כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"על כל אחד ואחד להוקיע"

הגר"ד לאו: "תקיפה של חייל היא דבר שלא יעלה על הדעת"

הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו בהתייחסות לתקיפה המכוערת של חייל צה"ל על ידי קיצוניים בבני ברק: "תקיפה של חייל או אפילו דיבור בצורה לא מכובדת כלפיו הוא דבר שלא יעלה על הדעת" (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
הגר"ד לאו עם לוחמי צה"ל, רגע לפני הכניסה לעזה

הרב הראשי לישראל ונשיא מועצת הרבנות הראשית, הגאון רבי דוד לאו, מתייחס הערב (שני) לתקיפה המכוערת של חייל צה"ל על ידי קיצוניים בבני ברק: "תקיפה של חייל או אפילו דיבור בצורה לא מכובדת כלפיו הוא דבר שלא יעלה על הדעת".

לדבריו הגר"ד לאו: "בימים אלו כאשר אנחנו במלחמה קשה מול מבקשי רעתינו, מול אויב אכזר המבקש נפש כל יהודי. משפחות שלמות בכל רחבי הארץ לא ישנות כבר לילות שלמים כי ילדיהם יצאו במסירות נפש להגן על עם ישראל וללכת למלחמת מצווה על המשך קיומנו כאן.

"כל אחד ואחד מאיתנו שלא נמצא שם בעומק השטח צריך לחשוב מה הוא יכול לעשות לתועלת ולזכות אותם קדושים שמחרפים את נפשם עבור עם ישראל.

הרב הראשי הוסיף בתקיפות: "תקיפה של חייל או אפילו דיבור בצורה לא מכובדת כלפיו הוא דבר שלא יעלה על הדעת ועל כל אחד להוקיע מעשים כאלו גם כאשר הם נעשים בשוליים של השוליים. כל אחד ואחד צריך להוקיר אותם בכל דרך ומי שלא מבין כמה הכרת הטוב חייבים אנו, צריך לעשות בדק בית עם עצמו".

לדבריו: "בשבועות האחרונים אני שומע בבתי האבלים עוד ועוד סיפורים אשר ממחישים את ההקרבה העצומה של חיילינו. חובת כל מי שאינו בין המחרפים נפשם להוסיף תורה, תפילה ומעשים טובים להצלחתם למען כל העם היושב בציון".

"נייחל לשובם של כלל כוחות הביטחון בשלום לביתם לאחר הניצחון על מבקשי רעתנו בסייעתא דשמיא", הוסיף הגר"ד לאו בסיום דבריו.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר