"הייתה מעצמה"

נסראללה בנאום: "ישראל ניצבת בפני חורבן, אינשאללה"

מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה אינו פוסח על שום הזדמנות להציג את הגיגיו בנוגע לישראל. הערב בנאום דתי הוא טוען שבעקבות הרפורמה המשפטית ישראל נמצאת בפני קריסה ופילוג, כך הוא מאחל (העולם הערבי)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
נסראללה (צילום מסך)

גם מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה בוחר להתייחס בדרך משלו לרפורמה המשפטית שאושרה היום בכנסת, כך מדווח כתב העולם הערבי של 'כאן חדשות' רועי קייס.

לדבריו של מנהיג חיזבאללה, ישראל הייתה בעבר מעצמה עד שהתדרדרה באמונה שלה. נסראללה מכנה את היום "הגרוע בתולדות המדינה" ואומר שאף ישראלים מסכימים לאמירה הזאת.

בדבריו על ישראל אמר: "ישראל הייתה מעצמה באזור שהחלה להידרדר באמונה שלה, בתודעה שלה, בביטחון העצמי שלה ובישות שלה עד שהיא נקלעה למשבר שהיא חווה היום".

מנהיג חיזבאללה ממשיך ומתייחס לרפורמה שאושרה היום:

"היום בפרט הוא היום הגרוע ביותר בתולדות הישות, כפי חלק מאנשיה וחבריה אומרים וכי הם ניצבים בפני קריסה, פילוג וחורבן, אינשאללה".

בתקופה האחרונה ארגון חיזבאללה מרבה להתגרות בישראל, בין השאר על ידי הסרטון שפרסם בו מדמה ארגון הטרור "השתלטות" על מוצב צהל"י.

כפי שדווח, לאחרונה תלשו מחבלי חיזבאללה מצלמה ישראלית מגדר הגבול ואף העמידו אוהל ובו חמושים בתוך שטח ישראל בהר דוב. עניין האוהל לא נפתר עד היום והוא ככל הנראה עדיין עומד על תילו בתוך השטח הריבוני של מדינת ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר