בלתי נתפס

ארה"ב: דיווחו ברחוב על תופעת השוד המזוין - והותקפו על ידי שודדים

הוושינגטון פוסט מדווח על צוות טלוויזיה בעיר שיקגו שדיווח על תופעת השודים בעיר ונשדד באיומי אקדח - רגע לפני הצילומים בשידור חי | שלושה חשודים עם מסכת סקי פשטו על הכתב והצלם, לקחו מהם כל מה שהיה ברשותם ונמלטו עם רכביהם (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
משטרת שיקגו (צילום: shutterstock)

צוות טלוויזיה עמד ביום שני האחרון ברחוב על מנת לצלם כתבה על עלייה חדה באירועי השוד המזוין בעיר שיקגו - ונשדד בעצמו, כך דיווח ה'וושינגטון פוסט'.

האירוע התרחש בסביבות השעה 5 בבוקר, כאשר הכתב והצלם שמלווה אותו עמדו ברחוב והתכוננו להיכנס לשידור חי מול מצלמת הטלוויזיה. נושא הדיווח עסק בעלייה במקרי השוד המזוין בעיר שיקגו, כאשר לפתע עצרו ליד השניים שני רכבים "רכב שטח בצבע שחור ורכב אחר בצבע אפור".

מהרכבים פרקו שלושה חמושים, חובשים מסיכות סקי ומכוונים לעבר שני העיתונאים את אקדחם. הגברים דרשו כסף מהצוות ולאחר מכן גנבו את המצלמה ששימשה לצילומי הסיפור על מעשי שוד, כמו גם שתי שקיות של ציוד ותרמיל הצלם, רזא סידיקי.

לאחר מכן הפושעים עברו לחפצים האישיים של הקורבנות, לקחו כל מה שהיה ברשותם ונמלטו עם הרכבים, מדווח ה'וושינגטון פוסט'.

למרות שהמשטרה לא דיווחה באיזו רשת טלוויזיה מדובר, לאחר מכן התברר שמדובר ברשת אמריקאית בספרדית בשם "יוניוויז'ן שיקגו". המשטרה הודיעה כי היא חוקרת את האירוע, השודדים טרם נמצאו.

השוד של צוות הטלוויזיה התרחש בזמן שמשטרת שיקגו חוקרת סדרה של לפחות שמונה מעשי שוד חמושים וחטיפת מכוניות שהתרחשו ביום ראשון בלילה וביום שני האחרון. 

המשטרה לא קשרה אף אחד מהאירועים אחד לשני, אך אמרה שבכל המקרים היו מעורבים קבוצה של שניים עד ארבעה אנשים שארבו לקורבנות, ההערכה היא אפוא, שמדובר באותה קבוצה עליה התכוננו לדווח.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר