בגלל 'עיד אל פיטר'

שינויים בפעילות התחבורה הציבורית בתחילת הזמן בישיבות

עקב מחסור בנהגים בסוף השבוע ובתחילת השבוע הבא צפוי דילול בהיקף השירות - עם תחילת 'זמן קיץ' בישיבות | ההמלצה לבחורי הישיבות: לתעדף את שירותי רכבת ישראל (תחבורה)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
רכבת ישראל (צילום: Avshalom Sassoni/Flash90)

מיום שישי הקרוב ל' בניסן (21 באפריל), ועד ליום שני ג' באייר (24 באפריל), יחול החג המוסלמי 'עיד אל פיטר' החותם את חודש הרמדאן. בשל כך, נהגים רבים בתחבורה הציבורית עשויים להיעדר וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימים אלו, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית.

לאור העובדה כי צמצום השירות מתרחש במקביל לשבת האחרונה של בין הזמנים וביומו הראשון של זמן קיץ בישיבות - דבר העלול להשפיע על מאות אלפי בחורי הישיבות החוזרים לתחילת זמן קיץ - ממליצים במשרד התחבורה לציבור לתעדף את הנסיעות באמצעות רכבת ישראל על פני השימוש באוטובוסים.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר