ללא חשש רכילות

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

יועצי התקשורת ש"נפלו" בהזמנה למסעדה | הנתק בין המפלגה לתחנה נשבר באמצע התרמה | מצלמות אבטחה חדשות בבית ראש הישיבה | הגרש"ב סורוצקין ושיחת הטלפון הסוערת בלובי | מי ניחם את זקן המועצת? | אנשי התקשורת שהתפנקו בחדר בישיבה | המשקפיים המצלמות של טופז לוק ולמי עוד יש כאלה? | הנכד הבכור של משה ליאון נחשף | כשגפני ניחם את האדמו"רים מויז'ניץ | הבצל המיותם של שרוליק פרוש | מה רצה נתניהו מאייכלר? | סגן ראש העיר והבמבה | מתי טוכפלד מתופף | החליפה של ינון מגל | בנצי קלצקין עושה 'רזא דשבת' | מה לחש יואלי דיקמן למנחם טוקר? | החופשה של רולי דיקמן | משה דוויק בתפילת שובבי"ם | הזמר שחילק תפילין | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': שני יועצי תקשורת מפורסמים הוזמנו ל"מסעדה בהרצה", וקיבלו תחושה שהכל על חשבון הבית, אלא שבסוף התבקשו אחר כבוד לשים 800 שקל על הארוחה. 'זופניק' מקווה שלפחות האוכל היה טעים ושווה כל שקל.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': בשבוע וחצי האחרונים היה נתק בין אחת מתחנות הרדיו לבין אחת המפלגות החרדיות, מה שהוביל שאף שר, ח"כ או מועמדים לראשות העיר - לא עלו לשידור.

כשהגיעה הסולחה ומה שסביבה, החיבור היה כל כך חזק, עד שהחליטו באחד הערבים לעצור משדר התרמה ל-40 דקות ולהעלות את אחד מבכירי המפלגה לשידור. אבל איך עושים שזה יראה מקצועי ולא יצטרכו לעלות מישהו מתחרה מהמפלגה השנייה? מעלים גם את שר האנרגיה אלי כהן לשידור. אהבנו.

חשיפת 'זופניק': איש מצלמות האבטחה יוסל'ה רייכמן, הוזמן השבוע להתקין מצלמות אבטחה בביתו של ראש הישיבה הגאון רבי ברוך דב פוברסקי, ראש ישיבת פוניבז' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', במטרה ליצור מעטפת אבטחה נוספת.

בצהרי היום השבוע ראינו את הגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה', בשיחת טלפון סוערת בלובי של מלון 'ענבל' בירושלים.

בניחום אבלים אצל זקן מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי משה מאיה היושב שבעה על פטירת אחיו ז"ל, ראינו בין היתר את הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו, הגאון הרב יהודה דרעי רבה של באר שבע וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, הגאון הרב מיכה הלוי רבה הראשי של פתח תקווה, יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, שר הבריאות אוריאל בוסו, שר העבודה יואב בן צור, סגן שר החקלאות והמועמד לראשות העיר בית שמש משה אבוטבול - מש"ס, שר הנגב הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף מ'עוצמה יהודית' וראש העיר תל אביב רון חולדאי.

המשפיע הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי, הגאון הצדיק רבי בנימין פינקל משגיח ישיבת מיר, הגאון רבי חיים פרץ ברמן מרבני ישיבת פוניבז', המוזיקאים פנחס ביכלר ומוטי ויזל ואברימי גולדשטיין מנהל מקהלת 'מלכות' - בשדה התעופה בדרכם למסע התורני של 'דרשו' בוינה.

(צילום: י. ליכט)

את המקובל הגאון רבי דוד בצרי והגאון חכם ניסים בן שמעון, ראינו בלימוד תורה יחד, בשולי חתונת נכדיהם.

(צילום: איציק מימון)

בחופה ראינו את הבן המקובל הרב יצחק בצרי, משמש בקודש את אביו הצדיק - ומחזיק לו את הסידור עם הכוונות בזמן הברכות.

(צילום: איציק מימון)

את הגאון הרב יעקב כהן בנו של ראש הישיבה חכם שלום כהן זצ"ל וראש ישיבת "נזר התלמוד", ראינו קונה פירות וירקות לשבת קודש בסופר השכונתי. 'זופניק' מקווה שאלו לא עגבניות טורקיות.

(צילום: אלי אלבאז)

את הגאון הרב יוסף אפרתי חבר ועדת הרבנים של 'דגל התורה', ראינו מתפלל ערבית בשדה התעופה בניו יורק.

(צילום: איזנשטט)

במסדרונות הכנסת תפס 'זופניק' את פרשן ׳כיכר השבת׳ ישי כהן בשיחת תדרוך עם שר הבינוי והשיכון בפועל מוטי בבצ'יק.

את אנשי 'כיכר השבת' חנני ברייקטופף ואיצלה כץ תפס 'זופניק' מתארחים ומתפנקים בחדר של אחד מחבריהם הלומד בישיבה נחשבת בבני ברק ואף היה מקורב לראש הישיבה זצ"ל.

לא רק עיתונאי, גם דרשן: העיתונאי איצ'לה כץ מגיש תכנית 'מעייריב' ב'כיכר השבת', נואם בשבע ברכות של חברו הטוב הבחור החשוב ברוך סטפנסקי.

(צילום: אלכסנדר הוכברגר)

הפרשן החרדי ישראל כהן לקח טרמפ עם טופז לוק, יועצו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. עד כאן, אירוע שבשגרה. אלא שאז התברר כי טופז חובש משקפיים שהן גם מצלמות. מגניב. אדהכי והכי התברר להם כי משקפיים דומים נמצאות ברשותו של לא אחר מאשר מוטי בבצ'יק, שהוא גם האיש החזק ב'אגודת ישראל' והרל"ש של שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף. איך הן הגיעו לידיו? זה כבר סיפור בלשי שלא הותר לפרסום, 'זופניק' רק יכול להמליץ לכם שלא תנסו לצלם עם משקפיים כאלו את האדמו"ר מגור.

בתחילת השבוע ראינו את הפרשן ישראל כהן במהלך ריאיון לתקשורת הזרה.

(צילום: רשת הנקודה)

במהלך ראיון של ראש עיריית ירושלים משה ליאון עם מנחם טוקר ברדיו 'קול חי', נחשף הנכד הבכור של ראש העיר.

(צילום: שימי ברוורמן)

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי הגיע אמש לניחום אבלים במעונו של האדמו"ר מויז'ניץ היושב שבעה על פטירת אחותו הרבנית מסקווירא ע"ה.

בהמשך היום ראינו את יו"ר 'דגל התורה' חבר-הכנסת משה גפני מגיע כשהוא מלווה באיש התקשורת ישראל כהן לנחם את האחים האדמו"רים מויז'ניץ, שם התקבל בחביבות רבה ובכבוד גדול - למרות הקרע הפוליטי.

האדמו"ר מויז'ניץ שקיבל את גפני בהיכל ביהמ"ד הגדול בקרית ויז'ניץ, שיבח את גפני שהוא עומד על קודשי היהדות. "אתה חייב להמשיך הלאה, אתה נציג ציבור אמיתי". אחיו האדמו"ר מוזי'ניץ שקיבל את גפני בהיכל מרכז חסידי ויז'ניץ אמר לו: "אתה שליח שלנו, נציג של כלל ישראל", הוא הזכיר את שלמה לורנץ שעשה למען כלל ישראל והיה מוערך אצל הסבא ה'אמרי חיים' מויז'ניץ זיע"א וכך גם גפני.

(צילום: באדיבות המצלם, יהושע פרוכטר)

ראש העיר אלעד ישראל פרוש המתמודד בקרב קשה במיוחד על ראשות העיר, שלף בצל במהלך הריאיון עם ישי כהן באולפן 'כיכר השבת'. 'זופניק' פספס את הדמעות אבל תפס את הבצל המיותם ליד כוס המים ושקל להוציא אותו למכירה פומבית.

לחיצת יד חמימה ומחויכת תפסנו השבוע בין יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני והשף המפורסם חיים כהן. שבעבר שיבח רבות את גפני על פעילותו ואמר כי הוא "בעל ישרות פוליטית, נחישות והבנה עמוקה למצוקה".

במהלך הדיון במליאת הכנסת על הדחת ח"כ עופר כסיף (שנשאר בסוף) ראינו שיחה בירכתי המליאה בין יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני וח"כ יצחק פינדרוס. 'זופניק' מסופק אם השם אלעד הוזכר בשיחה.

(צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

בהמשך ראינו לחיצת יד מחויכת ומפתיעה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין ח"כ ישראל אייכלר מ'אגודת ישראל'.

(צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

את יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי תפסנו בסוד שיח עם שר הביטחון יואב גלנט. בניגוד לקבינט, משיחות כאלה אין הדלפות.

(צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

ביציאה מסיור בחירות שערך סגן השר אורי מקלב מ'דגל התורה' בחיפה, תפסנו את דוברו יהודה מנדלוביץ בסוד שיח לוהט במיוחד עם אריה זיסמן, עורך החדשות ב'יתד נאמן'.

בהמשך השבוע תפסנו את יהודה מנדלוביץ בטבריה, מתלבט אם לרכוש קובץ שמאגד בתוכו עלונים על פרשת השבוע.

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון יהודה מורגנשטרן התחדש עם סיכת החטופים על דש החליפה.

לקראת הבחירות לראשות העיר בני ברק, כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש התקשורת איציק אוחנה מ'כיכר השבת', צילמו השבוע ריאיון ספונטני עם המועמד לראשות העיר חנוך זייברט מ'אגודת ישראל', מהצד נראה יד ימינו יוסי צימט. 'זופניק' לכד אותם מאחורי הקלעים.

תוך כדי המולת הבחירות, 'זופניק' קפץ לבקר במטה הבחירות של סיעת 'כח' בבית שמש, שם נצפה יו"ר הרשימה וסגן ראש העיר שמעון גולדברג מ'אגודת ישראל' מנשנש במבה תוך כדי אישור מודעות לדפוס, לצד מקורבו ומנהל הקמפיין איש התקשורת רפי פרלשטיין.

את המשנה לראש עיריית בני ברק יעקב זכריהו מש"ס, ראינו בעבודת קודש בתפקידו כמתנדב זק"א תל אביב.

(צילום: איתי קצב)

מפגש משפחתי: בסיור בחירות בעיר אלעד שערכו השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית' ושר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' - ראינו סוד שיח עליז בין שימי אלבוים ראש מטה השר פרוש ובן דודו חיים אלבוים יועצו של השר בן גביר.

בזמן שבטבריה סוערות הרוחות, יו"ר סיעת ש"ס בגבעת זאב ישראל ריבוך התברך השבוע מהמקובל הצדיק רבי דב קוק במעונו בטבריה.

הפרשן הפוליטי של 'ישראל היום' מתי טוכפלד נתפס מתופף על תופים יחד עם הזמר ברק גרוסברג, לקראת שיתוף פעולה מעניין לכבוד חודש אדר.

את איש התקשורת ינון מגל ראינו בוחר חליפה בתפירה אישית אצל מעצב האופנה ישראל קויפמן.

הזמר יניב בן משיח השוהה בחו"ל, עלה לשידור בתוכניתו של עמי מימון ברדיו 'קול ברמה' - באמצעות שיחת וידאו.

העיתונאי והמנחה ידידיה מאיר מזמין את נער הפלא הזמר בנצי קלצקין לביצוע מיוחד על הקלידים ליצירה 'רזא דשבת' יחד עם הזמר עוזיאל דייטש ומקהלת 'מלכות', בשמחת השבע ברכות לבתו של אברהם מנלה מנכ"ל חברה קדישא תל אביב. צפו בטעימה...

(הפקה מוזיקלית: מוטי זילברברג)

המוזיקאי יואלי דיקמן ושדרן הרדיו מנחם טוקר בסוד שיח מוזיקלי מחויך באירוע פרטי.

(צילום באדיבות: ישראל שר)

הזמר רולי דיקמן נצפה בתפילה בבית חב"ד טביליסי שבגאורגיה בראשות הרב מאיר קוזלובסקי, לשם טס לאירוע פרטי.

והנה הזמר רולי דיקמן בחופשת סקי בגבול רוסיה.

ביום שני השבוע, 'זופניק' שביקש להתחזק בתפילה אחרונה של שובבי"ם עם הרב שמואל אליהו בביהמ"ד 'שערי ציון' בבני ברק, נתקל בזמר והפייטן משה דוויק, מתפלל ברגש כאחד האדם.

את הזמר שלמה כהן והקלידן עמי כהן תפסנו בחזרות לחופה בלונדון.

(צילום: רשת הנקודה)

הזמר איציק וינגרטן בברכה והתייעצות עם האדמו"ר רבי דוד חנניה פינטו ראש מוסדות 'אורות חיים ומשה', באירוע פרטי בארצות הברית.

(צילום באדיבות: ישראל שר)

אח של הקלידן דוד שם טוב חגג בר מצווה ועלה לבמה לשיר כשבהמשך פצחו השניים בריקוד משותף עם הזמר קובי גרינבוים, ששר באירוע.

(צילום: רשת הנקודה)

הזמרים אברומי וינברג ושמשון דניאל ערכו סיום מסכת 'שבת' בהשתתפות החברים הקרובים המפיק ודובר זק"א מוטי בוקצ'ין והמוזיקאי שמואל יפת, שבאו לשמוח בשמחת התורה.

את הזמר אברהם משה ברדוגו, ראינו משחק חמש אבנים בזמן הפסקה באירוע שנערך השבוע.

(צילום: מ.א.)

חוקר הקברים הנודע הרב ישראל מאיר גבאי נצפה מעיין במגזין ההיסטורי "שלום לך עזה" שכתב ההיסטוריון והמרצה ישראל שפירא. נקודה אחת, שהרב גבאי מסכים עם הנאמר במגזין שמקום קבורת המקובל רבה של עזה רבי ישראל נג'ארה, נמצא בחצר המנזר האורתודוקסי ולא בהר שמשון/הר מונטאר.

בחנוכת מבנה הפנימייה החדש בישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות שנבנה בניצוחו של האדריכל בוגר הישיבה ר' משה דויטש השתתפו ראש הישיבה הגאון רבי אברהם יצחק קוק, רב הקהילה החרדית בעיר הרב אברהם יצחק הכהן רובין ותלמידי הישיבה.

(צילום: אבידן)

הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, בירך השבוע בחמימות את יו"ר 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן, שהעניק לרב את הספר 'בדמייך חיי' שיצא לאור ע"י הארגון בענייני הלכות תרומת דם.

הגאון הרב משה חיים לאו מרבני נתניה, נושא דברי חיזוק בטקס להנצחת קרובי משפחות סוהרים וסוהרות שנפלו במלחמת 'חרבות ברזל', בבית הכלא 'השרון' במעמד מפקד היחידה גנ"מ שי פרנסה.

הרב יהודה טייכטל רב הקהילה היהודית בברלין ושליח חב"ד בעיר, מקבל את פני האדמו"ר מנדבורנה שהגיע למסע חיזוק בקהילה היהודית, בבית חב"ד המקומי.

(צילום: מענדל בראנדוויין)

האדמו"ר מקאליב בהנחת תפילין לנכד רב המרכז הרפואי הדסה הרב משה קליין, בן לבנו ר' אסף קליין מרדיו 'קול חי'.

את הגאון הרב רפאל רפאלי ראש מוסדות 'שערי מרדכי', ראינו דומע בהתרגשות בפדיון הבן לנינו, נכד לבנו איש העסקים והביטוחים יוסי רפאלי.

(צילום: אבי רפאלי)

את שר התרבות מיקי זוהר מ'הליכוד', ראינו מאחל מזל טוב בחתונת בתו של איש החסד העסקן הרפואי אברהם בלושטיין מנהל קשרי הקהילה של 'כללית' בדרום.

(צילום: יואב לוי)

הגאון הרב ציון כהן רבה של העיר אור יהודה והרב יעקב עשור מרבני באר שבע, נצפו ב'לחיים' על יין משובח עם איש העסקים אדם שטרית, באירוע פרטי.

את רב הסלבס מרדכי חסידים ושחר חיים טל מבכירי משרד הפנים, ראינו בלימוד חברותא בספריה של כנסת ישראל.

במהלך אירוע לחיילי צה"ל הזמר קובי פרץ חילק עשרות זוגות טלית ותפילין לחיילים ועשה להם "מי שברך". ההתרגשות, היתה בשיאה לאור ההתחזקות של צה"ל.

בהמשך הערב המרומם הזמר קובי פרץ שר עם החיילים את "ואפילו בהסתרה" ולאחר מכן עשה "ברכת כהנים" מרגשת עם החיילים הכהנים.

ובפינת "השבוע של איש הקשרים", 'זופניק' תפס את אליהו שכטר בפגישה עם חברו הטוב ראש עיריית אלעד ישראל פרוש וזיהה שראש העיר שמח ממש לפגוש את איש הקשרים רגע לפני הבחירות.

ברכת מזל טוב לציירת דבורה בנדיקט ובעלה איש הנדל"ן חיים בנדיקט לרגל הולדת הבן בשעה טובה ומוצלחת.

לקראת הצילומים לסרט "בחורים טובים 2": השחקן מאור שוויצר הגיע לסיור ליל שישי בעיר התורה והחסידות בני ברק, עם מגבעת לראשו. בתמונה: סועד אוכל יהודי יחד עם איש העסקים יקי רייסנר.

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

מניר עוז לחאן יונס: כך נחטפו משפחת ביבס לרצועה - כשהם עטופים בשמיכות | צפו בתיעוד

במקום הרביעי:

הפוסק הליטאי מתריע: "ישנן הכנות נסתרות מאת השלטון להיערך לתקופה לא קלה"

במקום השלישי:

החורף נכנס להקפאה; איזו עיר היא שיאנית גשמי הברכה?

במקום השני:

ילדים קטנים תועדו ברצועת עזה "מחפשים את סינוואר"

ובמקום הראשון:

האב זעק בכאב: "הוא לא רצה לבוא השבת, אבל הוא החליט לכבד אותנו" | הספד קורע לב
בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר