ניקתה אחרי האזרחים שלה

ברחו מהמסעדה בלי לשלם - ראש הממשלה שילמה במקומם

ראש ממשלת איטליה גורג'ה מלוני ששהתה בביקור מדיני באלבניה החליטה לשלם עבור תיירים "אידיוטים", כלשונה, שתועדו בורחים ממסעדה במדינה מבלי לשלם | "זה לא הפנים של איטליה שאנחנו רוצים להראות", הסבירה בציוץ (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
(צילום: אוראל בראל)

אירוע מביך: במהלך ביקור באלבניה של ראש ממשלת איטליה ג'ורג'ה מלוני, התפרסם תיעוד של תיירים איטלקים כשהם בורחים ממסעדה מקומית מבלי לשלם. ראש הממשלה בתגובה שלחה את השגריר שילך לשלם לבעל העסק עבור התיירים החצופים.

מלוני פירסמה לאחר מכן פוסט בטוויטר בו היא מסבירה את מה שקרה: "כשהייתי באלבניה, ראש הממשלה ראמה סיפר לי את סיפורם של 4 איטלקים שברחו למסעדה מקומית מבלי לשלם את החשבון. המסעדן, לאחר שתמונות הבריחה הפכו לוויראליות, אמר שהוא עדיין שמח כי בני ארצנו אכלו טוב ושמחו", תיארה את בעל המסעדה הנדיב.

ראש הממשלה הוסיפה: "התביישתי, כי איטליה שאני רוצה לייצג היא לא אומה שמדברים עליה בחו"ל בגלל הדברים האלה, שלא מכבדת את עבודתם של אחרים, שחושבת שזה מצחיק לרמות אחרים. אז החלטתי לבקש מהשגריר ללכת ולהסדיר את החשבון, ששילמתי בעצמי. שום דבר גדול, למעשה אפילו לא דיווחתי על זה", היא מסכמת.

האירוע המוזר שהתפרסם ברשתות תקשורת רבות בעולם, עוררה סערה גדולה לא פחות באיטליה על ההחלטה של ראש הממשלה לשלם עבור האזרחים שלה. בתגובה כתבה ראש הממשלה "האופוזיציה מעדיפה ככל הנראה דימוי אחר של איטליה. אני מצטערת כי קיוויתי שלפחות על משהו כל כך טריוויאלי נוכל כולנו להסכים", סיכמה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר