כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
ביקור חג • תיעוד

הגר"י זילברשטיין לקציני משטרה: "אסור בתכלית לירוק על נוצרים וכנסיות"

קציני ומפקדי פיקוד מרחב דן במשטרת ישראל עלו לביקור חג מיוחד במעונו של הגאון רבי יצחק זילברשטיין, ושמעו מפיו דברי תורה והלכה | עמוד ההוראה את תופעת היריקות על נוצרים | צפו (חרדים)

חזקי שטרן | כיכר השבת |

בכירי פיקוד מרחב דן במשטרה, עלו (היום) לביקור חג מיוחד בסוכתו של עמוד ההוראה הגאון רבי יצחק זילברשטיין, בביתו ברמת חן.

בביקור השתתפו מפקד המרחב נצ"מ דני חדד, מת"ח ב"ב סנ"צ רותם וסקר, רב מחוז תל אביב רפ"ק אליהו קב וקציני המשטרה, יחד עם מקורבו ותלמידו של הגר"י, הרב מרדכי בלוי, ואיש הקשר והמתאם הרב נפתלי הלפרין.

הרב זילברשטיין הביע בפני הקצינים הכרת הטוב על כל פעולותיהם למען כלל הציבור ולמען הציבור החרדי בפרט, כשלאחר מכן הקדיש את רוב זמן הביקור לדברי תורה והלכה, בעודו שוטח בפניהם כמה שאלות הלכתיות שקיבל לאחרונה הקשורות לעבודת המשטרה, בענייני הלכה ומוסר, והרחיב להם במקורות וראיות ממרחבי הש"ס והפוסקים עד לפסק הברור אותו השיב לשואליו.

לאחר מכן נשאל הגר"י זילברשטיין אודות התופעה של יהודים היורקים לעבר נוצרים או כנסיות שונות, עמוד ההוראה תקף בחריפות את הדבר ואמר שיש בזה חילול השם גדול, ומלבד זאת גם גורמים לשנאה חריפה של אומות העולם כנגד עם ישראל, ולכן השיב שהדבר אסור בתכלית.

לסיום בירך הרב את כל הקצינים הבכירים שימשיכו בעבודתם בנאמנות, למען שמירה על כלל ישראל, וכמאמר חז"ל אלמלא מוראה של מלכות – איש את רעהו חיים בלעהו, בעודו מתבטא בחיוך כי לאחר שיצאו לפנסיה הוא מחכה להם בציפייה אצלו בכולל 'בית דוד' בחולון.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר