כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
ניו יורק נגד טראמפ

טראמפ התייצב בניו יורק למשפטו וקרא לשופט: "נוכל" | כך נראה טראמפ באולם הדיונים

נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ הגיע לדיון בפרשת ניפוח שווי הנכסים בניו יורק | תמונה של דונלד טראמפ הנתבע יושב באולם הדיונים לצד עורכי דינו חרכה את הרשתות החברתיות, כשרבים הציגו את מראהו הרציני של טראמפ בדיון לעומת השופט אנגורון שנראה מחייך למצלמה במבוכה | טרם הדיון טראמפ לשופט "נוכל" (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
טראמפ והשופט אמש (צילום: לפי סעיף 27א)

נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ התייצב היום (שני) לדיון בעניינו בתביעה שמנהלת כנגדו מדינת ניו יורק בראשות התובעת לטיסיה ג'יימס.

הדיון היום במשפט "ניו יורק נגד דונלד ג'יי טראמפ" התקיים ברקע תקתוקי מצלמות ותדרוך עיתונאים שקיים טראמפ בכניסה למשפטו.

בדבריו אמר הנשיא לשעבר: "זה ציד מכשפות, זו חרפה, יש לנו תובעת כללית מושחתת במדינה. המשפט הזה יכול היה להתקיים לפני שנים רבות, אבל הם חיכו עד שהייתי בדיוק באמצע הקמפיין שלי. אותו דבר בנוגע לשאר התיקים".

בפוסט נפרד כתב טראמפ ברשת החברתית שלו: "זה עתה הגעתי לבית המשפט כדי להילחם בתובעת כללית מושחתת וגזענית ונגד נוכל, ללא שליטה, שופט שונא טראמפ, שמסרב למלא אחר החלטת בית המשפט לערעורים", וסיים כי מדובר בלא יותר מהתערבות בבחירות לנשיאות.

רבים מהגולשים שמו לב לבבת צחוק על פניו של השופט אנגורון שחייך במבוכה למצלמה כשהתמקדה בו, במקביל לנשיא ארה"ב לשעבר שעטה על פניו ארשת רצינית ולוחמנית.

טראמפ בפתח הדיון, היום (צילום: לפי סעיף 27א)

יצוין, כי במשפט הנוכחי של טראמפ לא יהיה חבר מושבעים, מה שגורם למצב בו המחליט היחידי בתיק הוא השופט אנגורון בכבודו ובעצמו. בהינתן הפרט הזה לא ברור מדוע בחר טראמפ לתקוף באופן ישיר ובוטה כל כך את השופט שמקבל את ההחלטה בתיק, אולי הוכחה לכך שטראמפ סבור כי מדובר במשחק "מכור מראש".

יצוין כי בית המשפט לערעורים צמצם ביוני את התביעה האזרחית של ניו יורק נגד טראמפ וקבע כי מדובר בתיק שחלה בו התיישנות, אך השופט הנוכחי החליט להרשיע בכל זאת את הנשיא לשעבר לפני כשבוע, בניפוח נכסיו.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר