע על ישראל תקף את מחליפו על כך שלא הזמין את נתניהו, אבל מיהר גם לשגר עקיצה 

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
טראמפ (צילום: סאת׳ ואינג פול)

בנאום שנשא השבוע באירוע של "הקרן למורשת ישראל" תקף דונלד טראמפ, נשיא ארצות הברית לשעבר, את הנשיא הנוכחי ביידן על כך שלא הזמין את נתניהו לפי שעה לבית הלבן.

טראמפ התבטא כי "ביידן לא אוהב אתכם", ובמקביל מיהר לעקוץ את נתניהו באמרו כי נתניהו היה הראשון שהתקשר לברך את ביידן.

זו לא הפעם הראשונה שטראמפ טוען כך בפומבי, שנתניהו היה "הראשון" לברך את מחליפו בתפקיד נשיא ארצות הברית.

בראיון שהעניק לעיתונאי ברק רביד לספרו, ופורסם לפני כמעט שנתיים, אמר דברים דומים. טראמפ תקף בראיון בחריפות את נתניהו, שהיה חברו הטוב ואמר "אני אהבתי מאוד את נתניהו, אבל היו לנו בחירות במדינה הזאת שנגנבו ונתפרו. בגלל אנשים כמו מיץ' מקונל שהיו טיפשים וחלשים ולא נלחמו למען הנשיא.

"לא היה אף אחד שעשה יותר עבור נתניהו ממני. לא היה אף אחד שעשה עבור ישראל יותר ממני. והאדם הראשון שרץ לברך את ג'ו ביידן היה נתניהו. ולא רק שהוא בירך אותו – הוא עשה את זה בסרטון וידאו".

לדברי טראמפ: "אם תסתכל על המנהיגים של המדינות האחרות – כמו ברזיל – הוא חיכה חודשים. פוטין. מנהיגים רבים אחרים. מקסיקו. כל אלה הרגישו גם כן שהבחירות נתפרו".

ראש הממשלה לשעבר נתניהו הגיב לדבריו של טראמפ באותה עת ואמר כי "מעריך את התרומה של טראמפ לישראל, היה חשוב לברך את הנשיא ביידן".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר