תיעוד דרמטי

עשרות הרוגים בפיצוץ אדיר של תחנת דלק ברוסיה | צפו

האסון התרחש אמש בעיר מחצ'קלה השוכנת באזור הקווקז, רוסיה כאשר תחנת דלק התפוצצה כתוצאה משריפה סמוכה | עד כה הרשויות מדווחות על שלושים וחמישה בני אדם שנהרגו, יותר ממאה נפצעו | תיעוד של תחנת הדלק טרם הפיצוץ, שצילם אדם שככל הנראה אינו עוד בין החיים, עלה לרשתות החברתיות | צפו (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
תיעוד תחנת הדלק טרם הפיצוץ (צילום: לפי סעיף 27א)

אסון ברוסיה: עשרות בני אדם איבדו את חייהם אמש (שני) כתוצאה מפיצוץ אדיר שאירע בעיר 'מחצ'קלה' בקווקז הרוסי.

לפי הרשתות במדינה, האירוע החל כשריפה במוסך מקומי, אך לאחר זמן מה התפשטה הדליקה לתחנת דלק סמוכה. כתוצאה מכך תחנת הדלק התפוצצה על פני שטח עצום המוערך בכ-600 מ"ר.

ברשתות החברתיות רצו תעודים של רגע הפיצוץ, כאשר בתחילה נראית שריפה מקומית באופק ומיד לאחר מכן כדור אש ענקי שהאיר את הלילה, כאמור לאחר מכן התברר כי מדובר בתחנת דלק.

רשויות החירום במדינה מדווחות על שלושים וחמישה בני אדם שנהרגו וכמאה שנפצעו בפיצוץ האדיר. מעדויות בעיר עולה שמרבית ההרוגים הינם סקרנים שיצאו לצפות בשריפה ונעמדו בסמוך לתחנת הדלק שהתפוצצה. מהדיווחים עולה שבין ההרוגים ישנם גם מספר ילדים.

למרות המתיחות במדינה בעקבות המלחמה באוקראינה, לא נראה לפי שעה כי מדובר בתקיפה אלא ב"כשל טכני" שגבה את חייה של עשרות בני אדם.

נשיא רוסיה וולדימיר פוטין שלח את תנחומיו למשפחות הנספים וכתב בטלגרם הרשמי: "אני שולח את תנחומיי למשפחות ולחברים של הנספים בפיצוץ בתחנת הדלק בעיר מחצ'קלה, ומאחל החלמה מהירה לפצועים".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר