לא ויתר 

חזר על השאלה 20 פעמים | הריאיון המביך של ג'רמי קורבין לפירס מורגן שחורך את הרשת

העיתונאי הבריטי פירס מורגן ראיין אמש את מנהיג הלייבור לשעבר האנטישמי ג'רמי קורבין וחזר לא פחות מ-20 פעמים על השאלה אם חמאס הוא ארגון טרור והאם הוא צריך להישאר בשליטה ברצועת עזה | הריאיון חרך את הרשת ומוביל במקום הראשון בבריטניה בטבלת החיפושים ב-X (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
קורבין בריאיון (צילום מסך טוויטר )

פירס מורגן הוא עיתונאי בריטי מפורסם, שמסקר בהרחבה את המלחמה בישראל מאז החלה לפני יותר מחודש. בתוכנית שלו "ללא צנזורה" הוא מזמין אליו פוליטיקאים בכירים ואנשי ציבור מכל העולם ודורש תשובות עד שהוא מקבל אותן.

ג'רמי קורבין, מנהיג מפלגת הלייבור שהודח בעקבות טענות חמורות על אנטישמיות, התראיין אמש (שני) לפירס מורגן על המלחמה בעזה כאשר בדבריו הוא קרא להפסקת אש ועשה שימוש ברטוריקה השמאלנית המקובלת באירופה ובכלל - ככל שזה נוגע למלחמת ישראל בטרור.

אבל על שתי שאלות הוא סירב לענות. לאחר שאמר שישראל צריכה להפסיק את הלחימה בעזה ולחתור להסכם שלום עם הפלסטינים, נשאל קורבין אם לדעתו חמאס צריך להמשיך לשלוט ברצועה והאם הוא פרטנר לשלום. לאחר שהודה כי מתקפת השבעה באוקטובר הייתה "מחרידה", נשאל קורבין אם לדעתו ישראל צריכה לעשות שלום עם מי שביצע את הטבח. קורבין סירב לענות.

לאחר מכן נשאל קורבין: "האם חמאס הוא ארגון טרור?" שאל מורגן, לא פחות מעשרים פעמים, ללא שניתנה לו האפשרות להתחמק מלענות על השאלה.

כאשר ניסה לחזור ולדבר על הפסקת אש ולשאול את המנחה "האם אפשר לנהל איתך שיחה?", ענה לו מורגן: "זו תוכנית שלי, אתה פה כדי לענות על השאלות שלי. מדוע אתה לא אומר את זה (שחמאס הוא ארגון טרור י.ג)?"

בהמשך אמר מורגן: "בתוכנית שלי אני שואל שאלות, בדרך כלל הם עונים עליהן. שאלתי אותך שתי שאלות ואתה מסרב לענות על אף אחת מהן, וזה מספר הרבה. ואתה תוהה מדוע אנשים חושבים שיש לך בעיה עם היהודים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר