ארגון טרור בחסות האו"ם

טור תמיכה ב'וול סטריט': "היום שאחרי יהיה בהיר יותר בלי חמאס ואונר"א"

עורכי ה'וול סטריט ג'ורנל כתבו טור נוקב אודות אונר"א והתפקיד שמילא בטרור של רצועת עזה | על השקרים של המנכ"ל לזריני שחושב שכולם מטומטמים ועל האנטישמיות הממוסדת של ארגון האו"ם (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
לזריני בא-שאטי (צילום: shutterstock)

ארגון הטרור של האו"ם, אונר"א, נחשף במערומיו בחודש האחרון לאחר שהתברר כי חלק גדול מעובדיו לוקחים חלק בארגון הטרור חמאס, כאשר מספר מהם אף השתתפו באופן פעיל ב'טבח שמחת תורה'.

בעיתון ה'וול סטריט ג'ורנל' כתבו העורכים טור דעה העוסק בארגון אונר"א והקשרים שלו לארגון הטרור.

העורכים תמהו בפתיחת הכתבה "לכמה זמן עוד ינסה אונר"א את הגנת בת היענה? הסוכנות לפלסטינים של האו"ם טוענת כי לא היה לה מושג שחמאס מפעיל מנהרה מרכזית מתחת למפקדת אונר"א. בשבת חשפה ישראל את המנהרה, הכוללת את אחד מנכסי המודיעין היקרים ביותר של חמאס, מרכז נתונים המקושר לחשמל בבניין אונר"א שמעל", מתארים עורכי העיתון הנחשב את האסטרטגיה המגוחכת של ארגון האו"ם בכל הנוגע להאשמות כנגדו.

העורכים מתארים את התגובות של ראשי אונר"א לחשיפה הישראלית: "אונר"א לא ידעה מה נמצא תחת המטה שלה", כותב פיליפ לזריני, ראש הסוכנות. "צוות אונר"א עזב את המטה שלה בעיר עזה ב-12 באוקטובר", הוא מוסיף. "לא השתמשנו במתחם הזה מאז שעזבנו אותו וגם לא מודעים לפעילות שאולי התרחשה בו"', תיארו העורכים את דבריו של מנכ"ל הארגון שלא ידע מה שמתרחש במסדרונות הארגון הבינלאומי שהוא עומד בראשו.

עורכי העיתון משוכנעים שאף אחד לא באמת מאמין לטענות המגוחכות של מנכ"ל הארגון ש"הוא לא ידע".

"האם הוא מצפה שהעולם יאמין שמבצע הנדסי מתוחכם החל על ידי חמאס רק בחודשים האחרונים, על רקע ההפצצות הישראליות, לאחר שאונר"א עזב? כפי שדיווח הג'ורנל, "בשנת 2014, חלק ממגרש החניה במטה אונר"א בעזה החל לשקוע, ככל הנראה מנהרה של חמאס שנחפרה מתחת. "אף אחד לא דיבר על מה שגרם להתמוטטות", אמר בכיר לשעבר ב-Unrwa, "אבל כולם ידעו"' מתארים בעיתון. כולם ידעו אבל כולם שתקו.

"ב-20 באוקטובר, ויליאם דיר, מנהל משרד הנציגות של הארגון בוושינגטון, כתב כדי להכחיש את טענותינו כי חמאס גונב סיוע ושאונר"א מעסיקה אנשי חמאס - ש"אף 'עובדה' אחת במאמר המערכת לא הייתה נכונה", הוא כתב והדגיש את המשפט ואמר כי כל הצוות הינו "מסונן"", מתארים עורכי הוול סטריט.

לאורך הכתבה, העיתון מדגיש כי הטענות נגד אונר"א הן לא מאתמול גם בכל מה שנוגע לצוות וגם בנוגע למבנים של הארגון ששימשו בהרחבה את ארגון חמאס.

בכתבה מתייחסים כמובן העורכים לחשיפה של ישראל אודות המחבלים שהיו פקידים באונר"א ולעובדה כי כ-1200 מעובדי אונר"א מזוהים עם חמאס.

עוד הובאה החשיפה של ארגון UN WATCH אודות המורים של עזה ששיבחו בהתכתבויות את טבח שמחת תורה, ואת הפניות הרבות שעשה המנכ"ל לארגון לאו"ם בכדי לקבל תשובות על החשיפות שלו בשנים האחרונות אודות המעורבות בטרור של עובדי ארגון האו"ם בעזה.

"הם מעולם לא פנו אלינו לקבלת מידע. הם סירבו לבקשות הכתובות החוזרות ונשנות שלנו להיפגש כדי לדון בבעיה. הם לא יכולים להגיד שהם לא ידעו", צוטטו ב'וול סטריט' דבריו של הלל נוייר, מנכ"ל UN WATCH.

העורכים גם התייחסו לדבריה של השליחה מהאו"ם לשטחים הפלסטינים, פרנצ'סקה אלבניה, שאמרה כי "הקורבנות של 7/10 לא נהרגו בגלל יהדותם, אלא בתגובה לדיכוי ישראל". העיתון כתב בתגובה לדברים: "ה-7 באוקטובר לא היה אנטישמי והיה באשמתה של ישראל? כזה הוא היקום המוסרי המעוות של האומות המאוחדות", מטיחים עורכי העיתון.

הכותבים מסכמים כי "תפקידו של אונר"א הוא למנוע מהפלסטינים להמשיך בחייהם. היא חוסמת יישוב מחדש ובניית מדינה, ומחזיקה את פליטי הדור השלישי והרביעי ממתינים במחנות טרור לחזרה בסופו של דבר לאחר השמדת ישראל. היום שאחרי מלחמת עזה יהיה בהיר יותר אם אונר"א וחמאס ייצאו יחד מהבמה", מסכמים העורכים את הדברים החשובים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר