"האוצר לא התערב"

ממחר: מחיר הדלק יזנק | זה הסכום שתשלמו עבור ליטר בנזין

במשרד האנרגיה מודיעים על התייקרות במחיר הדלק - לטענתם, בשל חוסר עדכון ממשרד האוצר על המשך ההנחה במס הבלו • זהו מחירו של ליטר בנזין החל מחצות (בארץ)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
תחנת דלק | אילוסטרציה (צילום: Jamal Awad/Flash90)

משרד התשתיות והאנרגיה הודיע הערב (ראשון) כי החל מהלילה בחצות, מחיר הדלק יזנק בשיעור של 4%, זאת לאור העובדה כי משרד האוצר חרג ממנהגו בחודשים האחרונים ולא עדכן על המשך ההנחה במס הבלו על הדלק לחודש הקרוב שיחל מהלילה בחצות.

לאור כך, מחירו של ליטר בנזין בשירות עצמי יעמוד על 7.22 ש"ח - במקום 6.94 ש"ח, מחיר הבנזין בשירות עצמי בחודשים האחרונים.

מחירו של ליטר בנזין בשירות מלא יעלה אף הוא בהתאמה ויעמוד על 7.44 ש"ח, במקום 7.16 ש"ח כיום.

בהודעת משרד האנרגיה נאמר: "עד כה לא התקבל במשרדנו כל עדכון ממשרד האוצר ביחס לצו הבלו לחודש ינואר 2024, על כן צו הבלו שבתוקף הינו צו הבלו המלא והעדכני מחיר הדלק לחודש ינואר 2024 - יעמוד על 7.22 ש"ח לליטר- עלייה של 28 אגורות מהעדכון הקודם (עלייה של כ- 4%)".

"מינהל הדלק והגז במשרד האנרגיה והתשתיות מודיע כי בחצות הלילה שבין ראשון לשני (01.01.2024) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק" נכתב בהודעת המשרד.

במשרד מפרטים את המחיר המדוייק: "המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) לא יעלה על 7.22 ש"ח לליטר, עליה של 28 אג' מעדכון קודם. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 22 אגורות לליטר (כולל מע"מ), ללא שינוי מעדכון קודם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר