רכילות למהדרין

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של המלחמה

מה קרה לקבוצת האמהות שביקשה להפגין מתחת לבית אחת מראשי המפלגות החרדיות? | היועץ שהניח תפילין בטעות | המקובל שניצל בנס מהטיל | התמונה הנדירה של הגרב"מ אזרחי זצ"ל | התדרוך הסודי של ישי כהן וחנני ברייטקופף | המילואים של מנס עם ברהנו טגניה | הריקוד של הרב יגאל כהן עם החיילים | הרמ"ט שבדק את הטלפונים הציבוריים | היכן הסתתר גפני מפני האזעקה? | הניסיון של הח"כ החרדי בוועדה הביטחונית | דוד חכם בחברותא עם חיים ישראל | כשאמן החושים הפתיע את דובר זק"א לפני ההתמוטטות | מה לחש המקובל ליואלי דיקמן? | הסבא ישי לפידות | למה נותי ליברמן עבר לטלפון כשר? | כשהאזעקה תפסה את נער הפלא בנצי קלצקין באמצע הדרך | יומולדת לקובי ברומר | הברית לנכד השר בבית המפואר של הנגיד | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': קבוצת אמהות שנלחמת על גיוס חרדים לצה"ל, התארגנה השבוע בבוקרו של יום, מתחת לביתו של אחד מראשי המפלגות החרדיות, כדי להפגין נגדו בעודו יוצא לתפילת שחרית. ל'זופניק' נודע כי הפרשן החרדי ישראל כהן שחלף במקום וזיהה את הפרובוקציה, מיהר לעדכן את הח"כ הבכיר כדי שלא ירד מביתו, במקביל, סגן ראש העיר שיקי מנדל שחלף אף הוא במקום, מיהר להקפיץ את המשטרה - והפרובוקציה המיותרת - בעיצומה של המלחמה ובעוד עם ישראל מאוחד - נכשלה, כך שאפילו הודעה לתקשורת לא ראינו.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': אימת המלחמה משפיעה גם על הטובים ביותר, וכך קרה שאחד היועצים הבכירים של אחד משרי הממשלה נצפה השבוע בתפילת שחרית כשהוא מניח תפילין של יד עם הבית. 'זופניק' מבקש לשים לב לכל הפרטים הקטנים.

חשיפת 'זופניק': המקובל הרב נתנאל שריקי מנתיבות ובני משפחתו ניצלו השבוע בנס מטיל שנפל בעיר נתיבות. בני המשפחה חזרו מהמרכז לדרום והתעכבו באורח פלא בתחנת דלק הסמוכה לעיר, וכך, מספר דקות קודם הגעתם לעיר, נפל טיל בכביש העירוני שבו נסעו. ויהי לפלא.

חשיפת 'זופניק': איש העסקים יעקב הלפרין הגיע השבוע יחד עם איש החסד שי גראוכר לבסיס צבאי סודי להכנות לאירוע תמיכה ועידוד לחיילי צה"ל - אלא שלא הכל עבר חלק. הרכב שבו נהג הלפרין, נכנס לשטח הבסיס ועשרות כוחות הוקפצו עם נשקים שלופים בעקבות קריאה שיצאה על אזרח שחדר לבסיס עם רכבו. כעבור זמן קצר התברר כי מדובר ברכב שאושר ע"י הפיקוד והיתה אי הבנה.

שעות ספורות לאחר פטירתו של זקן המועצת, ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי זצ"ל, הגיעה לידי 'זופניק' תמונה נדירה של הגרב"מ עם כל גיסיו - שצולמה לפני כשלושים שנה. לצדו של ראש הישיבה נראים המשגיח דישיבת מיר הגה"צ רבי אהרן חדש זצ"ל, ראש ישיבת 'אור אלחנן' הגאון רבי משה מרדכי חדש זצ"ל ויבדל"א המשגיח דישיבת אור אלחנן הגה"צ רבי נפתלי חדש והגאון רבי יסף חדש.

(צילום: א.א. | המייל הצהוב)

מנכ״ל משרד העבודה ישראל אוזן, נפרד בדמעות מרבו זקן ראשי הישיבות וזקן מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי זצוק"ל שנפטר היום בגיל 94.

לפני שנה, ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי זצ"ל שהה במקום הנופש שלו בחיפה, ואירח את אריה זיסמן, עורך החדשות ב'יתד נאמן' שחגג חלאקה לנכדו.

"יש לך ציצית יותר יפה משלי; זה בלון ענק, כזה גדול" • כך השתעשע ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי זצ"ל, עם בן מקורבם של גדולי ישראל הרב יהודה חזן.

הפרשן החרדי ישראל כהן משתף: "הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי זצ"ל אמר לי במסע למחנות ההשמדה בפולין משפט קצר על זכר השואה: 'המטרה היא להזדעזע 6 מיליון פעמים מכל אחד ולא פעם אחת מ-6 מיליון אנשים' - משפט שנחרט בזכרוני".

(צילום: שוקי לרר ושלמה רייכמן)

בחמ"ל של עיריית אשקלון ראינו את אנשי ׳כיכר השבת׳ ישי כהן וחנני ברייטקופף מקבלים עדכון מג׳, בכיר ש׳זופניק׳ לא יכול לכתוב את שמו ובטח שלא להראות את פניו.

בכניסה לשדרות ועל רקע קולות הפיצוצים מעזה, ראינו את פרשן ׳כיכר׳ ישי כהן עם קציני היס״מ שחיסלו עשרות מחבלים במתקפת הפתע. ׳זופניק׳ ששמע את השחזור מיהר לחזור מירושלים מחשש למפגש עם מחבל תשוש.

את משה מנס שלנו, העושה שירות מילואים במד"א, ראינו משתעשע עם ברהנו טגניה מ'חדשות 12', בתחנה בראשון לציון, בעודם ממתינים להקפצה שבוששה מלבוא, בחסדי שמים.

ארי טננבוים כתב המגזין שלנו נצפה תורם דם בתחנת מד"א בעיר ביתר עילית.

"לא נשכח ולא נסלח" • כוכב הרשת שוקי סלומון נסע לסיור צילום הסברה לעולם בגבול עזה; ומה קרה שפגש עיתונאי מערוץ תקשורת ערבי? | צפו בסרטון

מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר', בשירת: "והעיקר לא לפחד", לאחר שיעור חיזוק למאות חיילים בבסיס בדרום.

(צילום: משה עדני)

בהמשך השבוע ראינו את מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן בשדה התעופה במיאמי בדרכו למסע חיזוק בארצות הברית.

במחנה 'שורה' שבו מזהים את נרצחי המלחמה, ראינו באישון לילה סוד שיח סוער בין רבה של שכונת 'צהלה' בתל אביב הרב חיים הורביץ, איש העסקים בועז אבנשפנגר ואיש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה.

(צילום: אהרן באואר)

במחנה 'שורה' ראינו על מדי צה"ל את חבר מועצת הרבנות הראשית הרב יעקב רוזה ואת צביקה חסיד מזק"א תל אביב.

בהילולת רחל אמנו בקבר רחל שנערכה ללא קהל מבקרים בעקבות המלחמה, ראינו את הרבנים הראשיים לישראל הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף והגאון רבי דוד לאו, במעמד תפילה מיוחד לחזרתם של השבויים והחטופים בעזה, לרפואת הפצועים ולשלום חיילי צה"ל, מהצד נראים: מנכ"ל משרד הדתות יהודה אבידן, הרב הראשי לכבאות הרב חיים פרל ושדרן הרדיו אבי מימרן מ'קול חי'.

לאחר מכן ביציאה מהקבר, ראינו את ראש מוסדות 'אור החיים' וחבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי ראובן אלבז וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל הגאון רבי יהודה דרעי, בסוד שיח תורני אודות המלחמה.

הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, מברך את פצועי המלחמה בבית החולים 'תל השומר', כשהוא מלווה באיש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו, הגיע השבוע לבקר ולחזק את פצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים 'תל השומר', כשהוא מלווה במקרובו עו"ד שמעון גרוס ואיש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

את רבה של רמלה הגאון הרב יחיאל אבוחצירא ראינו מגיע לחזק את החיילים באחד הבסיסים בצפון.

במהלך סיור בצפון, תפסנו את מוטי בבצ'יק, הרמ"ט של שר השיכון יצחק גולדקנופף, כשהוא בודק את תקינות הטלפונים הציבוריים.

בשמחת האירוסין לבתו הבכורה של מוטי בבצ'יק, השתתף הרה"צ רבי נחמיה אלתר בנו של האדמו"ר מגור.

שר העבודה יואב בן צור מש"ס ומנכ"ל משרדו ישראל אוזן, בסיור מקצועי בחמ"ל האחדות של 'כיכר השבת' שדואג לחיילי צה"ל ומשפחות הפצועים והנרצחים ממלחמת 'חרבות ברזל'.

יו״ר ש״ס ח"כ אריה דרעי ויד ימינו יוסי שבתאי בסיור בעוטף עזה עם בכירי צה״ל.

בחדר המדרגות בבית 'דגל התורה' בבני ברק ראינו את יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים חבר הכנסת משה גפני, בנו אליהו, הרל"ש מוישי זלושינסקי והדובר יעקב מורגנבסר יחד עם בכירי רשות המיסים: המנהל שי אהרונוביץ, המשנה למנכ"ל מירי סביון ומנהל קרן הפיצויים אמיר דהן - תופסים מחסה בזמן אזעקת צבע אדום.

שר הבריאות אוריאל בוסו ושר החינוך החינוך החרדי חיים ביטון מש"ס, בברכה והתייעצות במעונו של הגאון רבי יהודה כהן ראש ישיבת 'יקירי ירושלים' וחבר מועצת חכמי התורה של ש"ס.

בהילולת רחל אמנו ראינו שר הבריאות אוריאל בוסו מתברך מהגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד'.

(צילום: מיכאל בן אבו)

בקבר רחל נראו מעתירים על כלל ישראל, שר הדתות מיכאל מלכיאלי וסגן יו"ר הכנסת הנכנס ח"כ ארז מלול. שיתקבלו התפילות.

באישון לילה בירושלים, ראינו את שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס מחזק ומעודד את אביו של אורי דנינו שנחטף לעזה.

בחניון הכנסת תפס 'זופניק' היום את אליהו גפני, הבן יקיר של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, בסוד שיח עם ח"כ ינון אזולאי מש"ס. על פרטי השיחה הוטלה צנזורה.

זמן קצר לאחר מכן תפסנו את אליהו גפני בגבעת מרדכי, מפנק את הבן העושה שטייגען צפוף בהיכלה של חברון, להצלחת המלחמה.

סגן שר התחבורה אורי מקלב מ'דגל התורה', נצפה השבוע במפגש עם קשישים מהצפון והדרום שהתפנו למלון 'פרימה פארק' בירושלים בעקבות המלחמה.

עם המינוי לתפקיד סגן יו"ר הכנסת נראה ח"כ ארז מלול מקבל הדרכה במליאה ממזכיר הכנסת.

ביום שישי האחרון נצפה ח"כ אברהם בצלאל מפגין מניסיונו במהלך ישיבת ועדת החוץ והביטחון של הכנסת שהתכנסה בקריה בתל אביב עם שר הביטחון יואב גלנט.

(צילום: אלעד מלכה)

את הסופר ומזכיר סיעת ש"ס בכנסת צבי יעקובזון, ראינו מראיין למגזין השבועי של 'יתד נאמן' באנגלית את איש החסד שי גראוכר יו"ר 'ביחד ננצח' וכוכב הרשת שלומי כהן, על מפעל החסד האדיר שהקים גראוכר בעקבות המלחמה וכבש את העולם.

יו"ר 'משמרת הקודש והחינוך' המחנך הרב מרדכי בלוי בשיעור תורה בבית 'דגל התורה' בבני ברק להצלחת עם ישראל במלחמה.

בכניסה להילולת רחל אמנו שנערכה ללא קהל בעקבות המלחמה, ראינו התייעצות ביטחונית דחופה בין מפקד משמר הגבול יצחק בריק לרב יוסף שווינגר מנכ"ל המקומות הקדושים ומנכ"ל משרד הדתות יהודה אבידן.

(צילום: מיכאל נאמני)

בקבר רחל, ביום ההילולא ראינו את המקובל הצדיק רבי יעקב עדס מגיע לשאת תפילה לישועת הכלל והפרט; מחוץ לציון ראינו בהערכת מצב את הרב יוסי שווינגר מנכ"ל המרכז הארצי למקומות הקדושים, הרב נורי חנניה מהמקומות הקדושים ויניב מויאל מפקד תחנת שפט בצפון ירושלים.

(צילום: רשת הנקודה)

ביציאה מהילולת קבר רחל אמנו, ראינו את מפקד מג"ב יצחק בריק מתברך במאור פנים מהראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון הרב שלמה משה עמאר.

(צילום: מיכאל נאמני)

במטוס הפרטי של נשיא צרפת עמנואל מקרון שהגיע השבוע לביקור בישראל בעקבות המלחמה, ראינו את חבר הפרלמנט הצרפתי מאיר חביב שהתלווה לביקור.

את הזמר חיים ישראל ושדרן הרדיו דוד חכם מרדיו 'קול חי' ראינו בלימוד תורה משותף להצלחת עם ישראל במלחמה.

לא רק פרשן, גם מזכה רבים: צבי יחזקאלי הפרשן לענייני ערבים של 'חדשות 13', במסע חיזוק אצל חיילי צה"ל בדרום עם הנגן אורי אדלר.

אחדות במלחמה: אריאל עידן כתב הדרום של 'ערוץ 14' וניצן שפירא כתב הדרום של 'ערוץ 12', תועדו בשדרות בשירה חסידית מרוממת בין דיווח לדיווח.

(צילום: טוני טוויטו)

באחד הערבים השבוע, בעיצומה של המלחמה, תפסנו את מנכ"ל 'איחוד הצלה' אלי פולק ביציאה מהתפילה בשטיבלאך איצקוביץ' בבני ברק.

את איש התרופות החרדי ברוך ליברמן מנכ"ל 'חברים לרפואה' ואייל נווה מקבוצת 'אחים לנשק', ראינו מתאחדים בחיבוק חם בחמ"ל למען חיילי צה"ל ותושבי הדרום והצפון. על התיעוד: איש העסקים יקי רייסנר.

אמן החושים מני הולנדר מדהים בקריאת מחשבות את דובר זק"א מוטי בוקצ'ין, באירוע שנערך למתנדבי זק"א שטיפלו בנרצחים בטבח בעוטף עזה, יממה לפני ההתמוטטות שחווה בוקצ'ין בעקבות המראות הקשים.

(צילום: יאיר גונן)

לאחר האירוע ראינו את מני הולנדר בחיבוק חם עם הזמר חנן בן ארי שהגיע להרים את המורל למתנדבי זק"א.

(צילום: יאיר גונן)

רגע לפני מופע חיזוק למתנדבי זק"א, הזמר אברהם פריד בירך את דובר זק"א מוטי בוקצ'ין שטיפל בגופות הנרצחים בטבח בעוטף עזה והתמוטט ואושפז בבית החולים: "שהמשיח יבוא בקרוב ויהיה רק טוב, חזק חזק ונתחזק".

(צילום: אלי ביטון)

המקובל הרב חיים פוקס בסוד שיח עם המוזיקאי יואלי דיקמן על עתיד המלחמה בישראל: "כל החמאס בעזה יהיו חללים".

(צילום: ישראל שר)

איש התקשורת יהונתן גוטליב שגויס למילואים, נושא על כתפיו את הזמר ישי ריבו, במהלך אירוע לחיילים בבסיס בצפון הארץ.

הזמר והיוצר ישי לפידות משתף שנולד לו נכד ראשון בצל המלחמה הקשה: "מפה לשם קבלו את סבא ישי - תודה לך השם". מזל טוב!

הזמר נותי ליברמן משתף כי עבר לפלאפון כשר: "וואטסאפ, אינסטגרם, חדשות, פייסבוק, טיקטוק - עד עכשיו ניהלתם אותי, מעכשיו אני מנהל אתכם, הגיע הזמן להיפגש רק עשרים דקות ביום, תנו לי להתחבר לנשמה שלי".

את נער הפלא הזמר בנצי קלצקין ראינו תופס מחסה על אם הדרך כשהוא בדרכו לרגש בחופה יוקרתית במרכז הארץ, על התיעוד המפיק דודי פרידמן.

גדול הזמר החסידי אברהם פריד ומנהלו המוזיקלי יובל סטופל, הגיעו השבוע לשמח את פצועי המלחמה בבית החולים 'תל השומר', בכניסה לבית חולים ראינו את השניים בשיח על המצב עם נועה פקטר מנהלת קשרי הקהילה בבית החולים והיועצים הרפואיים שימי גשייד וראובן שראבני מ'רחשי לב'.

(צילום: אלי ביטון)

הזמר חיים ישראל חגג השבוע יום הולדת באירוע למען חיילי צה"ל, שיזם איש העסקים יוסי ברדה מנתניה: "בעקבות המלחמה, החלטתי שאת היום הולדת שלי השנה - אני חוגג עם חיילי צה"ל שנלחמים למען עם ישראל".

(צילום: גלעד שמש)

במהלך חתונת בנה של סיגלית בוזגלו, מנהלת לשכתו של הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון הרב שלמה משה עמאר - האורחים הפתיעו את הזמר קובי ברומר שהופקד על המוזיקה, בחגיגת יום הולדת ספונטנית.

(צילום: איתמר הררי)

הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון הרב שלמה משה עמאר מוזג יין למוזיקאי ישראל סוסנה, במהלך חתונה של מקורבו.

(צילום: דודי פרץ)

את הזמר יעקב שוואקי ראינו בתפילה בבית חב"ד באתונה שביוון.

(צילום: צביקה ליפשיץ)

הזמר החסידי אהרל'ה סמט ומפיק מקהלת 'מלכות' אברימי גולדשטיין נצפו בסוד שיח ברחובות בורו פארק בניו יורק.

הזמר יניב בן משיח חיתן השבוע את בנו דניאל בשעה טובה ומוצלחת, באירוע מצומצם בקיסריה בעקבות המלחמה.

באירוע עצמו ראינו את שדרני הרדיו דוד חכם מ'קול חי' ועמי מימון מ'קול ברמה', מתאחדים לתמונה משותפת עם אב החתן יניב בן משיח.

את הזמר איציק אורלב ראינו מחלק ציציות כסגולה לשמירה, לחיילי צה"ל בנתניה.

בלונדון ראינו את המוזיקאים יוסי גרין, אבי דרור ושלומי גרטנר מאושרים ומשתעשעים עם ספודיק.

(צילום: רשת הנקודה)

את השף של הנגידים פיני פאלוך שהקים מערך ענק של הכנת אוכל טרי לחיילים, ראינו מבשל אלפי מנות של אוכל לחיילים צה"ל בשיתוף חמ"ל האחדות של 'כיכר השבת'.

(צילום: ארייה לייב אברמס)

את איש יחסי הציבור והמפיק אודי כהן ראינו השבוע עם ראש העיר בית שמש עליזה בלוך, דואגים לאוכל לחיילי צה"ל, יצויין כי מאז המלחמה כהן עובד בשיתוף עם חמ"ל האחדות של 'כיכר השבת' בהכנה ושינוע של אוכל.

בביתו המפואר של הנגיד אהרון וולפסון בירושלים, נערכה השבוע שמחת הברית לנכדיו התאומים של השר לשעבר יצחק כהן מש"ס בן לבנו יהודה. ויקרא שמם בישראל: נועם דוד וישי חיים - על שמם של האחים נועם וישי סלוטקי הי"ד שנרצחו בטבח בעוטף עזה בחג שמחת תורה האחרון.

(צילום באדיבות: הפובליציסט שלומי בלוך)

לאחר מכן ראינו את הסבא המאושר יצחק כהן, בסוד שיח עם הרב שמואל אלפא ראש ישיבת 'מעיין חיים ושלום' באשקלון ויועץ התקשורת שמעון ברייטקופף.

(צילום: הפובליציסט שלומי בלוך)

את המקובל הרב נתנאל שריקי ראינו השבוע בשירת חיזוק עם חיילים בדרום.

(צילום: יורם קקון)

איש המשניות שמוליק הלפרין תרם מאות סטים של 'משניות הדף היומי' ללימוד עבור חיילי צה"ל שנלחמים בגבול.

את איש החסד מושיקו מוסקוביץ' מייסד 'נחמה והצלה לישראל', ראינו מסייע לחיילי צה"ל עם הטנקים בדרום.

באישון לילה בעיר הקודש ירושלים, ראינו את המקובל הצדיק הגאון הרב יעקב עדס, הגאון הרב בן ציון אבא שאול ראש ישיבת 'אור לציון' בירושלים ורב הסלבס מרדכי חסידים בסוד שיח תורני אודות המלחמה הקשה.

בעיצומה של המלחמה בדרום, הגיע תת אלוף במילואים שלמה כהן להניח תפילין עם הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד. כהן כיהן במלחמת יום כיפור כקצין שלישות בחטיבה 7 ברמת הגולן, השניים דנו במצב המלחמה בדרום בתקווה לימים טובים יותר.

איש ההייטק החרדי משה פרידמן תרם לכבוד שבת קודש לבסיס של חיילי צה"ל חלת ויז'ניץ באורך של מטר.

מנכ"ל הרשות לשירות אזרחי ראובן פינסקי, ראש אגף חברה חרדית חיים פרוש והיועץ הרפואי שימי גשייד מנכ"ל 'רחשי לב', בסיור במשל"ט נגב של מחוז דרום במשטרת ישראל, עוקבים אחר מלאכת הקודש של בני השירות מהמגזר החרדי בימים אלו.

קצין זיהוי חללים בצה"ל סגן חיים בלך עזב את משפחתו מאז תחילת מבצע 'חרבות ברזל', לשדה הקרב בדאגה והבאת החללים והנרצחים לקבורה. בתמונה: מנקה דם מרובה m16 מחייל שנרצח הי"ד.

מי כעמך ישראל: יו"ר 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן בחלוקת ציציות לחיילים בדרום הארץ.

ראש אכ"א בצה"ל האלוף יניב עשור עם יו"ר רשת נצח מנחם בומבך, שלא הוריד לרגע את המדים מאותה שבת השחורה, בזמן שתלמידיו עמלים כל העת לסיוע למשפחות בעורף.

הזמר ליאור נרקיס ומנהלו יוסי גנגינה והרב שלהם שמואל ביסטריצקי רב המועצה הדתית בסביון, משמחים את פצועי המלחמה בבית החולים 'תל השומר'. בביקורם חילקו לפצועים חנוכיה וחלה לשבת, שתרם איש העסקים תומר ונונו.

(באדיבות: עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור)

את הזמר קובי פרץ ראינו בתפילת שחרית עם טלית ותפילין במלון הכשר 'קינג סלומון' בבטומי גאורגיה, מהצד נראה גם איש העסקים אשר דדון.

הפילנתרופ החרדי דוד הגר יו"ר עמותת 'נצח יהודה' ואיש העסקים ניסו צדיק, בסיור בחמ"ל החסד של הזמר עומר אדם שהוקם למען חיילי צה"ל ותושבי הדרום והצפון.

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

כך ארה"ב יירטה את הטילים ששוגרו מתימן לישראל | תיעוד

במקום הרביעי:

הג'יהאד האסלאמי מציג: כך נראות המנהרות מתחת לעזה • צפו

במקום השלישי:

המשפחה מזימה את השמועות על החטופות ששוחררו מעזה: "שקר, הן פעילות בולטות בבית חב"ד"

במקום השני:

תיעוד מצמרר | החייל שהורדם התעורר בזכות... מטבע • צפו

ובמקום הראשון:

המסר שהועבר למשפחת החטופה לפני הריאיון שהעניקה

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר