כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
רכילות למהדרין

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של סוכות

ראש הישיבה שפספס את כיפור בארץ | השר החרדי שנעלם | הביקור של השר מש"ס אצל ראש הישיבה הליטאי | מאחורי הקלעים של פגישת הח"כים אצל הגר"ד לנדו | האוליגרך בסוכת הרב גרוסמן | זכרונות הילדות של טלי גוטליב מבני ברק | זקן המועצת בהושענות | הפוסק בקניות | ההמבורג החדש של המקובל | הפרשן החרדי בספארי | מנהל האגף מתדלק | מי המנחה הכי טוב? התשובה של ריבו לטוקר | החיבוק של הרב לאו לגנץ | הדגים של עמית סגל | קובי אריאלי מצטייד | הילדים נהנו וגם יקי אדמקר | כשדדי גראוכר ביקר אצל מרן זצ"ל | שוקי סלומון ואריק דביר מתווכחים | יואלי דיקמן, יעקב שוואקי והפיצה | חיים ישראל מתברך | מרדכי שפירא והשוטר הירושלמי | חגיגת יומולדת למשה קליין | הזמרים והאופנועים | כשחנן בן ארי זיהה את מוטי וייס בקהל | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': אחד מגדולי ראשי הישיבות, הנחשב לאחד מגדולי המתרימים בדורנו, היה אמור לחזור ארצה, ימים ספורים לפני יום הכיפורים, לאחר עוד מסע לגיוס כספים. בדרכו לשדה התעופה, שלח ראש הישיבה הודעה לאחד הנגידים: "פתח לנו שער בעת נעילת שער". אותו נגיד, שידע כי יש לראש הישיבה טיסה בזמן הקרוב, הגיב לו: "בוא עכשיו", אולי מתוך מחשבה שזה לא יקרה. אלא שראש הישיבה לא חשב פעמיים, עשה פרסה והתייצב אצל הגביר - שם ישב אצלו זמן ממושך עד שסגרו על הסכם יששכר זבולון בעבור תרומה גבוהה במיוחד. סוף דבר, ראש הישיבה נותר בגולה ליום הקדוש.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': אחד משרי הממשלה החרדיים, נעלם בשבועות האחרונים מעין הציבור, למרות שהיה מעורב בנושאים הבוערים שעל סדר היום. ואם זה לא מספיק, השר גם נעדר מישיבת הממשלה. ׳זופניק׳ יצא לבדוק את פשר ההיעלמות וגילה שהשר נפצע באורח מורכב ומאז הוא נאלץ להישאר ספון בביתו המאובטח.

חשיפת 'זופניק': העיתונאי אבי מוסקוב נהג לתומו ברכבו היוקרתי, אך לפתע, רכב שעשה רוורס - התנגש בו. הרכב אמנם הושבת אך למוסקוב שלום, עד שהוא נצפה בקומזיץ בביתו של הנגיד ר' זבולון קדוש כשהוא שר ומזמר ברמקול. מחמת הצנזורה שהוטלה על האירוע 'זופניק' נמנע מלחשוף את התיעוד.

חשיפת 'זופניק': אמריקאים שהגיעו לחגי תשרי בארץ הקודש הסתערו על מגזין 'עמי' מארצות הברית. בעלי החנויות ניצלו את ההזדמנות ומכרו כל עיתון במאות שקלים, כך שבאחת החנויות בירושלים נמכר כל מגזין ב-100 דולר ומעלה.

חשיפת 'זופניק': כאילו אין מתח שיא בין ש"ס ל'דגל התורה' סביב הבחירות לרשויות המקומיות, תפסנו את שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס כשהוא מתקבל בכבוד גדול בביקור חג בסוכתו של הגאון רבי דוד כהן ראש ישיבת 'חברון' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה'.

מאחורי הקלעים של פגישת חברי הכנסת של 'דגל התורה' במעונו של ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו, ראינו את הח"כים משה גפני, יעקב אשר, יצחק פינדרוס ואליהו ברוכי, ממתינים להיכנס אל הרב; בהמשך ראינו את יהודה מנדלוביץ, דוברו של סגן השרה אורי מקלב, בסוד שיח דווקא עם יו"ר המפלגה משה גפני, אך בהמשך נצפה מנדלוביץ צמוד שוב למקלב ולרל"ש דוד וורצמן.

איש העסקים והאוליגרך מיכאל צ'רנוי התארח בסוכת הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל.

בתוך כל הכותרות המסעירות, ח"כ טלי גוטליב מצאה גם זמן לספר על הילדות שלה בבני ברק. בקבוצה "זכרונות ילדות בני ברק" המונה כ-7,400 בני ברקים היא סיפרה על סוכת הפלא שהיתה בעבר באיזור רחוב הרב קוק.

בקופות הצדקה השונות עובדים בתקופת הימים הנוראים כל-כך קשה, עד שהגיעו למצב שבמודעה פורסמה ביומונים, התבלבלו בין הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי לגאון הצדיק רבי מרדכי שמואל אדלשטיין. בעיתונים לא שמו לב והכניסו עם הטעות, עד שבא 'זופניק' ואמר להם: רבותיי, טעיתם.

בסיום חצי ש"ס שנערך בביתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצ"ל, ראינו את הרב יעקב קנייבסקי ויו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים חבר הכנסת משה גפני בסוד שיח.

(צילום: דוד זר)

את זקן מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי משה מאיה ראינו בהושענות עם ארבעת המינים בתפילת שחרית של חול המועד.

(צילום: דוד לב טוב)

את הפוסק הגאון רבי אהרון בוטבול, חתנו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, ראינו בקניות לחג בסופר השכונתי כאחד האדם.

(צילום: י.ב.ש.)

בלי השוואות: במהלך שמחת בית השואבה בביתו של נגיד נודע בירושלים, ראינו סוד שיח בין המשפיע הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן והגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה'.

(צילום: צביקה ליפשיץ)

הגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה' נצפה בסוד שיח סוער עם יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, בשמחת הברית לנכדו של איש הכשרות הרב רפי מנת רבה של 'אסם'.

(צילום: שלומי כהן)

במהלך החג ראינו את יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בביקור חג אצל הגאון רבי יהודה כהן ראש ישיבת 'יקירי ירושלים' וחבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, ובנו הגאון הרב חנוך כהן מראשי ישיבת 'באר התלמוד'.

בחול המועד סוכות ראינו את הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי, מבקר חולים בבית החולים 'תל השומר' ומשמח חולים בשמחת בית השואבה פרטית, כשהוא מלווה באיש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

את המקובל הרב יצחק בצרי ראינו מתחדש עם המבורג חדש לכבוד החג.

(צילום: אלי כהן)

כנסו לאווירה: הגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד', בשירה וריקודים יחד עם חסידיו - עם ארבעת המינים בתפילת שחרית.

(צילום: מיכאל בן אבו)

באישון לילה בקבר רחל, ראינו את הגאון רבי ברוך מרדכי אטינגר ראש ישיבת 'כנסת יחזקאל', נושא תפילה מעומק הלב.

(צילום: צבי לוי)

בחול המועד ראינו את הגאב"ד הגאון הרב מרדכי גרוס, בתפילה מול הכותל המערבי.

(צילום: רוני אפטר)

הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו כובד בברכות, בשמחת הברית לנכדו של חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי דוד יוסף, בן לבנו אביחי. מהצד נראה יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי שכובד בקוואטער. ויקרא שמו בישראל: אריאל עובדיה. מזל טוב!

( צילום: יעקב כהן)

את הגאון רבי יצחק זילברשטיין רבה של שכונת 'רמת אלחנן' בבני ברק וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', ראינו מארח בסוכתו את הרב יעקב אריאל רבה לשעבר של רמת גן, מהצד נראה חבר המועצה זוהר ישרים מטעם 'הציונות הדתית', המתמודד במפלגה החדשה שהקים הרב.

'זופניק' שהגיע לתפילת חול המועד במעונו של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף ראה את הרב הראשי מכבד את פרשן 'כיכר' ישי כהן בעליית כהן ולאחר התפילה מברכו בחמימות לאחר ימים סוערים סביב התבטאות ה'מטומטמים'.

את ראש עיריית בית שמש עליזה בלוך ראינו מתארחת בסוכתו של מאיר פרל, הראיס של בית שמש לפחות בקדנציה האחרונה, ומנסה להתמודד עם שאלותיהם הנוקבות של אנשי 'כיכר השבת' חנני ברייטקופף ואיצלה כץ, נציג 'דגל התורה' ישראל סילברסטין, איש 'בית מתתיהו' שלמה יעקבזון ותושבים נוספים.

בהמשך ראינו את הרב מרדכי גולדשטיין, מבכירי רבני העיר, עם חנני ברייטקופף ושלמה יעקבזון, ומאחור נצפה הזמר אפרים מנדלסון.

(צילום: קבוצת הצדיקים)

כשברקע הדיונים על חוק הגיוס, מזכיר הממשלה יוסי פוקס ביקר בישיבת פוניבז׳ לצידו של איש התקשורת והפרשן החרדי ישראל כהן וידידו עו״ד גדי קבץ, לאחר מכן המשיכו לשמחת בית השואבה בחסידות ויז'ניץ.

האסטרטג הבכיר מנחם גשייד נצפה ב'לחיים' עם האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא בשמחת בית השואבה שערך במעונו.

הפרשן החרדי ישראל כהן ובנו ארי נצפו בימי חול המועד בטיול בסאפרי כשהם נהנים מהשימפנזות.

(צילום: ישראל פרקל)

בהמשך ראינו את ישראל כהן עם בנו ארי ברכבת בפארק הלאומי.

את פנחס ארליך מנהל האגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים תפסנו מנצל רגע פנוי בין הופעה להופעה בחול המועד, כדי לתדלק את רכב השרד כאחד האדם ללא עוזרים.

מגיש הטלוויזיה ושדרן הרדיו מנחם טוקר מנחה באנגלית את קונצרט סוכות של 'איחוד הצלה' ב'בנייני האומה' בירושלים.

(צילום: יהודה קלמן)

משעשע! לאחר שסיים להנחות את המופע המדובר, מנחם טוקר ובכירי התעשייה התיישבו לארוחת חג מפנקת. איך הגיבו ישי ריבו ושמילי אונגר כשנשאלו "מי המנחה הכי טוב?" | צפו

יועץ המפכ"ל ואיש התקשורת הרב ניסים לוי נצפה עם רעייתו והילדים, בביקור חג אצל נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל.

ערב החג, ברחובות בני ברק העמוסים, ראינו את יהודה מנדלוביץ - דוברו של סגן השר אורי מקלב שנעלם לפחות בכל הנוגע לבחירות המקומיות, בסוד שיח מחויך עם יוסי שטראוס, נאמן ביתו של ראש הישיבה הגרב"ד פוברסקי.

בערב חג סוכות ראינו את ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין ונהגו המסור משה מנדלוביץ, מסייעים בבניית סוכה לחברו הטוב משה סמואל, מבעלי מסעדת 'לנדוור' בתל אביב.

במהלך הכינוס השנתי של נציגי 'דגל התורה' בחול המועד סוכות ראינו את מנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק שלומי פולק משקיף מהצד תוך שיחה עם נציג 'דגל' בבאר שבע שמעון טובול; מהצד נראה ישראל גולומב, מנכ"ל 'רשת הגנים', ישוב על מקומו; את אליהו גפני, הבן יקיר של יו"ר המפלגה, ראינו בשיח משעשע עם הרב קובי רוזנשטיין, מנכ"ל מוסדות 'דרכי יושר'.

את הצלם חיים גולדברג תפסנו על משמרת הצילום בחול המועד.

(צילום: תהילה לב טוב)

המפיק דודי עזריאלי נצפה מתהלך ברחובות ירושלים לאחר אירוע פרטי שהפיק.

(צילום: יונתן בן טוב)

באישון לילה בירושלים, ראינו את יעקב גרוסברד יד ימינו של זקן מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' וראש ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, בסוד שיח עם נשיא 'איחוד הצלה' אלי ביר.

(צילום: צביקה ליפשיץ)

מועמד ש"ס לראשות העיר בני ברק ח"כ אוריאל בוסו בתפילת שחרית בביתו הפרטי של המשגיח הרב מאיר פדידה, מהצד נראה גם הרב יעקב שרבאני ראש ישיבת 'היכל צבי' - 'אוהל יוסף'.

(צילום: יוני פדידה)

בהמשך ראינו את מועמד ש"ס לראשות העיר בני ברק ח"כ אוריאל בוסו מתברך במאור פנים בשמחת בית השואבה אצל האדמו"ר ממכנובקא בעלזא.

(צילום: איתי קצב)

לקראת תמיכה? מועמדה של ש"ס לראשות העיר אלעד, יהודה בוטבול, מתברך בחמימות מהאדמו"ר מויז'ניץ, בשמחת בית השואבה.

(צילום: איתי קצב)

בשמחת בית השואבה בישיבת 'בית מדרש עליון' בבני ברק ראינו את יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, המועמד לראשות העיר חנוך זייברט ובכירי 'דגל התורה' המקומית, מנחם שפירא וגודי סילמן.

(צילום: המייל הצהוב)

את מנחם שפירא סגן ראש העיר בני ברק ויו"ר רשימת 'דגל התורה' ומנהל המחלקה המוניציפלית של המפלגה, וגודי סילמן מבכירי העירייה והמקום השני ברשימה, ראינו בריקוד של שמחה עם הגאון הרב שריאל רוזנברג רב שכונת 'רמת דוד', בשמחת בית השואבה בשיכון ג'.

(צילום: אהרון באואר)

ח"כ יעקב אשר מ'דגל התורה' ומ"מ ראש עיריית בני ברק והמועמד לראשות העיר חנוך זייברט, בשמחת בית השואבה אצל המוזיקאי מונה רוזנבלום.

(צילום: יהודה וישיניאק)

במעונו של חבר המועצת הליטאית הגאון רבי יצחק זילברשטיין ראינו את חבר-הכנסת יעקב אשר מתפעל עד כדי אושר מהאתרוג הגדול והמהודר.

את ראש עיריית ירושלים משה ליאון, ראינו בריקוד של שמחה עם ראשי ישיבת 'דעת אהרון' ('קפלן' החדשה) בשמחת בית השואבה בישיבה.

(צילום: יעקב באואר)

ראש העיר ירושלים משה ליאון משלהב אלפי בחורי ישיבות במופע של הזמר יעקב שוואקי ב'בנייני האומה', מהצד נראה מנכ"ל רדיו 'קול חי' אבי רוזן ופנחס ארליך מנהל האגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים.

אמן החושים מני הולנדר מדהים בקריאת מחשבות את מיכאל וידל ראש העיר רמלה, במהלך מופע חג סוכות בעיר.

ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן, נצפה בתפילת מנחה מעומק הלב בבית הכנסת בשכונת שערי חסד בירושלים.

(צילום: איציק טנזר)

את שמוליק גרינברג המועמד לראשות העיר בית שמש, ראינו לאחר תפילת שחרית בבית הכנסת 'אוהל תפילה' בבית שמש, יחד עם החזן זלמן שטוב ממגישי תכנית 'המבדיל' ב'כיכר השבת'.

את מ"מ ראש עיריית בני ברק והמועמד לראשות העיר חנוך זייברט, ראינו בסוד שיח הלכתי במהלך ביקור חג אצל הגאון הרב יצחק שאול קנייבסקי.

את יו"ר 'יהדות התורה' שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף ראינו נכנס לשמחת בית השואבה בחצר חסידות ויז'ניץ.

(צילום: ר.ע)

באישון לילה לאחר שמחת בית השואבה בחצר חסידות נדבורנה בבני ברק, ראינו סוד שיח פוליטי בין יו"ר 'יהדות התורה' שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף וחנוך זייברט.

(צילום: אהרון באואר)

שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס בריקוד של שמחה עם הגאון הרב שלום ארוש, בשמחת בית השואבה המרכזית והילולת רבי נחמן מברסלב זצ"ל.

השר לענייני ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש, נצפה השבוע בטיש בחצר הקודש 'קאליב'.

את יוסי צימט מבכירי 'אגודת ישראל' ראינו מתברך במאור פנים אצל האדמו"ר מויז'ניץ, במהלך שמחת בית השואבה.

(צילום: יהושע פרוכטר)

חבר מועצת העיר ירושלים אלחנן גרוסבוים מ'דגל התורה', נצפה מתברך מהגאון רבי דוד כהן ראש ישיבת 'חברון' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', במהלך שמחת בית השואבה בירושלים.

(צילום: אבי מובשוביץ)

בכניסה לסוכתו של הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו ברחוב הקבלן בירושלים, ראינו את יו"ר 'המחנה הממלכתי' ח"כ בני גנץ והרב הראשי לישראל לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו, בחיבוק חם.

(צילום: אליה מזרחי)

יו"ר ועדת חוקה ח"כ שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' ואחיו הרב נתן רוטמן, נצפו יחד בסיבוב השערים בירושלים.

(צילום: מנחם כהן)

שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף מ'עוצמה יהודית', בביקור חג אצל חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' וראש ישיבת פוניבז' הגאון רבי ברוך דב פוברסקי.

(צילום: אלעזר פיינשטיין)

בהמשך השבוע ראינו את יצחק וסרלאוף מנענע ארבעת המינים בכוונה בתפילת שחרית של חול המועד.

הגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה', בסוד שיח תורני עם הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, בסוכת חתנו הרב ברוך דרעי.

נשיא המדינה יצחק הרצוג בסוד שיח עם הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף וחתנו הרב ברוך דרעי, במהלך ביקורו של הנשיא בסוכת הראשון לציון. בהמשך ראינו את הרב ברוך דרעי בתמונה משותפת עם רועי הרצוג בנו של הנשיא, תמונה שזכתה לכינוי: "בני הנסיכים".

את יו"ר ועדת החינוך ח"כ יוסי טייב מש"ס, ראינו בהושענות עם ארבעת המינים יחד עם הראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף.

בערב החג ראינו את הפרשן הבכיר עמית סגל מ'ערוץ 12' קונה דגים לחג ב'מעדני זהבה' בבני ברק.

(צילום: י.ג.)

בערב החג ראינו את השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית' ואיש התקשורת קובי אריאלי, קונים אוכל יהודי בירושלים.

(צילום: א.ה 'בורדו')

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית' ורעייתו איילה, ומושיקו מוסקוביץ מייסד ארגון 'נחמה והצלה לישראל' בשמחת בית השואבה אצל איש העסקים איציק אונגר בירושלים.

שמחת הברית לבנו של איש התקשורת אריאל אלחרר בהשתתפות רבנים, אישי ציבור ואנשי תקשורת. בסנדקאות כובד אבי הבן. בברכות כובד: חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי דוד יוסף. ויקרא שמו בישראל: מיכאל אליעזר. מזל טוב!

את יועץ שר הבריאות, יהודה כהן, ראינו בנטילת לולב בכותל המערבי לאחר תפילת הנץ.

(צילום: דוד דהאן)

באחת החנויות ברובע היהודי תפסנו את 'הפרופסור' - דוד קפלר, שבא לכותל כדי להודות לבורא על מציאת גניבת הציוד הגדולה מרכבו - עם איש התקשורת דב אייכלר.

(צילום: רשת הנקודה)

את כוכב הרשת והצלם ידידיה אפשטיין ראינו בוחר אתרוג בקפידה בערב חג הסוכות בשוק מחנה יהודה בירושלים.

(צילום: אהרון אירום)

רבה של שכונת 'צהלה' בתל אביב הרב חיים הורביץ מנענע ארבעת המינים בכוונות גדולות ונשגבות בתפילת שחרית של חול המועד.

(צילום: מוטי ניסן)

המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו, מתברך מהאדמו"ר ממישקולץ, בשמחת בית השואבה המרכזית בפתח תקווה.

(צילום: דודי פרידמן)

את איש התקשורת יקי אדמקר מ'וואלה' ו'קול ברמה' ראינו בימי חול המועד עובד מהנייד, בזמן שהילדים מבלים בנמל תל אביב.

את איש התקשורת איתי גדסי תפסנו השבוע בסוד שיח עם חבר מועצת החכמים הגאון רבי דוד יוסף.

(צילום: יעקב כהן)

איש המשניות הנגיד שמוליק הלפרין והמפיק מוטי בוקצ'ין, נצפו בהופעה המיוחדת של הזמרים מרדכי בן דוד וישי ריבו בבנייני האומה בירושלים.

(צילום: משה הררי)

בהמשך המופע ראינו את מזכיר הממשלה יוסי פוקס טרוד בעדכון חשוב בנייד.

בסמוך לקונטרול במופע ראינו את אריה ארליך עורך מגזין 'משפחה' ויואלי ברים כתב הדתות של גל"צ, בריקוד סוער.

ביציאה מברכת כהנים בכותל המערבי, ראינו את הרב חיים פרל הרב הראשי לכבאות והצלה, אריה זיסמן עורך 'יתד נאמן' ואיש הפרסום אריק אליוביץ, בשיחת חג מרטיטה.

את עקיבא וייס כתב הדתות של 'כאן 11', ראינו בחול המועד מראיין עוברים ושבים בכותל המערבי.

( צילום: חיים יצחק קפלן)

בכירי הנהלת 'איחוד הצלה': אלי פולק, משה טייטלבוים ולייזר היימן, בשמחת בית השואבה באחוזה של איש העסקים והביטוחים יוסי רפאלי בירושלים.

(צילום: אבי רפאלי)

את אנשי הדיגיטל ישראל מאיר ויוני אייזנשטיין ראינו ביזץ מוזיקלי בסוכתו של רב המשטרה לשעבר משה גפני, מהצד נראה איש הפרסום והמחותן הטרי אריק אליוביץ.

מאחורי הקלעים במופע שמחת בית השואבה בביתר עילית, ראינו את ראש העיר מאיר רובינשטיין וסגנו דודי זלץ וחבר המועצה אברימי יודייקין מ'דגל התורה', מסכמים את האירוע עם המפיק האגדי שלום וגשל.

ראש עיריית רחובות רחמים מלול בסוכתו של גדול מזכי הרבים ברחובות הרב צבי שוורץ. הרב בירך את ראש העיר בהצלחה.

הרב עזריאל כהן מרבני גבעת זאב נצפה מברך את יו"ר ש"ס בגבעת זאב ישראל ריבוך במהלך שמחת החג בביתו.

באמצע שמחת בית השואבה בביתר עילית, נראה יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי בשיחה חשאית וסודית עם יו"ר סיעת ש"ס המקומית וסגר"ע יהודה עוביידי.

גם המועמד לראשות העיר ביתר חננאל שם טוב נראה מסתודד עם מזכיר הממשלה יוסי פוקס בסוכת שר הדתות מיכאל מלכיאלי.

פינת הנוסטלגיה: איש העסקים והזמר דדי גראוכר ז"ל ובנו איש החסד שי גראוכר בסוכה של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצ"ל, לפני שנים רבות, מהצד נראה הנכד הרב אריה קנייבסקי.

(צילום: יעקב כהן)

תיעוד משעשע! כשהמוזיקאים שוקי סלומון ואריק דביר דנו בכשרות האתרוג לחג הסוכות.

הזמר אהרון רזאל בקניית הדסים וערבות לארבעת המינים.

(צילום: ישראל שר)

בחול המועד ראינו את הזמר יונתן רזאל נושא תפילה מעומק הלב בכותל המערבי כשהלולב בידו.

את הזמר יעקב שוואקי ראינו בתפילת מנחה מעומק הלב לפני אירוע בוטיק בירושלים.

(צילום: א.ה.)

המעבד והמנצח יואלי דיקמן והזמר יעקב שוואקי נצפו בסוד שיח מוזיקלי, מאחורי הקלעים במופע חג באשקלון. על השולחן: פיצה ומים.

(צילום: ישראל שר)

מאחורי הקלעים במופע 'הישיבישיר' ב'בנייני האומה' בירושלים, ראינו את מנכ"ל רדיו 'קול ברמה' אריאל דרעי בשיחה ערה עם הזמר יעקב שוואקי.

(צילום: מייקל מנס)

הזמר חיים ישראל מתברך במאור פנים מהראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, באירוע פרס הראשון לציון בתל אביב, מהצד נראה יד ימינו של הרב - מאיר עמר.

(צילום: יעקב כהן)

הזמר מרדכי שפירא נתקע בצעדת ירושלים בדרך להופעה ונצפה מדבר על לבם של השוטרים שיואילו לאפשר לו לעבור.

(צילום: המייל הצהוב)

במהלך חול המועד ראינו את הזמר מרדכי שפירא והמפיק מעוז עבדי בתפילת חג במערת המכפלה.

(צילום: 'ויזואלייב')

בערב חג הסוכות ראינו את איש החסד והזמר אבי בן ישראל בוחר אתרוג מרוקאי מהודר אצל איש תשמישי הקדושה אריאל דרשן בבני ברק.

עד 120: ראש עיריית לוד יאיר רביבו מעניק עוגת יום הולדת לזמרים משה קליין (29) ושמחה פרידמן (40) - שחגגו יום הולדת במופע משותף שהתקיים בעיר.

(הפקה: יונתן יחיאל)

את הזמר פיני איינהורן ראינו לאחר מופע ב'בנייני האומה' בירושלים, חובש קסדה לראשו לקראת נסיעה באופנוע שיפלס לו את הדרכים למופע נוסף מחוץ לעיר.

(צילום: אבי גרינוולד)

גם הזמר בני פרידמן נצפה כשהוא נוסע עם אופנוען שנשכר במיוחד עבורו הישר מטרמינל פתאל בנתב"ג להופעה בבית שמש.

(צילום: פיני גולדברג)

מה קרה כשהזמר חנן בן ארי זיהה במהלך מופע ברחובות את הזמר החסידי מוטי וייס? צפו וגלו...

הזמר העולמי שלום למר מארצות הברית, נצפה בתפילת מנחה במהלך סיור חול המועד במקום המשכן באתר 'שילה הקדומה' בבנימין.

בשמחת בית השואבה בישיבת 'מיר ברכפלד' ראינו את הקלידן עמי כהן והזמר שלמה כהן עושים שמח, עד שכהן לבש את השטריימל של כהן.

(צילום: רשת הנקודה)

הזמר שלמה אשר מתברך במאור פנים מהרב רצון ערוסי רב העיר קריית אונו וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, במהלך שמחת בית השואבה.

בסוכת העירייה בכיכר ספרא ראינו מאחורי הקלעים את הזמר אברומי וינברג והמפיק מוטי בוקצ'ין, בהכנות אחרונות.

(צילום: רשת הנקודה)

בשל המצב והקרע בעם, אירח הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו בסוכתו בירושלים יחד נשיא המדינה יצחק הרצוג, את איש העסקים והזמר שוקי סלומון ואיש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה ממייסדי המיזם 'אהבת חינם' שמופץ בימים אלו ברחבי הארץ.

(צילום: ישי ירושלמי)

במהלך האירוע המדובר, שוקי סלומון שר את הלהיט שלו 'בזכות אהבת חינם יבנה בית המקדש השלישי'. על הקלידים הופקד האח יענקי סלומון.

במעמד המרגש של שחזור שירת הלוויים שנערך במתחם הכותל הדרומי, ראה 'זופניק' את הרצל בן ארי מנכ"ל החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי שיזמה את האירוע, בשיחה עם איש היח"צ קותי אוברלנדר מ'גל אורן לרנר'.

רובי שמש ראש מטה שר הפנים, היה נציג המדינה הרשמי בטקס חתימת הסכם הפטור מויזה לארצות הברית - כשלצידו תומאס ריצ'רד ניידס לשעבר שגריר ארצות הברית בישראל, אלחנדרו מיורקס מזכיר ביטחון המולדת של ארצות הברית ומיכאל הרצוג שגריר ישראל בארצות הברית.

רבה של העיר בני ברק הגאון הרב שבח צבי רוזנבלט בביקור חיזוק בנופשון לילדים מיוחדים של 'רפואה וחיים', יחד עם הרב ברוך הימל.

הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת' - בסוד שיח מחויך עם הרב יעקב שפירא ראש ישיבת 'מרכז הרב', במהלך שמחת בית השואבה בישיבה.

היועץ הרפואי הבכיר הרב אלימלך פירר יו"ר 'עזרה למרפא', מנכ"ל בית החולים 'איכילוב' פרופסור רוני גמזו, שופט בית המשפט העליון לשעבר חנן מלצר, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה לשעבר עו"ד רז נזרי, עו"ד ז'ק חן ופרופסור אביעד הכהן, בשמחת בית השואבה בסוכתו של איש החסד הרב ראובן גשייד יו"ר 'רחשי לב'.

את כוכב הסטטוסים החסידי שמוליק כץ ראינו מנענע ארבעת המינים בהידור רב.

איש הקשרים אליהו שכטר הגיע לביקור חג בסוכתו של מנכ"ל מעיני הישועה שלמה רוטשילד, והתקבל בכבוד השמור לשועי עולם.

בהקבלת פני רבו בסוכת הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו, ראינו את יחיקם גמליאל מבכירי עיריית אלעד, בלחיצת יד עם הרב הראשי וחברי בית הדין הגדול הדיינים הרב אברהם אהרון כ"ץ והרב שלמה שפירא.

(צילום: יהודה אוסטרי)

יוסי גמליאל מנהל מחלקת הנוער בבית שמש מזכה את חיילי צה"ל בנטילת ארבעת המינים ברחבת הכותל המערבי.

את אסיר ציון לשעבר ג'ונתן פולארד ורעייתו רבקה ראינו בשופינג בממילא בירושלים.

(צילום: תהילה לב טוב)

כשעתיים לפני כניסת חג הסוכות, ראינו את איש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון' ובנו, מקשטים את הסוכה המרכזית בבית חולים 'תל השומר'.

ישראל אלמסי מנכ"ל ארגון 'ידידים', נצפה מתברך במאור פנים ממזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר'.

העסקן הרפואי אברהם בלושטיין מנהל קשרי לקוחות בקופת חולים 'כללית' במחוז דרום, בכתיבת אותיות בספר תורה אצל האדמו"ר ממיאלען בקרית גת.

רב הסלבס מרדכי חסידים מעניק לראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף אתרוג גדול ומהודר.

את איש העסקים והכנסת האורחים אלון אלגלי, ראינו מלווה את המקובל הרב נתנאל שריקי, לשמחת בית השואבה והילולת רבי נחמן מברסלב זצ"ל באחוזה שלו באחיסמך.

ב‏ערב חג הסוכות, ראינו את נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל מקבלים ארבעת המינים משלוחי חב"ד בשכונת 'צהלה' בתל אביב הרב לוי וחיה גרליצקי.

הרב בן ציון נורדמן יו"ר מועצת העיר חדרה ויו"ר 'דגל התורה' בעיר, תפס שיחה עם ראש עיריית נתניה מרים פיירברג ומנכ"ל העירייה יורם כהן, בשולי חתונה שהתקיימה באצטדיון נתניה לבנו של מנהל האצטדיון אילן יבלוקובסקי.

(צילום: אריה ט.)

הזמר והיוצר ברי סחרוב, מנענע את ארבעת המינים, יחד עם הרב אריה לוין רב בצפון תל אביב.

(צילום: יוסי בראומן)

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

תיעוד מלחיץ מפארק השעשועים בראשון לציון: הנוסעים נתקעו על רכבת הרים

במקום הרביעי:

גברים חילונים פוצצו הקרנת סרט לנשים בירושלים - ועוררו סערה | "גיבורים על ילדות"

במקום השלישי:

השמאל מציג: השתלחות בזויה ומרושעת נגד כיסוי הראש של רעיית חבר הכנסת הדתי

במקום השני:

האם פקחי עיריית ירושלים "שותלים" זבל בשביל להעניק דו"חות? צפו בתיעוד

ובמקום הראשון:

לא נותרה ברירה: נכד הגרי"מ שכטר הורחק באלימות מול עיניו בחצר ביתו; המשפחה מגיבה

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר