ליד כנס הבחירות

תומכי פלסטין חסמו את רכבו של ביידן: "תומך בכיבוש הישראלי בעזה" 

עשרות אמריקאים נעצרו בעקבות הפרות סדר בהפגנה אנטי-ישראלית שהייתה בניו יורק • מולם, תומכי ישראל הפגינו בתמיכה בבית הלבן על פעילותו של הנשיא ביידן לשחרור החטופים משבי חמאס (חדשות בעולם)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
ישראלים מפגינים למען החטופים בניו יורק (צילום: Photo by Arie Leib Abrams/Flash90)

מערכת הבחירות לנשיאות ארה"ב בעיצומה, אמש (רביעי) קיים הנשיא ביידן סיור גיוס תרומות לקמפיין הבחירות שלו בעיר ניו יורק, מפגינים אנטי ישראלים ותומכי פלסטין חסמו את שיירת רכבים של הנשיא בעיצומו של הסיור מולם מפגינים ישראלים הביעו תמיכה במעורבותו של הנשיא בהשבת החטופים.

במהלך הכינוס עם תומכיו התבטא ביידן בחריפות נגד יריבו הפוליטי הנשיא לשעבר דונלד טראמפ וכינה אותו 'איום קיומי', והוסיף "דונלד טראמפ הוא נשיא לשעבר מובס, ונהפוך אותו למפסיד שוב"

במהלך נאומו של ביידן, הגיעו עשרות המפגינים וחסמו את רכבו במחאה על תמיכתו בפלישה הישראלית לעזה

אחת המפגינות סירבה לומר את שמה ואמרה לניו יורק פוסט: "אני מנסה להיזהר ממעצר כי אני עדיין צריכה לעבוד, אבל אם לתת לקולי להישמע יביא את הסיכוי ולו הקל ביותר לעצור מלחמה, אז אני חייבת לנסות".

בתוך כך, במקביל להפגנה הפרו-פלשתינית, הלילה התקיימה בניו יורק הפגנה של ישראלים לטובת הנשיא ביידן, כאשר ביניהם היו עשרות פעילים של מטה משפחות החטופים בעיר שהגיעו להביע תמיכה בפניו על עמידתו למען ישראל ופעילותו לשחרור החטופים. המפגינים החזיקו שלטים של "ישראל אוהבת את הנשיא".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר