רכילות למהדרין

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של המלחמה

איש הציבור, הסערה והביקור אצל הרב | חבר המועצה וכאב הראש לראש העיר | עוזרי הרבנים מתחמשים | האדמו"ר שהעתיק את משכנו לירושלים | הביקור החשאי בקרלין | המאבטח שהציל את החייל החרדי | מה שומעים החיילים בלב רצועת עזה? | מי הציל את צבי יחזקאלי? | עם מי נפתלי בנט אכל טשולנט? | מה קרה בחתונת נכדת גפני? | הח"כ שהמתין כאחד האדם בנהריה | כשמנחם הורוביץ התחיל לשיר | התפילין של אהרון ברק | החתונה וריקוד הערבות | מה בירך חבר המועצת את בוגר 'קול תורה' במטה החטופים? | זלמנוביץ עם שטריימל ונשק | התוכי שניסה להרויד את הכיפה | כך חגגו יומולדת לשוקי סלומון | יואלי דיקמן מצטלם | שטיינמץ טס בביזנס | ישי ריבו מתברך מהאדמו"ר | בן דוד מתפלל | שפירא חוגג יומולדת | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': אחד מאישי הציבור החרדים שעמד השבוע בלב הסערה - אותה יצר בעצמו בהודעה שהסעירה אפילו את 'זופניק' ולא רק את הבוס הראשי של אותו איש ציבור, נצפה כמה שעות לאחר מכן בביקור אצל אישיות רבנית מוכרת אי שם באחד מצדדי הארץ, שכידוע נחשב לבעל השפעה גדולה במפלגה. בנתיים הוא לא הודח.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': באחת הערים החרדיות באזור ירושלים, נכנס בחודש אחרון חבר מועצה חדש למועצת העיר, במקום חבר מועצה שפרש. אמנם החבר החדש חבר מטעם רשימת ראש העיר - אך האיבה והשנאה ביניהם, בשמים. 'זופניק' מצטייד במלאי של פופקורן לקראת ישיבת המועצה הקרובה.

חשיפת 'זופניק': עוזרים ונהגים של רבנים בכירים בציבור החרדי הגישו בחודש האחרון בקשה לרישיון נשק אודות להקלות הרבות אותן ביצע השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית'. הסיבה: אותם רבנים חורשים את הארץ מצפון לדרום לחזק את חיילי צה"ל ובכך רצו לאבטח את עצמם בעקבות המלחמה. 'זופניק' תוהה אם מדובר בשינוי תפיסת החשיבה בכל הנוגע לנשק במגזר החרדי.

חשיפת 'זופניק': האדמו"ר רבי משה אבוחצירא העתיק את מגוריו וחצרו מנתיבות לשכונת שערי חסד בירושלים בעקבות המלחמה. השבוע ראינו את ראש עיריית ירושלים משה ליאון, יועצו שמעון ברייטקופף ויועץ התקשורת אבי אבוחצירא, בשירה ופיוט במעונו של האדמו"ר.

חשיפת 'זופניק': הפילנתרופ דוד הגר יו"ר עמותת 'נצח יהודה' שפועלת למען חיילי צה"ל החרדים, הגיע השבוע להתייעצות בביתו של האדמו"ר מקרלין בגבעת זאב, כשהוא מלווה ביועצו רפי פרלשטיין, היועץ האסטרטגי יעקב איזק וסגן ראש העיר מודיעין עילית טוביה פריינד מ'אגודת ישראל'. 'זופניק' השיג תיעוד של הגר והחבורה יוצאים מביתו של האדמו"ר.

חשיפת 'זופניק': מי שהציל את חייו של החייל החרדי שהותקף השבוע ע"י חרדים קיצונים בבני ברק - היה המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו שחלף במקום באקראי ונחלץ לעזרתו של החייל ובכך נמנע פגיעה בנפש.

ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו בסוד שיח נרחב על העניינים העומדים על הפרק עם יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים חבר-הכנסת משה גפני, בשמחת שבע ברכות לנכדתו.

באחד מלילות השבוע, מחוץ לאחד האולמות בבני ברק, תפס 'זופניק' לחיצת יד ושיחה נדירה בין יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני לבין ראש ישיבת מיר הגאון רבי אליעזר יהודה פינקל חבר מועצת גדולי התורה.

מתנדבי זק"א מחסידות בעלזא יחד עם הרב אנשיל פרידמן רב מחוז הצפון של המשטרה והעסקן הרפואי מוטי פריד, בברכה והתייעצות במעונו של האדמו"ר מבעלזא שחילק להם מטבעות לשמירה ובירך אותם שיחזרו הביתה לשלום.

(צילום: מוישי שפירא)

רבה של מגדל העמק וראש מוסדות 'מגדל אור' הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן בביקור אצל הפצועים במרכז הרפואי 'הדסה', יחד עם מנכ"ל המרכז הרפואי הפרופ' יורם וייס.

ברכב צה"לי, בלב רצועת עזה, הקשיבו החיילים לשיעורו השבועי של הפוסק הגאון רבי בנימין חותה ממגישי פינת ההלכה ב'כיכר השבת' - שהועבר ברדיו 'קול ברמה'.

ל'זופניק' הגיע גם תיעוד וידאו של חיילי צה"ל מאזינים בלב הפעילות המבצעית בעזה, לתכניתו של שדרן הרדיו מנחם טוקר ברדיו 'קול חי'.

'זופניק' ביקר השבוע בקיבוץ 'כפר עזה', השקיף על העיר עזה מעלה עשן וביקר בין בתי הקיבוץ ההרוסים לאחר מתקפת המחבלים הנוראית, ותפס שם את עורך 'כיכר השבת' חיים אילוז והפרשן ישי כהן ממוגנים היטב כשהם מאזינים לתדרוך של קצין בכיר בפיקוד דרום על הזוועות שהתגלו בבתי הקיבוץ.

בין בתי הקיבוץ ראינו את ישי כהן מסביר לזמר ישי לפידות על הזוועה שהתגלתה על אחד מחבלי הכביסה במקום, זוועה שלא הותירה עין יבשה.

יממה קודם לכן, ישי כהן - שכידוע 'זופניק' כבר הכתיר אותו ככתב המלחמה של המגזר - נצפה בודק את איכות הטנקים בדרכם לרצועת עזה, בזמן שצילם עוד כתבות עבור גולשי ׳כיכר השבת׳.

אנשי תקשורת, אישי ציבור וגם רבנים התאספו השבוע למעמד מצומצם שהתארגן מהרגע להרגע של חנוכת הבית בביתו החדש של חנני ברייטקופף שלנו בבית שמש. הם נהנו מסעודה מפנקת, יינות משובחים ומזוזות מהודרות. 'זופניק' שהבריז שלא באשמתו שולח את ברכתו.

צבי יחזקאלי הפרשן לענייני ערבים של 'חדשות 13' וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', נתקע השבוע עם רכבו בסמוך לבית שמש ומתנדבי 'ידידים' נחלצו לעזרתו.

בסרטון מיוחד שפרסם, סיפר צבי יחזקאלי כי "ביציאה מעזה בדרך לחדשות, תדלקתי ברכב בנזין במקום סולר. האוטו נתקע מיד. בעיה לא פשוטה אמר לי המוסכניק בטלפון. התקשרתי לידידים ולא תיארתי לעצמי כמה עזרה עומדת להגיע - חמישה מלאכים מגיעים עם כל הכלים. כולל משאבת דלק וג׳ריקנים, הם שאבו את כל הבנזין, תיקנו אפילו פנצ׳ר באחד הגלגלים, ולא הפסיקו לספר על כל מיני חילוצים שעשו לחיילים בדרך ללחימה. כל זה רק תמורת חיוך. לא נתפס. לב יהודי מלא נתינה. כמו אצל חיילנו כך גם בידידים. ישר לנשמה. תודה".

את צבי יחזקאלי הפרשן לענייני ערבים של 'חדשות 13' וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', ראינו לא מוותר על הלימוד היומי בזמן המלחמה גם באולפן הערוץ וגם בלב הקרבות בעזה.

(צילום: אור הלר)

ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט על צלחת טשולנט עם נתי מור יוסף מלשכת שר הבריאות אוריאל בוסו, אלחנן גרוסבוים חבר מועצת העיר ירושלים, יעקב מורגנבסר דוברו של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני ועמנואל זלטס הרל"ש של אליעזר ראוכברגר.

אל לשכתו של יו"ר ועדת הכספים חבר-הכנסת משה גפני הגיעו השבוע נציגי משפחות החטופים, בהם העיתונאי ג'קי לוי שחמישה מבני משפחתו נחטפו לעזה, לפגישה לקראת העסקה עם החמאס.

בשמחת החתונה לנכדתו של יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים חבר-הכנסת משה גפני השתתפו גדולי ראשי הישיבות, חברי המועצת בראשות ראש הישיבה הגאון רבי משה הלל הירש; ח"כ יצחק פינדרוס מהסיעה שביקש את ברכת הגרמ"ה; ח"כ ינון אזולאי מש"ס, ידידו הקרוב של היו"ר מועדת הכספים וחברו של הבן יקיר אליהו גפני, וח"כ משה רוט מ'אגודת ישראל'.

בשמחה תפסנו רגע מרגש של דיבוק חברים בין שלומי פולק מנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק לפנחס ארליך מנהל אגף תרבות תורנית בעיריית ירושלים כשבתווך גודי סילמן - עדיין מלשכת ראש העיר בני ברק ובעתיד חבר מועצת העיר. אך מסתבר שההתרגשות הגדולה לא הפריעה לסוד שיח בין יהודה אייזנברג מבכירי 'דגל התורה' ואליעזר ראוכברגר, סגן ראש העיר ויו"ר ועדת תכנון ובניה בעיריית ירושלים.

יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני בסוד שיח עם האדמו"ר מפיטסבורג, בשמחת בר המצווה לבנו של יו"ר סיעת ש"ס בכנסת ח"כ ינון אזולאי, באולמי 'האצולה' באשדוד.

שר הבריאות אוריאל בוסו מש"ס והיועץ הרפואי הבכיר שימי גשייד מ'רחשי לב', מסתודדים במסדרונות בית החולים 'תל השומר'.

(צילום: דני קסם)

שר הפנים משה ארבל מש"ס קיים היום סיור וישיבת עבודה בחברון יחד עם ראשי הישוב, מהצד נראים אנשיו של השר רובי שמש ונתי עטר.

שר העבודה יואב בן צור מש"ס ומנכ"ל משרדו ישראל אוזן בסיור ביריד התעסוקה של משרד העבודה לציבור המפונים מהדרום והצפון, במוזיאון הסובלנות בירושלים.

(צילום: אייל לידז׳י)

גולן קריגר, ביום יום רמ"ט מנכ"ל משרד ירושלים ומסורת ישראל, במלחמה גיבור ישראל, רב סרן במילואים, מפקד פלוגת שריונרים שנלחמה בעומק רצועת עזה, נפצע בשבת האחרונה במהלך לחימה עם מחבלי ארגון הטרור חמאס. שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' מיהר להגיע לבקר את העובד הבכיר, חיזק את ידיו והעביר לו את ברכתם של כלל עובדי המשרד.

יו"ר ועדת הבריאות ח"כ יוני משריקי מש"ס ממתין כאחד האדם בקבלת קהל אצל האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא בנהריה.

(צילום: משה אלון וארז כלב)

יו״ר ועדת החינוך ח״כ יוסי טייב מש"ס מבכה בהלווייתה של שני גבאי הי״ד שאמש נמצאה גופתה לאחר שהוגדרה כנעדרת.

את יו"ר ועדת חוקה ח"כ שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' ראינו בלימוד מסילת ישרים עם העסקן החרדי משה הררי.

בצהרי היום ראינו את עו"ד עקיבא חופי ראש מטה שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס, בשיחה צפופה עם רב המכון לרפואה משפטית באבו כביר הרב אשר לנדאו.

יוני אוחנה, יועץ התקשורת של שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, נצפה השבוע תורם דם למאמץ המלחמתי במבצע התרמת דם משותף שקיימו במשרדי הרווחה והפנים השוכנים באותו מבנה בקריית הממשלה.

את מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי ומפקד מחוז דרום במשטרה אמיר כהן, ראינו שרים ורוקדים בהכנסת ספר תורה לבית הכנסת של משטרת ישראל בשדרות שחולל ע"י מחבלים מעזה, תרומת משפחת דוויק מניו יורק לזכרם של נרצחי המלחמה, בהשתתפות האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא - 'הבבא ברוך' והרב ראובן כמיל רב המשטרה במחוז דרום, ושדרן הרדיו עמי מימון.

(צילום והפקה: יהודה ושלום אזרד 'כרמי העיר')

לא רק מגיש טלוויזיה, גם זמר: מנחם הורוביץ מ'ערוץ 12' שר בשמחת השבע ברכות לנכדתו של היועץ הרפואי הבכיר הרב אלימלך פירר יו"ר 'עזרה למרפא', מהצד נראים גם היועץ האסטרטגי אלי קמיר והנגיד יששכר קנול.

במהלך מפגש שנערך בביתו בתל אביב, ביקש נשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרן ברק מהרב עידו ובר להניח תפילין לזכות חיילי צה״ל שלחמים ברצועת עזה. בתיעוד נראה ברק קורא בהתרגשות: ״שמע ישראל״. בהמשך הגדיר את העסקה להצלת החטופים כרע במיעוטו.

בחתונת נכדתו של האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא באולמי 'האופרה' באשדוד, ראינו את האורחים רוקדים במפתיע עם ערבות בידיהם.

(צילום: ניתאי צמח)

בשולחן הכבוד ראינו את האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא מוזג יין קדוש לדודו האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא - 'הבבא ברוך' וראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי, מאחור נראה איש העסקים יעקב ביבלה.

(צילום: ניתאי צמח)

לאחר מכן ראינו את היועץ האסטרטגי אליהו ארנד מקבל במאור פנים יין קדוש מהאדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא.

(צילום: יעקב כהן)

הגאון הרב שמואל רבינוביץ רב הכותל והמקומות הקדושים מדליק נרות לזכר נרצחי המלחמה בחמ"ל שפועל למען חיילי צה"ל בגני התערוכה בתל אביב, מהצד נראים אנשיו יוסי בלוך וישראל רוזנבוים ואיש העסקים דוד הלפרין.

הרב הראשי לישראל לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו, בביקור חולים אצל פצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים 'תל השומר', כשהוא מלווה באנשי החסד אלי ברונר מ'עזר מציון' ושוקי בריף מ'רחשי לב'.

מזכה הרבים הגאון רבי יצחק פנגר מחזק את חיילי צה"ל שנלחמים בדרום ובצפון.

(צילום: יהונתן צבי פנגר)

הגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד', מחלק קמיע לשמירה לחיילי צה"ל בדרום.

(צילום: ניתאי צמח)

הגאון הרב בן ציון אזרחי ראש ישיבת 'עטרת ישראל', בעצרת מספד לזכרו של אביו הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי זצ"ל, בקהילה היהודית בפנמה. מהצד נראה רבה הראשי של פנמה הגאון הרב דוד פרץ ואיש החסד הרב יצחק שיינין.

במטה החטופים בתל אביב ראינו את הפרשן ישראל כהן ממשיך לסייע למשפחות יחד עם השחקן הישראלי עודד לאופולד.

לאחר הביקור המרשים של חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף במטה החטופים, שחיזק מאוד את בני המשפחה, ראינו את דובר המטה חיים רובינשטיין, בוגר ישיבת "קול תורה", מתברך מהרב בתיווכו של איש התקשורת ישראל כהן.

את הפרשן החרדי ישראל כהן ודובר עיריית ביתר עילית שלומי גיל ראינו דומעים בכיכר החטופים בתל אביב.

(צילום: בני רוזנטל)

מרגש! הקומיקאי ואיש התקשורת קובי אריאלי משתף מביקורו אצל גדוד זיהוי החללים החרדי 'יקפ 156' בפיקודו של חבר נעוריו מיכי גוטהלף אביו של איש 'כיכר השבת' ארי גוטהלף. " כבר חודש וחצי שהם נמצאים שם בלב התופת ובמקומות הכי אפלות ואיומות", כתב אריאלי.

איש התקשורת יקי אדמקר וראש המחלקה בהסתדרות הציונית העולמית ינקי דרעי בנו של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי שהתגייסו לצה"ל, בבסיס הטירונות.

אנשי העסקים והמיזוג רפי בוזגלו ומאיר אוחיון, תרמו מזגן חדש לחדר הלימוד בביתו של הנער המיוחד והצדיק חיזקי טורנהיים שריגש מדינה שלמה עם סיפור החולי שלו היוצא דופן שסוקר בשנים האחרונות בהרחבה ב'כיכר השבת'. על היוזמה והחיבור: איש התקשורת איציק אוחנה מ'כיכר השבת'. "בזכותכם אני יכול עכשיו ללמוד תורה ברוגע ובשלווה עם מיזוג אוויר נעים", אמר טורנהיים ובירך אותם בהתרגשות.

את איש התקשורת וגיוס החרדים ישכר זלמנוביץ, ראינו השבוע בחתונה חסידית עם קפוטה ושטריימל לראשו, כשהוא חמוש בנשק צבאי.

את היועץ האסטרטגי גואל ועקנין ראינו בשטח הכינוס של 'איחוד הצלה' בשדה יואב.

משעשע או מזעזע?! במהלך שידור חי ב'כאן 11' - תוכי ניסה להוריד את הכיפה לכתב החרדי עקיבא ווייס.

(באדיבות: 'כאן 11')

הכתב הצבאי אליעזר שולמן עורך עיתון 'המבשר-שבועי', התלווה תחת אש ללוחמי צה"ל בלב העיר עזה.

הצלם נפתלי לרר נצפה קונה אוכל יהודי לשבת קודש ב'שאבעס מלאבס' בפתח תקווה.

(צילום: אלי ריס)

בצל המלחמה בישראל, משמח הלבבות ומזכה הרבים הרב שמעון פרץ טס למסע חיזוק והסברה בארצות הברית.

(צילום והפקה: מעוז עבדי)

בשמחת הברית לבנו של שמוליק יעבץ מבכירי 'דגל התורה' בירושלים, ראינו את שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס מתברך מהסנדק הגאון הרב יונתן דייוויד ראש ישיבת 'פחד יצחק' בירושלים; וראש העיר ירושלים משה ליאון במזל טוב עליז לאבי הבן.

(צילום: שלומי כהן)

חברי ועדת תכנון ובנייה בירושלים חגגו השבוע בהפתעה יום הולדת 40 לחבר מועצת העיר אריאל גולן מש"ס.

( צילום: ינון פנחסי)

במהלך מופע תמיכה למתנדבי 'איחוד הצלה' בשדה יואב, הפתיעו בכירי הארגון והמתנדבים את כוכב הרשת והזמר שוקי סלומון בעוגה יוקרתית עם תמונה שלו לרגל יום הולדתו, על השירה הראפר החסידי חיים שלמה מאייעס.

(צילום: שרוליק פרנקל)

בבסיס סודי בדרום נערך השבוע טקס סיום טירונות של 120 חרדים במסגרת גיוסי שלב ב'. מדובר במחזור רביעי מאז פרוץ המלחמה ובין המתגייסים היו כוכבים חרדים כגון: איש התקשורת יקי אדמקר מ'וואלה' וינקי דרעי בנו של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי. מי שהגיע לשמח ולפנק את החיילים החרדים בארוחת בשרים ומוזיקה מקפיצה היה כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש התקשורת איציק אוחנה מ'כיכר השבת' ואיש העסקים מיכאל פינטו • צפו בקליפ מהאירוע...

בשולי האירוע ראינו את יקי אדמקר ואיציק אוחנה בסוד שיח מחויך, כאשר אדמקר משתף את אוחנה בחוויות מהטירונות.

במהלך סבב הופעות באירופה, עצרו המוזיקאים יואלי דיקמן ושלמה כהן וצוות הנגנים, לתפוס תמונה מול מגדל אייפל.

(צילום: ישראל שר)

הזמר החסידי מוטי שטיינמץ נצפה במחלקת הביזנעס במטוס בדרכו לסבב הופעות בארצות הברית.

הזמר ישי ריבו ומנהלו יהודה קלמן בארוחת ערב פרטית בניו ג'רזי, לאחר מופע בקהילה היהודית.

(צילום: אמיר אלייב)

בשדה התעופה בארצות הברית ראינו את הזמר ישי ריבו ומנהלו יהודה קלמן מתברכים מהאדמו"ר ממודז'יץ, בחזור מסבב ההופעות בארצות הברית.

את הזמר ישי לפידות ראינו משתעשע עם הזמר ליפא שמלצר בחתונת אחייניתו של שמלצר בלונדון.

פינת הנוסטלגיה: המוזיקאים ישי לפידות ואבי דרור והסטנדאפיסט יוסי וידר, תופסים מחסה בעת אזעקת צבע אדום בדרכם להופעה בדרום לפני למעלה מעשור.

גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד נצפה השבוע בחתונת בן הזקונים של רבו המקובל הגאון רבי יצחק מאיר מורגנשטרן עם בתו של האדמו"ר מאשלג באולמי 'אווניו'.

(צילום: יצחק מויאל)

במהלך החתונה ראינו את הזמרים מרדכי בן דוד ובערי וובר בסוד שיח מוזיקלי.

(צילום: שוקי לרר)

'זופניק' שהלך להעתיר בתפילה בקבר רחל אמנו לשחרור החטופים מעזה, פגש את גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד בשיחה עם הרב יצחק ויצהנדלר מחשובי רבני ברסלב.

הזמר מרדכי שפירא חגג השבוע יום הולדת במסעדה בניו יורק יחד עם מנהלו האישי מעוז עבדי שהפתיע את שפירא עם סידור בכריכת עור יוקרתית וחריטה עם שמו.

באוהל של הרבי מחב"ד, ראינו את הזמר גד אלבז ומנהלו המפיק שלומי כהן, בלימוד תורה יחד עם הרב מאניס פרידמן מרבני חב"ד.

את הזמר שלמה כהן ראינו מתהלך ברחובות עיר התורה והחסידות בני ברק כשהוא טרוד בשיחת טלפון.

(צילום: א. באואר)

את הזמר יונתן שינפלד והחזן צבי גרינהיים ראינו במילואים במחנה 'שורה' שבו מזהים את נרצחי המלחמה.

בין המטחים של החות'ים מתימן, פגש 'זופניק' את סמנכ"ל 'איחוד הצלה' לייזר היימן יחד עם מנהל הרכש מנחם וייס, מול חופי ים סוף, ביום גיבוש מיוחד ומפנק שהפיקו למשפחות המתנדבים שהתפנו מהדרום ומהצפון.

את העיתונאי עמרי מניב מ'ערוץ 12' ראינו מתפנק ב'פודטראק' של מאיר בלוך יו"ר 'הכל מהלב' בגבול עזה, עם שטריימל לראשו.

(צילום: אפרים מנדלסון)

בליווי קצינים בכירים, ראה 'זופניק' את הנגיד החרדי בערי וייס מניו יורק שהגיע לביקור בזק בישראל, מניח זר לזכר נרצחי המלחמה בהיכל הזיכרון הממלכתי בהר הרצל.

(צילום: דודי קפלר 'הפרופסור' ומיכל אלבלק)

איש החסד זאבי פרוינד מבכירי 'עזר מציון' נלכד בעדשה של 'זופניק' בבית הכנסת איצקוביץ' בבני ברק, כאשר הוא מסביר לציבור מה זה בדיוק מח עצם במסגרת שבוע האיסוף הארצי. ברקע ניתן לראות את נפתלי קובר מנהל מרחב דרום של 'עזר מציון' שלא מאפשר לאף תורם פוטנציאלי להתחמק מהזכות.

מנהלי קשרי הקהילה בקופת חולים 'כללית': דודי שכטר, שמחה סגל, משה רוזנגרטן, נחמיה בלושטיין, חזקי פקשר, בשמחת החתונה לבנו של רב הקופה הרב מנחם מענדל לפקיבקר.

את רב הסלבס מרדכי חסידים ראינו השבוע בלוק חורפי משגע ברחובות ירושלים.

בדיון מיוחד על המלחמה בישראל בבניין האו"ם בארצות הברית, שגריר ישראל גלעד ארדן אירח את איש החסד מושיקו מוסקוביץ' יו"ר 'נחמה והצלה לישראל', שתיעוד שלו מתעמת עם חרדים קיצוניים שהפגינו נגד ישראל מול בניין האו"ם - הפך לויראלי ברשת.

אשת העסקים החרדית חגית לבייב (הבת של המיליארדר לב לבייב) במסע הסברה באו"ם בארצות הברית, בעקבות המלחמה בישראל.

הזמר איתי לוי מברך בנוסח תימן בחופה שנערכה בכפר חב"ד.

(צילום: שרון חדד)

"תודה רבה שהגעת לשמח אותי, זה מחזק אותי מאוד" • הזמר עומר אדם שהגיע השבוע לשמח את פצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים 'תל השומר', נפגש בין היתר עם עמיחי שינדלר מ'כרם שלום' שנפצע קשה בטבח בשמחת תורה ואיבד את שתי ידיו וכעת נמצא בשיקום, מהצד נראים איש התקשורת איציק אוחנה מ'כיכר השבת', איש העסקים דוד הלפרין, איש החסד נועם נזרי והיועץ הרפואי ראובן שרבאני.

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

המח"ט מציג: איפה צה"ל מצא את נועה מרציאנו הי"ד בעזה | צפו

במקום הרביעי:

הצבא מציג תיעוד: מחבלי חמאס מובילים חטופים לבית החולים שיפא

במקום השלישי:

קומה תת קרקעית התגלתה בבית המלון בעזה - מה מצאו בה?

במקום השני:

טרור פסיכולוגי: חמאס פרסם סרטון מטריד מהחטוף בן ה-86

ובמקום הראשון:

צה"ל הוריד מצלמה למנהרה בשיפא - ותיעד דלת משוריינת עם חרך ירי

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר