שיחת חיזוק בחדר הניתוח

נס רפואי: 'זקן המועצת' יצא מניתוח בעמוד השדרה; "מצב הנשימה השתפר פלאים"

לפני מספר שבועות בוצע בראש הישיבה וזקן ה'מועצת', הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, פרוצדרה מורכבת בגרון, ההליך עבר בהצלחה, ובחסדי שמיים הוא התאושש וחזר לעסוק בכתיבת חידושי תורה | הבוקר, עבר ראש הישיבה ניתוח נוסף בעמוד השדרה, כאשר לפני הניתוח הוא מסר דברי חיזוק לרופאים | כל הפרטים (חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי (צילום: ארכיון כיכר השבת)

ראש ישיבת 'עטרת ישראל' וזקן חברי 'מועצת גדולי התורה', הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, נכנס לפני שעה קלה (ראשון), בבית החולים 'הדסה עין כרם', לניתוח בעמוד השדרה, ניתוח שעבר בחסדי שמיים בהצלחה מרובה.

כזכור וכפי שדווח בהרחבה ב'כיכר השבת', לפני כשלושה שבועות, עבר ראש הישיבה פרוצדורה מורכבת בגרון והוא חובר להנשמה דרך הגרון, למרות החששות האם הטיפול יצליח והאם ראש הישיבה יצליח לדבר, בני הבית עדכנו היום, כי בשבוע האחרון הייתה התקדמות לטובה במצבו הרפואי והנישמתי.

לדברי בני הבית: "מבחינה נשימתית ראש הישיבה ער וצלול בצורה יוצאת דופן, והוא יושב ומחדש חידושי תורה כמעיין המתגבר וכמימים ימימה. זכינו וראינו את הניסים הגלויים ויד השם הטובה עלינו".

לדברי בנית הבית, היום: "עקב ההתקדמות ומכיוון שגם הרופאים סבורים שמדובר במקרה רפואי לא רגיל, הוחלט על ניתוח בעמוד שדרה, שעשוי לשפר את המצב הגופני של ראש הישיבה".

ל'כיכר השבת' נודע, כי כאשר נכנסו בכירי הפרופסורים בהדסה עין כרם - פרופ' יורם וייס מנכ"ל הדסה, ד"ר גו'ש שרוודר, פרופ' קפלן, פרופ' סטפן לדות, פרופ' אריה בן יהודה, פרופ' עופר אמיר, פרופ' סיגל סביירי, יחד עם רופאו האישי של רה"י פרופסור אורי רוגבסקי, להסביר לראש הישיבה על הניתוח, הם יצאו מחוזקים יותר ממה שנכנסו.

ראש הישיבה שמע את דבריהם ואמר להם: "גם אתם שנחשבים פרופסורים גדולים צריכים לדעת, כי יש ריבונו של עולם, שהוא ורק הוא מנהל את העולם, ורק הוא יכול לרפות. אנחנו חייבים להבין ולהאמין, שכל מה שהקב"ה עושה זה אך ורק לטובה, ולכן אני מבקש מכם לפני הניתוח, שתזכרו את "אין עוד מלבדו", ואם אתם מאמינים שצריך לעשות את הניתוח, תעשו אותו והקב"ה יעזור".

הבוקר כאמור נכנס ראש הישיבה לניתוח היחסית המורכב, ולדברי בני הבית הוא עבר אותו בהצלחה יתרה, "בזכות התפילות של כל כלל ישראל, היתה הצלחה גדולה - למעלה מהמצופה. אנחנו מודים להמוני בית ישראל על התפילות ולצוות הרפואי על המאמצים".

הציבור מתבקש לקרוע שערי שמים לרפואתו המהירה והשלימה של ראש הישיבה ברוך מרדכי בן הינדא מלכה בתוך שאר חולי ישראל במהרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר