כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
פחד משתק

מקסיקו: אם ובנה נתקלו פנים מול פנים עם דוב שחור | תיעוד מקפיא דם

אם ובנה שישבו לסעוד את ליבם בפארק האקולוגי במקסיקו, נתקלו לפתע בדוב שחור שאכל את ארוחת הפיקניק שלהם - למול עיניה של האמא האמיצה שחיבקה את בנה ולא זזה ממקומה במשך דקות ארוכות | תיעוד (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
הדוב והאמא (צילום: לפי סעיף 27א)

איזה אומץ: אישה ובנה שהיו באמצע פיקניק בפארק האקולוגי שבמדינת נואבו לאון במקסיקו, נתקלו בדוב שטיפס על השולחן עליו סעדו והחל לזלול את האוכל של המשפחה.

בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות, נראית האמא מחבקת את בנה ומסתירה את פניו בעוד הדוב אוכל על השולחן להנאתו ונראה רגוע, יחסית.

לאורך דקות ארוכות, ישבה האישה באותו מקום, במרחק נגיעה מהדוב המאיים בעוד היא מחזיקה את הילד ונמנעת מלזוז או לברוח.

בשלב מסוים נראה הדוב מקרב את חוטמו לפניהם של השניים, אך למרות זאת האישה האמיצה מחליטה להישאר במקום ולא לזוז, עד שלפי הדיווח, בסיום ארוחתו הדשנה החליט הדוב לרדת מהשולחן ולעזוב את המקום, מבלי לנגוע לרעה באם ובנה המפוחדים.

הסרטון המדהים זכה למעל 10 מיליון צפיות בפלטפורמת טיקטוק, ורבים ציינו את אומץ ליבה וקור רוחה של האמא.

לא ברור מי עמד בשעה זו מאחורי המצלמה ותיעד את האירוע, אך הדבר מטבע הדברים מעלה סימני שאלה. למרות האמור, האירוע פורסם בכלי תקשורת מובילים כמו ה-BBC ונראה כי אכן מדובר בסרטון אותנטי לחלוטין.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר