כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"מכיר אותם" | צפו

נתניהו למזכיר ההגנה: "צודק, חמאס יותר גרועים מדאעש"

ראש הממשלה נתניהו נפגש כעת עם מזכיר ההגנה של ארה"ב לויד אוסטין, בקריה בתל אביב והודה לו על אמירתו ועל התמיכה הגדולה שישראל מקבלת מארצות הברית | תיעוד וסיקור (חדשות בעולם)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
הפגישה כעת (צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו סיים כעת (שישי) פגישה עם מזכיר ההגנה של ארה"ב לויד אוסטין, בקריה בתל אביב.

בפגישה משתתפים מהצד הישראלי: שר הביטחון יואב גלנט, השר לעניינים אסטרטגיים רון דרמר, ר' המל"ל צחי הנגבי והמזכיר הצבאי של רה"מ אלוף אבי גיל, ומהצד האמריקאי: ראש מטה מזכיר ההגנה קלי מגסמן, המזכיר הצבאי רולנד קלארק ומ"מ שגריר ארה"ב בישראל סטפני האלט.

הפגישה עם נתניהו (צילום: עומר מירון /לע"מ, סאונד: בן פרץ /לע"מ)

בפתח פגישתם אמר נתניהו: "אני שמח מאוד לראות אותך היום. אני מעריך מאוד את העמדה הנחושה שהנשיא, אתה המזכיר, העם האמריקאי והממשל האמריקאי הבעתם. חמאס הוא דאעש. מה שאמרת, ומה שאמר הנשיא, במובנים רבים חמאס גרוע מדאעש. ממש כפי שהעולם המתורבת התאחד כדי להילחם בדאעש, העולם המתורבת חייב להתאחד כדי לסייע לנו להילחם בחמאס. אני יודע שאתם עומדים לצדנו ואנחנו מעריכים זאת מאוד".

מזכיר ההגנה של ארה"ב לויד אוסטין: "אנחנו אתכם, אדוני ראש הממשלה. כפי שאמר הנשיא, יש לכם את הגב שלנו. היה שבוע נורא. ראינו את המעשים המזוויעים של ארגון הטרור הזה. כפי שאתה יודע, אני הייתי זה שתכנן את המלחמה בדאעש לראשונה. אז אני מכיר את דאעש היטב, וזה גרוע ממה שראיתי עם דאעש. אנחנו אתכם ועומדים לצידכם, אדוני ראש הממשלה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר