עוקץ המחיה

חשבתם שיקר בארץ? המקרה ההזוי שקרה לתיירים באיטליה 

עוקץ התיירים נוסח איטליה: תיירים בריטים שנפשו באיטליה התבקשו לשלם סכום נוסף עבור הסנדוויץ' שהזמינו וזאת הסיבה המדהימה | בעלת המקום הגנה על עמדתה בטיעון לא משכנע במיוחד (בעולם)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
רומא (צילום אילוסטרציה שאטרסטוק)

לצחוק או לבכות: תיירים בריטים שהזמינו סנדוויץ' במסעדה השוכנת למרגלות אגם מוכר בעיר 'גרה לאריו' שבאיטליה, גילו לאחר מעשה שהם חויבו בחשבון סך של 2 יורו נוספים - רק בגלל שהם ביקשו לחתוך את הסנדוויץ' לשניים.

בחשבונית שהם פרסמו בפוסט זועם ברשתות החברתיות, נראה בבירור סכום של שני יורו עבור סעיף: "חיתוך סנדוויץ".

בפוסט שפרסמו באחת מסוכנויות דירוג הנופש המוכרות הם כתבו: "היינו שניים וביקשנו כריך קלוי לחלק בינינו בשולחן. אנחנו צריכים לשלם כי הטוסט נחתך בחצי?", כתב אחד מהם. והוסיף: "זה אף פעם לא קרה לי באיטליה: זה לא קרה לי באף אחד מהמקומות שבהם ביקרתי בעולם".

בעלי המסעדה האיטלקית קיבלו פנייה בנושא מעיתון איטלקי, אך במקום להתנצל על התקרית מנהלת המקום בחרה להצדיק את ההתנהלות: "לבקשות נוספות יש עלות. היינו צריכים להשתמש בשתי צלחות במקום אחת וזמן השטיפה מוכפל, אה, וגם שתי צלחות תחתיות", ניסתה להסביר.

בנוסף לזה היא גם הוסיפה שמכיוון שהיה גם צ'יפס בתוך הכריך, זה היה כנראה יותר "מורכב" לבצע את החיתוך וזאת הסיבה שהם חויבו בתשלום נוסף. כך או כך היא ציינה שאם בזמן התשלום התיירים היו מבקשים להסיר את הסעיף "היינו מסכימים לעשות זאת", ציינה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר