ישראל במלחמהישראל במלחמה
חוזרים ארצה? סבלנות

השרב משפיע על הטיסות: עיכוב בהמראות והנחיתות מנתב"ג

מזג האוויר השרבי לא גרם רק לצריכת חשמל ששברה שיאים, לשריפות ולמכות חום, אלא גם יגרום לעיכובים רבים בטיסות הנכנסות והיוצאות, כך על פי הודעת רשות שדות התעופה (תיירות)

בני סולומון | כיכר השבת |
נוסעים בנתב"ג (גיל יערי, פלאש 90)

‏גל החום הפוקד את ישראל, גרם לשיא חסר תקדים של צריכת חשמל בשיעור של 15,690 מגה וואט. והיום (שני) מעדכנים ברשות שדות התעופה, כי בשל מזג האוויר יהיו עיכובים בטיסות הנכנסות והיוצאות.

על פי הודעת דובר רש"ת: "עקב תנאי מזג האוויר והשפעתו על מערכות טכניות ביחידות הבקרה, ולמען שמירה על בטיחות הטיסה הוחלט לרווח, זמנית, את הטיסות הנוחתות בנתב"ג".

לדברי רש"ת: "הדבר עלול לגרום לעיכובים בנחיתות והמראות". אם אתם צריכים לטוס היום, ברש"ת מבהירים: "מומלץ לנוסעים להתעדכן בחברות התעופה".

שיא הצריכה היה אתמול (ראשון) בצהריים , בשעה 14:53, קצת לפני השעה 15:00. ייצור החשמל מאנרגיות מתחדשות הגיע גם הוא לשיא תקדימי.

השיא הקודם, לפי נתוני חברת נגה לניהול מערכת החשמל, היה לפני כשלושה שבועות ועמד על 15,384 מגה וואט, כ-300 מגה וואט פחות מהשיא האחרון שנקבע אתמול.

מזג האוויר היום (שני), לפי השירות המטאורולוגי הישראלי, יהיה מעונן חלקית.

תחול ירידה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ אך עדיין ישררו עומסי חום כבדים עד קיצוניים ברוב האזורים. ברצועת החוף יהיה הביל. ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל מלווה בסופות רעמים יחידות במזרח הארץ ובדרומה. הלילה: מעונן חלקית עד מעונן.

מחר יום שלישי יהיה מעונן חלקית עם ירידה קלה נוספת בטמפרטורות. תורגש הקלה בעומס החום. בצפון מזרח הארץ עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל מלווה בסופות רעמים יחידות.

ביום רביעי יהיה מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי של ממש בטמפרטורות. לעומת זאת ביום חמישי תחול עליה קלה של הטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר